יחסים אסורים עם בת המשפחה

אונס או קיום יחסים אסורים​​​​​​​, רוצה לעודד כל נערה או אישה לא לשתוק ולצאת בראש גלוי בכל הכוח נגד עברייני מין, גם אם זה אבא או סבא, או אח וקרובים, או שכנים, במקרה שלי המשפחה הקרובה ביותר הרסה לי את החיים, אני יפה ופורחת ובתוכי הרוסה לחלוטין.

21.12.2020 מאת: צעירה ללא תקווה
יחסים אסורים עם בת המשפחה

 

אני צעירה בת למשפחה מסורתית בכפר דרוזי, יפה מלומדת ורוצה לחיות טוב ולהכיר עולם רחב, המשפחה שלי מוכרת בכפר והם אנשים שנחשבים למכובדים, את אימא אני מאוד אוהבת, אבל היא לא הייתה שם שקרה מה שקרה איתי.

בת 12.5 ילדה בתחילת דרכה, שאבא האיש המכובד נוגע בה ובאחד הימים אונס אותה, ואוי לה אם היא תדבר, זה היה נורא קשה לי במחשבה גם אונס וגם אלימות, זה נמשך מספר פעמים עם אבא, מפעם לפעם הפחד היה מכה בי חזק ואני כולי נערה קטנה.

באחד הימים אמרתי שאני רוצה לפנות לאדם מבוגר במשפחה שאני מאוד מכבדת שהוא סבא, אולי יוכל להבין ולעזור לי להפסיק את מעשי האונס.

עם הרבה מחשבות פניתי לסבא, רגע אחרי שיצאתי מאונס נוסף של אבא והסבא שמאוד היה נסער ומודאג חיבק אותי ולא רצה לעזוב אותי, הרגשתי בשמיים מרוב שמחה, אבל מהר מאוד גם הוא אנס אותי אז נשברתי וברחתי מהבית.

העזרה שקבלתי מידידים של המשפחה, יהודים שבאמת עזרו לי לישון ולהתארגן בצורה טובה, הם היחידים שלא פגעו בי ואך עזרו לי להשתלב ולהשתקם ואף אחד מהמשפחה שלי לא ידע שאני אצלם, למרות שהם המשיכו לשמור על קשר.

שנתיים וחצי הייתי באזור מוסתר, היה לי קשר עם אימא שהעבירה לי כספים ודאגה לי מבלי שאיש ידע, כך הצלחתי להמשיך ללמוד וקצת לעבוד ובתקופה הזו השתקמתי מאוד.

אחרי תקופה שכולם דברו שאני ברחתי ושעשיתי מעשה לא טוב, החלטתי לחזור הביתה והפעם אני איימתי על אבא שאם יעשה מעשה לא נכון ויתערב בחיים שלי, אני הולכת לדבר, אז הוא שתק וסבא בזמן הזה היה כבר מת, אז לא היה לי מה להגיד לו.

האחים שלי לא התערבו כי הבינו שיש בעיה קשה ביני לבין ההורים, הם בלעו את הלשון שתקו ולא חיטטו הרבה, אבל הם במאה אחוז הבינו שיש כאן מקרה שעדיף לשתוק, עד יום זה הם סובלים ושותקים.

באותה תקופה פגשתי אחת הבחורות בעלת מקצוע וסיפרתי לה את הסיפור המר, שכל מי שיש לו נגיעה למקרים כאלה ידע, אבל מעולם לא הושיט יד ועזר לי, עם חזרתי לכפר חשבתי להסתדר ולמצוא בחור להתחתן איתו ולבנות משפחה, אבל גם כאן החיים התאכזרו לי ואפילו מאוד.

אותו אדם שבטחתי בו וסיפרתי לו על מה שקרה לי, ועד כמה הייתי חופשייה ולא ממושמעת אחרי המקרה, אותו גבר ניצל את חולשתי ורצוני בגב שיתמוך בי, ובמקום לקחת אותי למקום בטוח, ניצל אותי להנאה שלו, עד שהצלחתי לעצור את זה, בסוף השתחררתי מהכל וברחתי לעולם משלי, שכנראה שם אני מרגישה יותר בטוחה.

זה הסיפר על קצה המזלג, לבנות, לילדים, לאנשים, בבקשה אל תוותרו ותתנו למי שפוגע בכם בראש.

 

תגובות

3. דרוזית אחרת לפני 4 חודשים
לטובתך
2. כמאל לפני 4 חודשים
עפר
1. עאדל בדר לפני 4 חודשים
תלונה תשחרר אותה נפשית

מומלצים