האם הודאה בבגידה שהוצאה במרמה

הבעל מהנדס מחשבים הצליח לחלץ מאשתו הודעה כי בגדה בו עם חבר לעבודה שלה. הוא מבקש מבית הדין הרבני להכריז על אשתו כנואפת ולשלול ממנה את כל הזכויות

20.12.2018 מאת: פורטל הכרמל והצפון
האם הודאה בבגידה שהוצאה במרמה

עו"ד שרין סולן

שני בני זוג באמצע שנות השלושים לחייהם, ניהלו קשר זוגי רגיל לגמרי במשך שבע שנים. האישה רופאה פנימית בבית חולים, הכירה במהלך השנה האחרונה רופא כירורג. הבעל ש"הריח" שיש משהו מוזר בהתנהגות אשתו, החל לנהל אחריה מעקב סמוי והצליח בדרכים לא דרכים, להוציא ממנה את סיסמת הטלפון הנייד, כשהוא משתמש באחד מילדיו הקטינים.

בתכתובת הווטצאפ התבררה עוצמת הרומן.אבל הבעל הסכים להבליג, כנראה רק למראית עין. לדברי פרקליטת האישה, עורכת הדין שרין סולן, הבעל בישל לה בעזרת חבריו תרגיל מבריק, אבל לא חוקי לחשוף את מעלילה.

אחרי שהציג בפניה את ההתכתבות עם המאהב, הוא ביקש ממנה לדבר עם המאהב ולהודיע לו כי היא חוזרת לבעלה. עוד ביקש הבעל מאשתו, שהשיחה תהיה בנוכחותו.

"אני רוצה לשמוע שאת אומרת ומסבירה לו, למה אחרי שנה של חגיגות בין הסדינים את עוזבת אותו", דרש הבעל מאשתו שנענתה לבקשה ,בעיקר כי חששה לגורלו של מאהבה הנשוי.

מיד לאחר שהשיחה הוקלטה, החתים הבעל את אשתו על מסמך שבו היא מוותרת על כל רכושה, אחרת אמר שילבין את פניה בפני נכבדי הישוב  שבו הם מתגוררים.

עם הקלטת ובה הווידוי על הרומן, התייצב הבעל בבית הדין הרבני וביקש לנשל את אשתו מכל רכושה. עו"ד סולן, המייצגת את האישה, הדגישה כי אין להיענות לבקשה זו. "ההודאה הוצאה במרמה, בדרכים לא חוקיות ואין בהקלטה הזו שנעשתה ללא ידיעת האישה ומאהבה לשמש ראיה על בגידת האישה".

עו"ד סולן ביקשה צו שיאסור את פרסום הקשר בין שני הרופאים ובמקביל הגישה האישה תלונה במשטרה נגד בעלה על ה"תרגיל" שעשה לה.

 

תגובות

מומלצים