הרופא אמר לאשתו כי הוא בתורנות קורונה ובילה בצימר עם המאהבת

סערה בבית חולים במרכז הארץ; הרופא אמר לאשתו כי הוא בתורנות קורונה ובילה בצימר עם המאהבת, "בשעת חירום, להשתמש בקורונה כתירוץ ולנהל רומן, זה מבחינתי סוף הסיפור ביננו", אמרה האישה

30.03.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הרופא אמר לאשתו כי הוא בתורנות קורונה ובילה בצימר עם המאהבת

 

שני בני הזוג מועסקים בעולם הרפואה. הבעל בשנות הארבעים המוקדמות לחייו, רופא באחד מבתי החולים במרכז הארץ. האישה אחות באחת מקופות החולים. שניהם חשופים ביום יום למלחמה הבלתי פוסקת במגפת הקורונה, אבל האישה טוענת שבעלה עשה שימוש ציני ומכוער במגיפה כדי להמשיך בהרגליו הנלוזים.

הסערה בבית החולים החלה לפני עשרה ימים. באחד הערבים הודיע הבעל לאשתו, כך היא מספרת לעורכת הדין שרין סולן, כי הוא נאלץ להישאר בתרונות נוספת ולתגבר את הצוות. לדבריה, בשעות הערב היא ביקשה לשוחח איתו כדי להתעניין בשלומו. הוא לא ענה לה ואז מישהו מחבריו במחלקה בבית החולים פשוט מסר לה "ידיעת זהב". וכך אמר: "בעלך לקח צימר כדי לנוח מהימים הקשים שעוברים עלינו". לדבריה, היא הייתה נבוכה מההודעה אבל לא ממש מופתעת.

בדיקה נוספת החזירה את האישה לפרשה כאובה מהעבר הלא רחוק ואז התברר כי המאהבת היא אותה מאהבת שכבר הייתה עם בעלה לפני חצי שנה במשך תקופה ארוכה. "יכולתי להבין את זה שהוא נעדר ימים שלמים כי כולנו נרתמים למען בריאות הציבור, אבל שבעלי יעשה שימוש ציני בקורונה כדי להיות עם המאהבת וינטוש אותי ואת הילדים, זה בלתי נסבל", אמרה לעו"ד סולן.

האישה ביקשה לפתוח באופן מידי בהליך גירושין. בני הזוג נשלחו לישוב סכסוך. עו"ד סולן הדגישה כי לא יעלה על הדעת שהרופא ינצל את המצב לטובת הנאותיו ויפקיר את משפחתו בימים כאלה. הכעס של האישה מובן.

עו"ד סולן העריכה כי מאחר ולא מדובר במקרה ראשון בני הזוג בסופו של דבר ייפרדו.

 

תגובות

מומלצים