הכביסה המלוכלכת נראתה למרחקים

האב פתח בהליך גירושין נגד אשתו, מה שגרם לו להביך את בתו שגילתה לפתע כי אימה בגדה באביה יחד עם החבר שלה. האם בתגובה גילתה כי שכרה משרד חקירות לעקוב אחרי הבעל, אבל גם אחרי בתם כדי לאפשר לה "זירה חופשית" להיפגש עם החבר שלה בדירת מסתור.

10.07.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הכביסה המלוכלכת נראתה למרחקים

 

האב חשף בבימ"ש קלטת ובה זהותו של המאהב של אשתו החבר של בתם הבכורה

כל הסיפור הזה, נחשף בבית המשפט למשפחה, שם גם טוען הבעל כי לא זו בלבד שלא מגיע לאשתו דבר מרכושם המשותף, להיפך, היא צריכה  גם לשלם פיצוי לבתם המשותפת ולשני ילדיהם על הנזק העצום שגרמה להם.

שלושה בלשים, בת שנפלה קורבן למעללי אימה ושני אחים קטנים שנחשפים לסיפור שמגולל האב בבית המשפט ובפני עורכת דינו שרין סולן, הם במרכזו של הסיפור הקשה.

בתצהיר שצירף לתביעת המיליונים שלו, להשאיר בבעלותו את כל החסכונות שנצברו עבור הילדים ואת החלק הארי ברכוש המשותף כדי להבטיח את עתיד ילדיו הוא חושף בין היתר:

"היא ניהלה רומן עם חבר של הבת שלנו", כותב הבעל בתצהיר, "אני לא חושב שהיא ראויה להחזיק בכספים או לקבוע מה יעלה בגורלם של ילדנו בעתיד.

היא לא ראויה להמשיך לחנך אותם. היא לא יכולה להגיד לבתי מה אסור ומה מותר ולבטח לא לעצב את התבגרותם של שני ילדנו הקטנים".

כדי לחזק את טענתו, יציג הבעל דוח וצילומים של בלש פרטי ששכר כדי לעקוב אחרי אשתו בה חשד כי היא מנהלת רומן עם גבר אחר, אבל לא האמין שאותו גבר הוא חבר של הבת מזה שנתיים.

האישה מצידה פנתה למשרד חקירות ושני בלשים עקבו אחרי הבעל ואחרי בתה. המעקב אחרי הבת, טוענת עו"ד סולן ,נועד לאפשר לה לדעת איפה היא נמצאת בזמן שהיא נפגשת עם החבר-המאהב שלה. האישה הודתה כי שילמה רק למטרה זו אלפי שקלים לאורך תקופה ארוכה.

במקביל ,פנה הבעל בתביעת גירושין לבית הדין הרבני, שם הוא טוען בקצרה כי אשתו זנתה תחתיו. האישה מצידה מתגוננת בעיקר בבית המשפט לענייני משפחה ומנהלת קרב על כמה מיליוני שקלים בכסף וברכוש.

 

תגובות

מומלצים