מה את עושה כשבעלך משאיר אותך לאישה אחרת?

חברים, יום טוב, שמי אסתר מצפת, אני רופאה רפואית במקצועי ואני בת 45. קרא את עדות חיי האמיתית, יש לי כוונה חיובית שמידע זה יעזור למישהו שקורא מאמר זה ברגע זה להחזיר את הנישואין השבורים ולהחזיר את יחסי האהבה האבודים תוך יומיים.

05.04.2020 מאת: אסתר שמיוביץ
מה את עושה כשבעלך משאיר אותך לאישה אחרת?

 

אחרי שהייתי שנים במערכת יחסים, הוא נפרד ממני, עשיתי הכל כדי להחזיר אותו לאהוב אותי, אבל כל מה שעשיתי היה לשווא, רציתי שהוא כל כך יחזור בגלל האהבה שיש לי אליו, שאלתי אותו עם כל מה שיש לי הבטחתי אבל הוא סירב.

הסברתי את הבעיה שלי לעמיתי בעבודה אחת הציעה ליצור קשר עם שובר איות אהבה שיכול לעזור לי להחזיר את האהבה שלי, אבל אני מהסוג שלעולם לא חשב שמעולם לא קיים חלק מכישוף אהבה, לא היתה לי ברירה אלא לנסות את זה, שלחתי בדוא"ל לערוץ טייסי האיות והוא אמר לי שאין שום בעיה שהכל יהיה בסדר לפני שלושה ימים, שהאקס שלי יחזור אלי לפני שלושה ימים, הוא השליך את חלק הכישוף של Love לאוויר ובאופן מפתיע ביום השני היה השעה 3.00 בבוקר.

בן זוגי לשעבר התקשר אלי בטלפון הנייד שלי, הייתי כל כך מופתעת שעניתי לשיחת הטלפון וכל מה שהוא אמר היה שהוא כל כך מצטער על כל מה שקרה שהוא רצה שאחזור אליו שהוא כל כך אוהב אותי.

הייתי כל כך שמחה וככה התחלנו לחיות יחד באושר.

כך תוכלו להגיע אליו אם תזדקקו לעזרה doctorigbinovia93@gmail.com

 

 

תגובות

מומלצים