אשתי נהגה להעליב אותי ולקרוא לי גמד

בכל פעם שאשתו כעסה מכל סיבה שהיא, היא נהגה להקניט אותו אפילו בפני ילדיהם. ​​​​​​​הבעל: במשך השנים איבדתי את הביטחון בגלל שאשתי נהגה להקניט אותי על רקע העובדה שהיא מתנשאת לגובה של 1.80 מ' ואני נמוך ממנה בכמעט ב-20 ס"מ

02.12.2019 מאת: עו
אשתי נהגה להעליב אותי ולקרוא לי גמד

 

בני הזוג חיו במשך כמעט שני עשורים ללא שום בעיה. הבעל קיבל את העובדה שאשתו היא המפרנסת העיקרית בבית בהיותה בכירה בעולם הפיננסים בישראל והוא לעומתה עצמאי בשטח השיפוצים.

עם השנים הפנים הבעל כי בכל פעם שאשתו כעסה מכל סיבה שהיא, היא נהגה להקניט אותו אפילו בפני ילדיהם. בין היתר נהגה לומר לו לטענתו: "אתה גמד שלא יודע מה הוא עושה עם עצמו... אנחנו מסתכלים על העולם ממקומות שונים כי אתה קטן..." לדבריו רק אחרי שהבין כי גובהו אינו משמעותי מאחר וקיבל מחמאות מנשים אחרות, שלטענתו לא הבשילו לקשר, החליט לשים סוף  להקנטות של אשתו ופנה לגירושין עם תביעות כספיות גבוהות.

האישה, באמצעות עורכת הדין שרין סולן טענה כי דרישת בעלה  לקבל פיצוי כספי גבוה בגלל העובדה שהיא זוכה לשכר שנתי בן שבע ספרות, אינה מציאותית. כמו כן דרישת הבעל למשמורת משותפת עומדת בסתירה לטענות כי הוא יכול לדאוג לכלכלת ילדיו, בשעה שהוא טוען כי אשתו היא זו שצריכה לממן את כלכלתם.

עו"ד סולן הדגישה בבית המשפט כי יש בדרישת הבעל  עזות מצח ובית המשפט נעתר לבקשה וקבע משמורת ייחודית של האם.

הדיון בגירושין, יערך בעוד כחודש בבית הדין הרבני. האישה, לדברי עו"ד סולן, מעוניינת בגירושין וכתובה ותדאג לילדיה, אבל היא אינה מתכוונת לפצות את הבעל בגלל פערי השכר ביניהם, מה עוד שהיא חושדת בו שההיכרות שלו עם נשים אחרות הבשילה לכדי בגידה של ממש - ועל בית הדין יהיה לקחת זאת בחשבון.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים