אני רוצה שתדעו את הסוד שלי

זה התחיל במקרה, נכחנו במפגש גדול יום ועוד יום זה בא, אני אימא לשניים אישה משכילה עוסקת בחינוך, החיים שלי נשארו בערפל לא בגלל שאני רציתי בכך, היום אני נמצאת בהתנתקות ממערכת יחסים ומרגישה לחוצה, כי קשה לי להמשיך בלי אהבה.

06.06.2020 מאת: מאוהבת
אני רוצה שתדעו את הסוד שלי

 

תמיד ידעתי והכרתי את עצמי, אף פעם לא חשבתי שאני הולכת להיות עצובה בגלל אהבה, לפעמים אני מאשימה את עצמי, בגלל שגרמתי להרס בית זה קורה לי.

רק בת 30, יש לי הרבה חיים טובים, מלאה באנרגיה חיובית ובעיקר אוהבת את החיים, במסגרת קורס שעשינו הכרתי אישה נשואה פלוס 3, אישה צעירה, משום מה דיברנו ומאותו רגע הפכנו לזוג בסתר.

הזמן רץ ואנחנו ביחד מאוהבות ברמה עולמית, היא שמרה שאף אחד לא ידע על הקשר שלנו, בעיקר היא רצתה לשמור על הבית שלה שלם, בזמן הזה היא המשיכה להיות עם הבעל שלה כרגיל, שלא ירגיש, אבל זה לא החזיק הרבה זמן ובשנה הראשונה שלנו היא התגרשה מבעלה ועברה עם הילדים להתגורר ליד בית ההורים שלה.

המניעה שהיא לא רצתה שהקשר שלנו יתגלה זה ההורים שלה, שלא אהבו קשר עם בני אותו מין, היא סיפרה שכשהיתה קטנה ובסביבה שלהם התגוררו זוג לסביות, ההורים שלה היו נגד והרחיקו אותה מסביבתן.

הקשר שלנו הלך והמשיך והיתה לו הרבה משמעות שלא יכולנו להתנתק אחת מהשניה, אבל היא תמיד הייתה לחוצה והאקט המיני הרגיע אותה בתקופות מסוימות היא נטלה כדורים מרגיעים וזה מאוד הפריע לי, למרות שאני קיבלתי אותה איך שהיא אפילו בלי רגליים.

אהבתי אליה נתנה לי להיות שקועה בעולם רק משלי, המפגשים והנסיעות וכל דבר חיבר אותי אליה, למרות שלפעמים הייתה מאוד עצבנית וגסת רוח גם אלי, הרגשתי שהיא לא רגועה .

בחודשים האחרונים היא ביקשה להתנתק ממני ואני קבלתי את זה מאוד קשה, הרגשתי נבגדת ומרגישה לחוצה ולא שקטה עם ההחלטה, זה כמו שלוקחים לך את הדבר החשוב ביותר, ההרגשה שלי נפגעה, אני נמצאת באי שקט מוחלט ומאמצת את דרכה, נוטלת כדורים להרגעה, ימים קשים עוברים עלי.

 

תגובות

מומלצים