האמוניה החנקתית חשיפתם של ארגוני ביון בין מערביים

חלק מהאמוניה החנקתית שאוחסנה בנמל ביירות והתפוצצה שם לפני מספר שבועות גרמה כאמור נזק והרס בביירות כולה, החשיפה העלתה שמי אם לא איראן האחראית על חיזוקו של כח קודס של משמרות המהפכה האיראנית שהוקמה בזמנו על ידי קאסם סולימני, אשר פיקד אישית על העברת החומר המסוכן.

22.08.2020 מאת: רחל אבידר

פיצוץ בלבנון 2020

 קאסם סולימני חיזק את חיזבאללה שריין את כוחו של נסראללה גוף הטרור שהיה זקוק לעוצמה וכסף, כך חיזק "כח קודס" בחסות ותמיכה של שליטי איראן.

קאסם סולימני היה סטודנט,מבית עני ומצא עצמו מתחזק בהקמות גדודים צבאיים בעידודו של חומיני ויצר טבעת של טרור עוצמתי סביב ישראל, הגדיל וחיזק את ארגון הטרור שהיה בזמנו קטן יחסית לחמאס בעזה, סולימני אחראי להגדלתו והעצמתו של ארגון זה .

כמו כן תמך בחיזבללה כדי להגיע לסוריה ולהשתלט גם שם, החמדנות הזו עלתה לו בחייו, מאז הרצחו ממשיכה איראן  לחזק את חיזבאללה, וכל אירגוני הטרור סביב ישראל.

מי ששילמה עד כה את המחיר הכבד הזה, זו לבנון  והעם הלבנוני שחי בקושי ,עקב שחיתות שנחשפה בעקבות האסון, שנראה "כפצצה גרעינית" בביירות.

הלוואי והעם ישכיל ויבין שחיזבאללה ארגון טרור בשטחם מפיל עליהם אסונות כבדים בלבנון  בביירות העיר היפה ,שקרובה יותר לעיר בסגנון אירופאי.

לשקם הריסות כל פעם מחדש בגלל שנאת איראן וארגוני טרור שפועלים מתוך המדינה והתושבים האזרחים משלמים את המחיר הכבד כל פעם במלחמה ושנאת ישראל.

חשיפה זו שאיראן אחראית על האמוניה החנקתית, תביא עימה שאלות קשות איך מוציאים אירגון טרור שפועל בתוך מדינה שרוצה לחיות בשקט ,כך גם בעזה ארגוני טרור שולטים באיכות החיים של אזרחיה.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים