כדי להתכונן לרעידות אדמה שמקורן נגיפים

יש להסיר כל סגר בעולם, אלהים ברא את הטבע ואת מנגנון ייצור האנרגיה, ואת איכות האנרגיה קובע רק מוסר האדם ככל שהוא גבוה, החוסן בפני מחלות ונגיפים רב

27.09.2020 מאת: יוסי זמיר
כדי להתכונן לרעידות אדמה שמקורן נגיפים

 

זה הסוד הגנוז לחיי נצח ואושר שהמדע החמיץ. קורונה והתחממות גלובלית הן מנגיף שחיתות שחדר לכדה"א, ולא מהשמש, למגפות ורעידות אדמה מיד!

יש להסיר הסגר מיד, כי רק מלחמת חורמה בשחיתות ושיפור מוסר, ימגרו כל נגיף וקורונה ורעידות האדמה.

גם מדענים שהאמינו באלוהים כמו ניוטון, וגם אלו שמתפעלים מהמפץ הגדול, לא העלו בדעתם שמעצם קיום הטבע חייב להיות מנגנון אנרגיה' פיזי, המוכיח שאלהים ברא את הטבע, ולולא מנגנון זה המייצר מחדש אנרגיה מפסולת, הטבע היה מתפרק מיד. המפתח לאושר וחיי נצח הוא מוסר האדם. ולהיפך, 'סוף העולם' אם האדם יבחר בשחיתות. מחדל המדע גם מראה שקל מאד להוכיח שאלהים ברא את הטבע: "מנגנון האנרגיה מופעל עם התנועה הראשונה להקמת הטבע. לכן בהכרח אלהים ברא מראש אנרגיה, טרום הטבע, החייבת להיות בפנימיות כל חלקיקי Z.

הקטנטנים בנפרד, לבל תתפזר פסולת אנרגטית". סוף הוכחה ללא הנחה. מכאן בדרך הכרחית של סיבה ותוצאה בו זמנית, אלהים גם ברא מראש את  Z, ובהם 'מנגנון ייצור אנרגיה' עצמאי לזיווג -+ זכר ונקבה עם רצון, מחשבה, אינטרס הנאה, נפש ודנ"א פיזיים- אורגניזם חי, ובחירה חופשית שאותה יודע מראש, שכולם פיזיים, וכך ידע לשנע את חלקיקי Z לברוא הטבע כרצונו. לכן, אני מוכיח שהדומם חי, ובמערכת אחת שכולה אורגניזם חי פיזי, מוכח שאלהים ברא את הטבע מ-Z ולכן, רק Z קיימים בטבע. מטרת הטבע היא מקסימום הנאה ואנרגיה, וכל אלו הם חוקי טבע באמצעותם ברא אלהים הטבע עם חלקיקי Z. כל אלו נעלמו למדע שהחמיץ את אלהים ואת מטרת הטבע.

במקום להתחיל בשורש הטבע שם מתחיל הכל, ולהוכיח מיד את אלהים, המדע באווילותו קפץ לטבע הנראה שכולו תמונות טבע, עם מיליארדי פרמטרים מבלבלים. פעילות כל הטבע היא רק בפנימיות Z הפיזיים שם נמצא 'מנגנון האנרגיה', שהמדע המפגר אינו מודע לקיומו.

 רק לאדם ברא אלהים ערכים ומוסר, שהם חלקיקים פיזיים בתוך Z. מוסר ושחיתות לא מופיעים פתאום בטבע, והסיבה היא שאין יש מאין, ולכן הם חלק מדנ"א פיזי  Z, ולא משהו ערטילאי ומופשט. איכות הערכים והמוסר היא כמותית ומדידה, בניגוד לדעה הרווחת במדע, גם אם איננו יכולים לאבחן אותם פיזית.

שיפור מוסר בדנ"א פיזי של האדם מחסן בפני מגפות ומחלות את כל הטבע: רק האדם, הבנוי כמו כל גופי הטבע רק מחלקיקי Z, יכול להשפיע על איכות האנרגיה, בדרך של בחירה חופשית אמיתית (בח"א), באמצעות זיווג-+ זכר ונקבה עם חלקיקי Z של הטבע. כלומר רק האדם קובע בזיווג -+ את מערכת המוסר של כל הטבע, לא רק של עצמו, שכן, התנהגות ערכית ומוסרית של האדם בזיווג -+ משביחה מיד את איכות האנרגיה כי זה 'טוב', ואז חוסן האדם עולה, מגפות ומחלות פוחתות מיד, וכל זה, הפלא ופלא, ללא שום ידע ברפואה וללא שום תרופה וחיסון. כיוון שהזיווג -+ הוא גם עם הדומם, הצומח והחי, אזי כל גופי הטבע מתחסנים וכך חיידקים ומגפות מתמעטים דרמטית. אבל האדם בחר ברדיפת הנאה, בשחיתות ורוע, ואיכות האנרגיה בזיווג -+ נהרסה, כי זה 'רע', אגו שלילי נטו. חוסן האדם נפל, והוא פגיע למחלות ומגפות מכל הסוגים, וכל הטבע פגיע.

שחיתות מייצרת נגיפים. נגיף קטן לא מאובחן בדנ"א Z, הוא האבא של כל והמחלות והמגפות בעולם, מקורו רק בשחיתות ורוע- "נגיף השחיתות". זיווג 'רע' ו'טוב' זה פיזי ומוחלט ולא יחסי ומשפיע מיד על איכות אנרגיה, ברמה האישית וגם הכוללת בעולם. בזיווג -+ 'רע', חדר הנגיף לכדה"א, שיבש פנימיות כוח המשיכה, והתחממות גלובלית ממנו, ומגיעה כבר לשיא-500, ותעלה, והמדע לא מקשר! איכות האנרגיה נפלה, חוסן האדם ירד, ורעידות אדמה ומגפות תפרוצנה מיד, כי הגענו לשיאי שפל ושחיתות, במיוחד ברשתות החברתיות הפרוצות.

זה מבהיל! שימו לב, ההתחממות לא מהשמש ומחור באוזון. המדע השטחי טעה. מספיק שיבוש קטן, לגרום לכדה"א לרתוח מ'זעם' על הנגיפים, ואנו לקראת מגפות ורעידות אדמה קשות. אבל, המדע המפגר לא מוצא קשר בין חום, קורונה ונגיפים, ורעידות אדמה, ובטוח שזה "כוח עליון" וטועה, כי הכול רק מהאדם, השולט בטבע דרך מנגנון האנרגיה! המפתח הוא מוסר! המדע מעולם לא היה יכול להוכיח זאת, כי בחר בראיה וחושים, ולא הבין שחייב להיות מנגנון אנרגיה בטבע, וכי הוכחות ללא ניסוי רק הן פתרון למדע להגיע לעומק.

הדרך להציל את האנושות, היא אם כך, רק מלחמת חורמה בשחיתות, מיד ובכל העולם! שיפור ערכים ומוסר לנתינה ומלחמה בשחיתות, ישפרו איכות האנרגיה, ואז חוסן האדם יתחזק ונגיף השחיתות ימוגר בשורש. מגפות ומחלות ייעלמו לנצח, גם הקורונה. באין שחיתות יש חוסן, אין מחלות, ואין זיקנה שהיא מחלה ניוונית מיותרת.

'אבן החכמים' גלומה בטבע, ובידי האדם המפתח לשיפור איכות האנרגיה לאושר וחיי נצח.

עלינו למהר, כדי שאמת מדעית מוכחת זו תופץ מיד בעולם. על המדע להכיר מיד בטעותו, שהכתיב סבל, מחלות ומלחמות, במקום חיי נצח ואושר- שהם 'רפואת-על' שאלהים ברא. זעזוע, בלבול, והרס כלכלי מהקורונה בכל העולם, הם פסיק קטן, לעומת המצפה לנו אם נמשיך להתעלם מכל ההוכחות שלי. על כולם לדעת שהמדע טעה, ויש אלהים, ואני כאן לעזור לאנושות מבולבלת מהמדע השגוי והשטחי. יש להתכונן ולעצור המגפות ולמגר המחלות, רעידות האדמה, והתחממות כדה"א שכאמור, כולם מאותו מקור. והכיוון- חיי נצח ואושר. הדבר הראשון הפרקטי הוא להסיר מיד את הסגר כאן בישראל, וגם בעולם.

זה התהליך הנדרש שיוסיף מאות מיליארדי $ ויותר לאנושות, יימנע סבל ובדידות, ומוות מיותר. שהרי כפי שהוכחתי לכם ולעולם, הנושא החשוב ביותר הוא מלחמת חורמה בשחיתות בכל שטחי החיים והכלכלה והחברה, ויש בידיי תוכנית סדורה ומיידית.

אם היא לא תבוצע, כל האנושות תגיע למצב קשה ביותר, בגלל נגיף השחיתות שיגרום מגפות ורעידות אדמה קשות. אם תבצעו את תוכניתי המשולבת בנתינה, חמלה, כבוד לזולת, עם ענישה הולמת בצידה, תוך זמן קצר ביותר כל מהות המדע, החברה, והפוליטיקה ישתנו לבלי הכר.

מה שהאדם רוצה בפועל וזו מטרת חייו, זה בעצם רק שני דברים, למקסם אושרו וכן לחיות חיי נצח. זאת הולכת להיות המהפכה הגדולה ביותר שהייתה אי פעם באנושות, שתגרום אושר וחיי נצח לראויים שיתאמצו, ויצליחו.

 

יוסי זמיר בעלים ומומחה תורת הטבע המאוחדת, מרצה לשעבר ב'עברית' ובכיר במשק.

 

תגובות

מומלצים