דיכאון הלידה הוביל את האישה לזרועות המאהבת שלה מהתיכון

הבעל הבליג ושכנע את אשתו לחזור, המאהבת דורשת כעת מהאישה לעמוד בהבטחתה להמשיך לחיות איתה, דרמה כזו לא זכורה בבית הדין הרבני כבר שנים.

07.12.2018 מאת: פורטל הכרמל
דיכאון הלידה הוביל את האישה לזרועות המאהבת שלה מהתיכון

הבעל תושב הצפון טוען בבקשה לשלום בית שהגיש לבית הדיון הרבני כי אשתו לקתה בדיכאון אחרי לידה, אבל היא אינה יכולה לעשות שימוש באירוע הזה נגדו.

מסתבר כי הזוג שנישא לפני כשבע שנים והקים בית לתפארת, נקלע למשבר אחרי הלידה השניה של האישה. אז החליטה האישה רואת-חשבון נחשבת במקצועה, בעודה עם תינוקת בת חצי שנה, לנטוש את הבית לטובת חברתה מימי  בית הספר התיכון. לימים הסתבר לבעל כי החברה מהתיכון היתה מאהבתה ורעיתו החליטה לחזור אל זרועותיה.

בבקשה לשלום בית ולמשמורת על הילדים, טען הבעל באמצעות עורכת הדין שרין סולן כי אחרי שורה של שיחות שקיים עם אשתו, והתערבות בני המשפחה הסכימה האישה לעזוב את המאהבת, ולחזור לחיק המשפחה, אבל אז קיבלה שורה של איומים, לרבות מכתב מעורך דין המופנה גם לאשתו וגם אליו.

בין היתר כותבת המאהבת מהתיכון "כשלקית בדיכאון לידה, אני סעדתי אותך במשך כמה חודשים, ניהלנו בית משותף והבטחנו זו לזו לחיות לעד. לכן אינך יכולה שוב לקום וללכת כך סתם", כתבה המאהבת לאישה. במכתב אחר לבעלה של האשה  כתבה המאהבת: "אני חושבת שאשתך לא מעוניינת לחיות איתך ואהבתה אלי לא יודעת גבול".

עדות האישה בבית הדין הרבני, עשויה להוות משקל רב בקבלת ההחלטה שכן האישה אמורה להביע את דעתה היכן ברצונה לחיות. עו"ד סולן טוענת כי זכותה של באשה לחזור בה מהנטישה של בעלה שנגרמה עקב מחלתה ומצבה הנפשי הרעוע אחרי הלידה  ולהיות אימא ואישה ראויה". הדיון בבקשה נקבע מיד אחרי חג החנוכה.

 

תגובות

מומלצים