האישה הפגינה בבלפור הבעל מבקש גט

הכל היה ידוע, הבדלי הגישות והדעות הפוליטיות, אבל ההפגנות וההיעדרות מידי שבת מהבית הפכו לבלתי נסבלים, במשך 12 שנים מאז הכירו כששירתו יחד בבסיס חיל האוויר בדרום, היה ידוע כי האישה נוטה בדעותיה לשמאל והבעל לימין אבל לא קיצוני.

04.10.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
האישה הפגינה בבלפור הבעל מבקש גט

עו"ד שרין סולן

 

הוויכוח ביניהם היה תמידי אבל מעולם לא חרג מהמקובל. הם ניהלו חיי משפחה מצוינים, תחילה בקיבוץ בצפון ובשנים האחרונות במרכז הארץ.

המחלוקת ביניהם מעולם לא עברה לפסים האישיים וגם ילדיהם הקטנים לא ממש הרגישו במתיחות כלשהי. "זה תמיד היה ברקע. היא שמאל רדיקלי, אני חבר קיבוץ, דווקא הייתי תמיד ימין מתון. ומאז שביבי עלה לשלטון אני תומך בו", סיפר לעורכת דינו שרין סולן.

בבקשה שהגיש לבית הדין הרבני הוא טוען בין היתר כי "המעורבות של אשתי בארגון ההפגנות ההעדרויות הרבות המיליטנטיות שנכנסה לבית נגד ביבי, הפך את הכל להמוני, רועש ולא מכובד.

אני לא רואה את עצמי חי תחת אותה קורת גג עם האישה הזו שנטשה אותי ואת שני ילדנו לטובת בלפור ומידי שבת נעדרת עד השעות הקטנות של הלילה ובמהלך השבוע נעדרת ל 'פגישות הכנה' והכל בשם 'המאבק בשחיתות', המאבק הזה לא מעניין אותי כשאני והילדים הופקרנו".

האישה טוענת כי ההעדרויות היו רק בחודשיים האחרונים ולא ידעה כי הדבר פוגע רגשית בבעלה. היא דחתה את הבקשה להתגרש ומבקשת שלום בית.

"היום זה ביבי, מחר זה מושחת אחר, אני לא רוצה לאבד את בעלי, אבל אנחנו חיים כדי להיאבק על צדקת דרכנו ובעלי צריך להבין את זה".

בני הזוג נשלחו לישוב סכסוך. אם הדבר לא יגיע לפתרון, הם יפגשו בבית המשפט למשפחה ובבית הדין הרבני.

 

תגובות

מומלצים