חשבתי שאני בא להציל אותה מהרע

הדברים שאני הולך לכתוב בסיפור שלי באים מתוך הלב, מלאים בכאב ועצב, בגלל היותי גבר דרוזי שבא מהכפר, שחשב שבא להציל את הדרוזית שמעדה בדרך, אבל טעיתי ושילמתי מחיר כבד ביותר.

22.12.2019 מאת: צפוני
חשבתי שאני בא להציל אותה מהרע

 

אני צעיר בתחילת דרכי שיום אחד בשיא של סערה ציבורית נחשף לסיפור על בחורה שעשתה כל מני דברים שהתפרסמו ברשת, לא יודע איך ולמה אני פגשתי את הבחורה ותוך פרק זמן קצר היא הצליחה לסובב אותי בעדינות עם הסיפורים הכואבים שהיא סיפרה ואני נסחפתי לתוך הרגש מלא כאב ועצב, וכל זה בלבל אותי לחלוטין, כי לפי הסיפורים שלה הבנתי שזה קרה לה בניגוד לרצונה, שהיא יצאה עם אותם גברים, אני עם העדינות שלי וחוסר הניסיון שלי נמשכתי אליה עוד יותר, כשנכנסנו למיטה היא ידעה טוב מאוד לשמח אותי, הרגשתי שחובה עלי להציל אותה ולמקם אותה במקום מרכזי כמהגן על שמה הטוב.

בזמן הזה עשיתי הרבה וברגע שהופעתי לידה הכל הלך והשתנה, האנשים פחות דברו והזכירו אותה בדברים שהיא עשתה.

אחרי קשר שנמשך מספר שבועות החלטנו להתחתן ועברנו לגור בעיר הגדולה רחוק מכולם, בתחילת דרכנו הכל הלך בטוב, היא שידרה אהבה והייתה לאישה נהדרת ותומכת ועשתה הרבה דברים למעני, בעיקר הרגשתי טוב ובעל נתמך.

החודשים עברו, מעל שנה שהיינו ביחד והכל בסדר גמור, אני הייתי בעבודה והיא עשתה עבודה קלה והייתה חוזרת מוקדם הביתה, אנחנו חיינו טוב, בערב היינו יוצאים אוכלים ומתארחים אצל חברים שהכרנו בשנה האחרונה, חלקם באים מחברה מערבית פתוחה, שזה נתן לנו להרגיש טוב ונוח בחברתם.

בינתיים הכל הלך נהדר בלי בעיות בבית, למרות שאני ידעתי שאשתי הייתה בחברת גברים אחרים, זה מדי פעם עשה אותי עצוב, למרות שלא דיברנו על הנושא.

לפני חצי שנה נפל הבום הגדול וכאן התרסקתי מכל הבחינות, אני במעשים שלי חשבתי שאני בא להציל אותה מהרע ושלא תהיה מושפלת ולהרחיקה מהרחוב, אבל מתברר שטעיתי.

יום אחד הייתי צריך להיות במסגרת עבודה בעיר אחרת ולישון מחוץ לבית, באותו יום אחרי שהגעתי עם החברה השתבשו דברים והייתי צריך לחזור הביתה, אבל בגלל שהשעה הייתה מאוחרת, אמרתי עדיף לא להתקשר כדי לא להפריע.

לקראת אחת בלילה אני מגיע לדירה ומוצא האורות דולקים ומוזיקה נשמעת בתוך הבית, פתחתי את הדלת ובתוך הסלון שלי אישתי הייתה עם שני גברים ערומים, אפילו לרגע לא הרגישו שאני נמצא לידם ומסתכל, לרגע לא הבנתי מה קורה ואז נפלתי, לא זוכר מה קרה לי התעוררתי בבית חולים.

אחרי יומיים אשתי הגיעה אלי ואז סיפרה לי שהיא אישה לא טובה ומתנהגת בצורה לא שפויה ושהיא מאוד מצטערת ושעדיף שאנחנו נלך כל אחד לדרכו.

בזמן הזה לא ניסיתי להבהיר דברים או לשאול שאלות למה היא עשתה את זה?, שתקתי ולא דברתי והיא הלכה, כל צעד שלה החוצה קרע אותי עוד יותר, כי הבנתי שזה הסוף איתנו.

אחרי שבוע שאני נמצא בדיכאון קשה, הגעתי לפגוש חבר שהיינו איתו בקשר ששמע מה קרה, ואז סיפר לי מה שלא ידעתי על הבחורה שלי שהלכה עם כולם ולא דפקה חשבון.

יתכן שהיא קבלה כסף עבור שירותי מין, לא יודע מה להגיד, אבל אני חזרתי עכשיו לשלי והיא נשארה באותו מקום שהיינו, אין לי קשר עם המשפחה שלה ולא רוצה גם להיות, אם ישאלו אספר להם בדיוק את מה שראיתי. בדברים שכתבתי חסכתי הרבה פרטים ממה שעשתה האישה הזו בעיקר לעצמה ועד כמה פגעה בי אישית.

 

פורטל הכרמל

תגובות

6. עוני לפני 7 חודשים
כפפה ליד!
5. הצפוני לפני 7 חודשים
אני לא שונה דרוזיות
4. דינא לפני 7 חודשים
התפוח לא נופל רחוק מהעץ
3. בחורה לפני 7 חודשים
סיפור קשה
2. תושב הכפר לפני 7 חודשים
למה חייבים לפרסם כל דבר
1. درزي زعلان לפני 7 חודשים
يا ويلاه يا ليتني ما قرات

מומלצים