התנכלו לנו בשל התמיכה בישראל

אני נוטה למתוח ביקורת על בעיות רבות בחברה הערבית כמו חוסר הרצון להכיר במדינת ישראל וגם גילויי תמיכה במדינות וארגונים חמושים הקוראים להשמדת ישראל, ביטויי התמיכה שלי בישראל גרמו לי ולמשפחתי לשלם מחיר כבד של נידוי חרם והתנכלויות.

22.11.2018 מאת: כרמלין אשקר
התנכלו לנו בשל התמיכה בישראל

שלום שמי כרמלין אשקר, נוצריה מכפר פסוטה שבגליל העליון, אמא לארבע ילדים  אני יו"ר עמותת ברית אחים המעודדת נוצרים להתגייס לצה"ל, בתוך כך חינכתי את ילדי לאהבת הארץ, יש לי בן לוחם בגולני והשני במסלול עתודאי.

אני מוכרת כפעילה חברתית בקרב הנוער הנוצרי לעידוד גיוסם לצה"ל. השתתפתי בפעילויות שונות של האגף הביטחוני חברתי במשרד הביטחון של בעקבות לוחמים וסמינרים בקיץ מטעם האגף, עזרתי בגיוס חניכים. 

בנוסף לפועלי בעמותה אני נוטה למתוח ביקורת על בעיות רבות בחברה הערבית כמו חוסר הרצון להכיר במדינת ישראל וגם גילויי תמיכה במדינות וארגונים חמושים הקוראים להשמדת ישראל.

כידוע, ריבוי דעות בחברה הערבית לעיתים גורר לפלורליזם וכתוצאה מכך ביטויי התמיכה שלי בישראל גרמו לי ולמשפחתי לשלם מחיר כבד של נידוי חרם והתנכלויות מצד פורעי חוק בכפר שרובם יחד עם ראש המועצה תומכי הרשימה המשותפת והמפלגות הערביות .

בני העדה הנוצרית המגויסים לצה"ל בכלל, וכך גם בני החייל ואנוכי עוברים מסע הסתה, הכפשה והתנכלויות מצד גורמים אנטי ישראליים בגלל עמידתנו לצד ישראל ותרומתנו למדינה וגיוסנו לצה"ל. מצב זה הפך לבלתי נסבל עד כדי פגיעה פיזית בבני ובי באופן אישי. לאחרונה, ביישובי פסוטה גורמים המשויכים למפלגת בל"ד  והרשימה המשותפת אנטי ישראליים תקפו אותי ברשת הפייסבוק, העליבו אותי כאישה המגייסת נוער לצבא וגם תקפו את בני החייל שחזר לחופשה הביתה.

האירועים הגיעו לשיא כשבני, חייל קרבי חזר הביתה לחופשה ונפל קורבן להתנכלויות והתגרות מצד גורמים בכפר מבלי שום התגרות מצידו, כשבני ניסה לברוח רדפו אחריו מספר רב של צעירים  ומבוגרים במטרה לחטוף ממנו את נשקו והוא לבדו. 

 כשחש שנשקפת סכנה לחייו נאלץ לירות באוויר בלית ברירה. כשראה שהפורעים מתקרבים אליו ומנסים לחטוף את נשקו האישי,  החזיק בנשק  תוך כדי עימות ונפלט כדור  שפצע את אחד הצעירים.

לאחר האירוע מיד התקשרנו למשטרה לדווח על  מה שקרה, אולם הופתענו לגלות כי התקשורת מיהרה להפוך את אירוע ניסיון רצח של חייל צה"ל, לסכסוך חמולות על רקע הבחירות המקומיות (לדבריהם) מבלי כל קשר למציאות.

עכשיו כשבני נמצא במעצר והפך מקורבן לתוקפן, לא נותר לי אלא לפנות אל גופי התקשורת במטרה לחשוף האמת. 

לצערי, משטרת ישראל אסרה אותו והתנהגה אלינו כאילו אנחנו מחבלים והם הטובים. זה ממש עצוב לראות שדווקא האנשים הנאמנים והמשרתים את המדינה הם אלה שניזוקים במצב של חוסר שליטה של הרשויות ואלה הנאמנים בקרב הנוצרים מגיעים למצב שאינם יכולים לחיות יותר ביישוב, מופלים לרעה, מותקפים, מעליבים ומכפישים אותם ואף תוקפים אותם ללא כל הגנה של המדינה ורשויותיה. 

יש לציין כי טיפול המשטרה היה נורא לא פחות מהאלימות שהתרחשה בכפר והחוקרים עברו על הנהלים: כשהגעתי למשטרה , עצרו אותי, לקחו ממני את הטלפון הנייד שלי וקראו את ההודעות שלי מבלי לקבל אישור מאף גורם המוסמך לאשר זאת.

כמו כן, למרות שנפצע, הבן שלי נחקר מבלי לקבל טיפול רפואי, האם מחבל שרצח יהודים רשאי לקבל טיפול בטרם ההליך המשפטי ובני לא?.

 

תגובות

5. ישראל ישראלי לפני 12 חודשים
הילד התמים לא תמים והאמא משקרת
4. רועי לפני 12 חודשים
איזן מדינה הזוייה! איך אפשר לעזור להם??
3. יהודי לפני 12 חודשים
מדינה מטומטמת
2. אזרח סוג ב לפני 12 חודשים
לא מצדיק אלימות
1. דרוזים ישראלים לפני 12 חודשים
סיפור עצוב...בושה לאנטי ישראלים..

מומלצים