הרופא והחברה הרסו לי את החיים

צריך לשים לב למה שעלול לקרות לנו אם נפעל כמו שפעלתי עם עצמי, אני בחורה צעירה שהתחתנתי עם גבר יפה תואר בעל עסקים מצליח, היינו יחד בכל פינה, אהבנו את עצמנו מאוד, מה קרה שהקשר דעך והתרחק?.

19.06.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הרופא והחברה הרסו לי את החיים

 

אני רוצה שכל אחת ואחת תדע מה עוללתי לעצמי, כי שמעתי לרופא ולחברה שלי ועשיתי את מה שאמרו לי ולאן הגיע הקשר שלי עם בעלי, עכשיו אני בוכה ומתעצבנת למה נתתי לזה לקרות?.

זו הייתה אהבה ללא מעצורים, עשינו את זה כל הזמן בלי הרבה תכנון ומחשבה, אהבנו עד הסוף ובעיקר היה משתלם וכיף לשנינו.

בעת שחזרנו לשיגרה ולעבודה לפרנסתנו, ויש להגיד שבעלי עבד קשה, הרגשתי עם הזמן שהוא מגיע הביתה וזה לא אותו קשר שהיה בינינו בכל המשתמע מהדבר, פעם שעשינו את זה כל הזמן היום פחות ולפעמים עוברים ימים או חודש עד שעושים את זה, הדבר הזה נתן לי הרגשה לא נוחה והתחלתי לחשוד בבעלי, למרות שהוא סיפר שקשה לו בעבודה, אני לא האמנתי לו והייתי בטוחה שהוא בא במגע עם אחרת.

הזמן עבר לאט וההרגשה הלכה למקום לא טוב, היינו מדברים פחות, ביחד פחות, הכל השתנה ואני הייתי משתגעת מהמחשבות שעלו לי בראש, הבנתי שאין לי הרבה מה לעשות עם זה חוץ מלהילחם עליו שיחזור אלי כמו שהיה.

בזמן הזה נפגשתי עם חברה לשעבר, שהתחלנו להיפגש נדהמתי שאין לה בן זוג, והיא הייתה משלמת לבחורים צעירים ממנה כדי שילכו איתה, ראיתי בזה דבר לא נכון וזה הגעיל אותי כי אני חושבת שלא ניתן לקנות אהבה בכסף.

התחלתי להיפגש עם בעל מקצוע לשיחות שחרור, הוא ידע להוציא ממני את כל הדברים שהפריעו לי מאוד, ואז ממפגש למפגש התחיל להשפיע עלי ולשנות אותי להתנהג אחרת עם בעלי, והשיטה הייתה להתרחק ממנו ולהפנות לו גב ולא לתת לו לגעת בי, אפילו אם הייתי מאוד רוצה, לא נתנתי לו לגעת בי, בעלי אדם יפה תואר, איש עסקים מצליח, שלא הבין את הדחיה שלי, והתחיל לבדוק מה באמת עובר עלי.

הרופא הזה שיגע אותי ומצד שני נתן לי להרגיש אחרת, חזקה יותר וחלשה בנפש, אבל זרמתי ועשיתי אחרי כל ההוראות שאמר לי לעשות, בעלי מרגע לרגע ומערב לערב היה המום מההתנהגות שלי, התחלתי לראות אותו יותר מודאג יותר לחוץ ולא רגוע ובזמן מסוים הרים את קולו בבית מה שלא עשה לפני.

החברה שלי שמשלמת לצעירים, נראית מושלמת, מחייכת ושמחה ומצד שני אני לחוצה לא רגועה ומאוד מודאגת כי אני אוהבת את בעלי שלאט הוא יעלם לי מהחיים.

בעלי בזמן הזה היה מעדיף לחזור הביתה מאוחר, היה פחות מדבר פחות רוצה לגעת בי, הוא נראה אחרת ממה שהכרתי, אני התבצרתי בעמדתי ולא הבנתי לאן זה יכול להוביל, עד שיום אחד בעלי כבר לא חזר הביתה ונשארתי לבד מבולבלת לא יודעת מה לעשות.

היו כל מני הצעות של החברה שלי שלא הסכמתי להם, יום אחד אני פגשתי בחור שהכרתי בזמן הלימודים הוא שמע את הסיפור שלי ומיד דאג לי וניסה להסביר לי שאני עושה טעות ושצריך להתקשר לבעל ולשבת לדבר ולהסביר לו מה בדיוק קרה, משום מה שמעתי וכן התקשרתי לבעלי שנשמע מופתע שאני יוזמת התקשרות איתו, הוא אדם מבין ומיד נענה להזמנה שלי להיפגש וזה מה שהיה, ישבתי דיברנו והיום אנחנו זוג מאוהב בלי מבלבלי מוח וכל מני יועצים, שאין להם חיים ובאים להרוס את החיים של אחרים.

אני חייבת הרבה תודה והערכה לאותו בחור שהעיר אותי ונתן לי להבין שעדיף לסמוך על הרגש שלך ולא לסמוך על מבלבלי מוח שגורמים נזק יותר מטוב.

רציתי שכל בחורה ואישה תדע ושלא תתן לאחרים להתערב בחיים שלה, כי זה היה יכול להסתיים אחרת.

 

תגובות

מומלצים