המשפחה התפרקה בגלל שהבעל פקד את אשתו לליכוד

עשור וחצי של חיים משותפים הגיעו לקיצם לאחר שהבעל פקד את אשתו לליכוד בניגוד לידיעתה, רגע לפני הבחירות דרמה בביתם של זוג ממרכז הארץ: הבעל פקד את אשתו לליכוד ללא ידיעתה תוך זיוף חתימתה. האישה מאיימת לפנות למשטרה אם לא יענה לדרישות שלה

17.04.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
המשפחה התפרקה בגלל שהבעל פקד את אשתו לליכוד

 

מדובר בזוג משכילים מאוד, שניהם רוקחים במקצועם, הבעל עצמאי, האישה רוקחת באחת מקופות החולים. השניים הצליחו להביא לעולם ארבעה ילדים ולגדלם בצורה יפה, עד שבוקר בהיר אחד, לפני כחודש, החלה האישה לקבל מסרונים מתנועת הליכוד.

 בין היתר נכתב במסרונים "מאחר ואת חברת תנועת הליכוד, בואי להתנדב לטובת המטרה ניצחון בבחירות..." או למשל מסר בנוסח "את ליכודניקית אבל הקרובים אליך לא בטוח, עשי מאמץ לשכנע אותם להצביע לימין האמיתי".

האישה באמצעות עו"ד שרין סולן ועו"ד מורן סולן, טענה כי המסרים האלה הפתיעו אותה והיא חשבה לתומה שעלתה במקרה במדגם מסוים, אבל לדבריה מעולם לא היתה ליכוד ומעולם לא תצביע לליכוד. הדרמה התרחשה לפני כשבועיים כשגילתה במקרה את טופס ההתפקדות שלה ונדהמה לגלות שם כי חתימתה זויפה ואף יותר מזה, כל פרטיה האישיים נחשפו.

עם המידע הזה ומשקעי העבר, החליטה האישה כי זו זיוף חתימתה וצירופה לליכוד היא עילה מספקת לגירושין. עו"ד סולן טענה כי "עצם רישומה כחברת מפלגה שאין היא שותפה לעמדותיה וזיוף חתימתה, הן פעולות כוחנית ואלימות הגובלת בפלילים".

הבעל טען להגנתו כי התחייב לחבר שלו להביא 10 מתפקדים לתנועה ולכן ראה באשתו אחת מהן. יחד עם זה הוא טען להגנתו כי לא זייף את חתימתה ובלא מעט מקרים לאורך השנים, חתם בשמה על מסמכים כשהתבקש על ידה לעשות זאת. "לא זייפתי את החתימה כתבתי את שמה ולא ניסיתי לחקות את החתימה המקורית שלה".

עורכות הדין שרין ומורן סולן הדגישו בפני בית הדין כי אם הבעל לא ייעתר באופן מידי להעניק לאשתו גט וכתובה תוך סיכום סביר לדמי מזונות וחלוקת הרכוש, תפנה האישה למשטרה בתלונה נגד בעלה על זיוף חתימתה

ההחלטה בעניין תתקבל מן הסתם רק אחרי שיתברר אם הליכוד ניצח בבחירות.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים