השמאל הפרוגרסיבי קבוצה של אנשים פתטים

אתם צריכים להיות שרוטים בראש בשביל לחשוב שאנחנו מתנגדים להקמת מדינה פלסטינית כי אין אנו רוצים בה. פתטים עד מוות אתם כל השמאל הפרוגרסיבי.

02.12.2020 מאת: אלברט שבות
השמאל הפרוגרסיבי קבוצה של אנשים פתטים

 

הספין האגדי של השמאל הוא כי הימין בעד שליטה במיליוני ערבים. וואלה! מי סיפר לכם שהימין בעד שליטה במיליוני ערבים? באמת פתטי לחשוב בכיוון ואל תסלחו לי על הביטוי כי התכוונתי אליו אתם השמאל הפרוגרסיבי פתטים.

אכפת לנו איך יחיו מיליוני ערבים השוכנים ליד ישראל? אכפת לנו אם יבנו בית גדול ויקראו לו קרית הממשלה? אכפת לנו אם יתפרו בד צבעוני בצבעים כלשהם ויקראו לו דגל? אכפת לנו שיצהירו על עצמם מדינה עם לאום ממשלה שרים ח"כים ופרלמנט? מה שכן אכפת לנו הוא שמי שלא יהיה יאיים על השרידות שלנו יהא המאיים הזה מדינה לאום קבוצה או סתם ערס שיקנה עוזי בשוק השחור ויאיים עלינו ברחוב שלנו וזה מה שהימין רוצה להבטיח, שלא תקום קבוצה לידינו ותאיים ממרחק יריקה על השרידות שלנו.

אתם צריכים להיות שרוטים בראש בשביל לחשוב שאנחנו מתנגדים להקמת מדינה פלסטינית כי אין אנו רוצים בה. פתטים עד מוות אתם כל השמאל הפרוגרסיבי.

יש בשמאל אנשים מלומדים אך לא אינטלקטואלים. יש בשמאל אנשים שלמדו אפשר הרבה שנים וקראו הרבה חומר אבל זה לא עזר כי נשארו פתטים נלעגים ומעוררי רחמים. אכן כן כל השמאל הפרוגרסיבי מגוחכים וכל הנמנים עליו פתטים. הם מתחמקים מדיון, כל דיון, ואתה מאבד אותם ברגע שמגיעים לדיון אינטלקטואלי נוקב. אני חושב שמתחמקים כי הם אנשים נבוכים וזו בעיה מולדת כנראה.

השמאל הפרוגרסיבי שכח זה מזמן את הגדרת האויב, שכח מי זה האויב שלנו. האויב שלי הוא לא מי שמאיים על קיומי כי נגדו אני יכול להתכונן ולהתגונן; האויב שלי הוא מי שמרמה אותי ומנסה לקחת אותי בסיבוב. השמאל הפרוגרסיבי שכח שכבר סיימנו מזמן את שלב הניסיון לסיום הסכסוך ועברנו לשלב קביעת העובדות בשטח, כך הפלסטינים וכך אנחנו.

גם נתניהו אמר מזמן כי לא אכפת לו שיקומו 10 מדינות לידינו העיקר שאיש לא יאיים עלינו, שמדינה פלסטינית לא תהפוך למדינת כנופיות כפי שקורה היום בלבנון כאשר חזבאללה נושף בעורפנו או בסוריה כאשר איראן שולחת כנופיות לנשוף בעורפנו מדרום סוריה והגולן. יהיה לנו יותר קשה אם גם במרחק יריקה יגיעו הנושפים המקצועיים להקשות עלינו גם מבפנים מרמאללה לדוגמה ועם זאת אנו מתמודדים.

אתם יכול להגיד לי אז תתמודד איתם כאן כפי שאתה מתמודד עם האיראנים בסוריה ועם חיזבאללה בלבנון והימין עונה לכם זה בדיוק מה שאנו עושים, אנו מתמודדים איתם באמצעות כוח, מפעילים את הכוח שלנו מצד ומראים להם כי הלכה למעשה אנו יכולים להחזיק מעמד הרבה יותר מהם באמצעות הכוח שבנינו דהיינו באמצעות צה"ל ובו בזמן יכולים לחיות להתפתח ולשגשג כלכלית.

ובעודם הם מתבוססים בדמם ובכלכלה המקורטעת שלהם אנו כורתים חוזי שלום עם השכנים הרחוקים מאתנו, מדינות המפרץ סעודיה סודן והקרובים אלינו ירדן מצרים ויש שמדברים כבר על לבנון; זו האסטרטגיה של התמודדות הימין.

 

פורטל הכרמל

תגובות

5. אלברט שבות לפני 5 חודשים
לסלים היקר
4. סלים לפני 5 חודשים
לאלברט היקר ...כנס
3. ללא שם לפני 5 חודשים
ימין משיחי הזוי
2. אלברט שבות לפני 5 חודשים
ל-1
1. מן הישוב לפני 5 חודשים
אלברט היקר

מומלצים