גם לי זה קרה

הכל התחיל בזה שהכרנו בבסיס, היינו בשמירה בחג ביחד. התחלנו לדבר, אמר שמחבב אותי ושנמשך אליי כי חושב שאני יפה מבפנים וגם מבחוץ. אמרתי לו שלא כדאי כי אסור לו וההשלכות של זה מסוכנות, והוא התעקש

27.09.2018 מאת: ליטל
גם לי זה קרה

הוא אמר לי שהוא נמשך אליי כי לדעתו אני מדהימה ובחורה כמוני עוד לא פגש. התחלתי להמשך אליו בעצמי כי האישיות שלו ממש משכה אותי: לא עף על עצמו, אנושי, אכפתי, דואג (מתייחס לאחיות הקטנות שלו כאילו הן הבנות שלו), רגיש והכי חשוב אהב אותי כמו שאני בכל מצב.

כששלח לי תמונה שלו עם אחותו הקטנה והאחיינית שלו פשוט נקרע לי הלב. פחדתי שאני זו שאהרוס את הקשר הזה, הקשר המשפחתי החם והאוהב הזה, אני רואה כמה הוא אוהב אותן ודואג להן ממש. זה ממש נגע לליבי כי ממה שאני מכירה אחים ואחיות נוהגים לריב וללכת מכות. כאן פשוט לא, יש אהבה אמיתית, אחווה אמיתית.

אז אמרתי לו שאני לא מסוגלת וכדאי שנעצור את זה כאן, וחסמתי אותו. ואז התקשר אליי ממספר אחר וחסמתי, ואז שלח לי הודעה באינסטגרם שבה אמר שהוא מצטער ושמקווה שאהיה תמיד מאושרת וכמה שהוא אוהב אותי.. קראתי אותה והתחלתי לבכות . ואז החזרתי אותו מהחסימה ואמרתי לו שאני ממש מצטערת (הסברתי לו את הסיבה) ושאני אוהבת אותו. וענה שגם הוא מתחיל להתאהב בי.

ככה זה נמשך כמה חודשים , אלפי פרידות(שאני יזמתי) מפחד ששנינו נפגע, אבל תוך 2 שניות חזרתי אליו כי הרגשתי שאני לא מסוגלת בלעדיו. עד הרגע שבו שוב רבנו כי אמר שהבין שלא נוכל להיות ביחד(לזה התכוון, לא בדיוק מה שאמר) וחסמתי אותו.

ואז התקשר אליי מחסום ודברנו, אמרתי לעצמי אף בן לא היה מתקשר מחסום, זה קרה עם חבר שלי לשעבר ולא התייחס בכלל. הבנתי באותו רגע מה יש לי ביד ועוד יותר לא רציתי לוותר.

עד אתמול בו נשברתי באמת כי לפי הדבורים שלו הבנתי שזה לא יכול לקרות . חוק הלאום שעוד יותר פגע לנו ביחסים ופחד שזה ייפגע בי ובילדים שלנו, וקרוב משפחה שלו שגם התחתן עם יהודייה ובסוף הכריחו אותם להתגרש בכוח.

שלא תחשבו שאני שונאת את הדת הדרוזית, הם אנשים מדהימים עם לב זהב שנאמנים לנו.

אבל אל תגררו לזה. זה סתם ייסתיים בכאב לב כמו שאמרה הבחורה, לרצות את הבן אדם, אבל אי אפשר להיות איתו. זה ממש כואב. הלב שלי אישית שבור כרגע למיליוני רסיסים. כי אני יודעת שאדם מדהים כמוהו שאוהב אותי כמו שאני , שמקבל אותי בכל מצב, בחיים לא אפגוש.

הוא זה שלימד אותי שיופי ,וכסף לא מה שחשוב. חשוב שהבן אדם יקבל אותך כמו שאתה, שיאהב אותך כמו שאתה כי אתה הכי חשוב לו בכל העולם.

אני מוקירה לו גם תודה על זה. אבל מבקשת מכל אחת ואחד מכם, אל תפלו לזה, זה ממש כואב, הידיעה שאתה אוהב את הבן אדם הכי בעולם ולא יכול להיות איתו. מקווה שהחדרתי בכם אזשהוא מסר חח

התיחסות לפרסום מ2012 : אהבה כואבת והרסנית בין דרוזי ליהודיה תיזהרו! 

תגובות

5. אזרח לפני 2 שנים
כמה מפרגנים
4. זוכר לפני 2 שנים
אני עד היום שם
3. عمي حسين حلبي المحترم לפני 2 שנים
الحق يقال
2. חייל לפני 2 שנים
לי יש אהבה נהדרת עם יהודייה
1. דרוזי לפני 2 שנים
שלום לך בחורה

מומלצים