מה עם הרגש ומה שאני רוצה؟

החיים והסוד שלי ישארו לעד, אני אישה יפה מיוחדת ועדינה מאוד כל מי שבא איתי בשיחה מתקשה להשתחרר ממני ותמיד ינסה עוד ועוד לחזור ולדבר איתי, עד היום אני מצליחה לקחת את עצמי למה שאני אוהבת רק וזה מאוד קשה.

27.08.2020 מאת: אישה בדילמה
מה עם הרגש ומה שאני רוצה؟

 

אני רוצה לשתף אתכם ובמיוחד הבנות הצעירות, נשים זה עולם מיוחד שיש בו הרבה כוח, שהן יודעות לנצל, אבל שנופלות לחיק של גבר שביחד הם עושים הכל נשכחים הרבה דברים מאחור ולפעמים זה מאוחר לחזור ולתקן.

עבורי הדברים ממשיכים ולפעמים אך נזכרת בקטעים היפים שלי עם אותו גבר ולא מתביישת להגיד שזה היה מעולה וטוב לי כמו שהיה טוב לו.

החיים שלי התחילו כאשר הכרתי גבר והלכתי קצת רחוק איתו עד שהתגלה בחולשתו, שם לא הייתי מוכנה להשלים וזה גם טפשות שלי, והתחלתי לצאת עם כל מני גברים מזדמנים, לא יודעת למה עד שהכרתי את הגבר בו התאהבתי ורציתי לחיות איתו תחת קורת גג אחת.

הכל הסתבך ולמרות הכל נהניתי מאוד להיות איתו בכל פעם והזדמנות התחברנו ונהנינו מכל הלב, אבל מה לעשות שהחיים מטלטלים בך לכאן ולכאן ואת צריכה להתגבר על כל המכשולים, היום אני יכולה להגיד שיש לי מזל יותר מכל אדם אחר.

הסוד שלי שעם השנים שאני עם אותו בחור שרציתי, התחלתי לחשוב אחרת ויום אחד החלטתי להתחבר לאדם אחר, בזמן שאני עוד איתו, הוא כל הזמן מנסה לטפח ולשפר את חיי, אבל אני במחשבה אחרת ללכת לאחר.

עם הזמן שעובר הבנתי שאני לא לבד בסיפור הזה, גם לו יש מישהי שהוא בקשר חזק וגם הוא רוצה ללכת איתה, אבל דבר מה מונע ממנו את ההליכה, למרות שהייתי רוצה שזה יקרה עוד היום.

בא לי להגיד לו אבל לא נעים לי.

 

תגובות

3. בחורה מהכפר לפני 2 חודשים
אין כמו אהבה
2. סאמייה לפני 2 חודשים
את יודעת כמה נשים במצב שלך הרבה
1. אני לפני 2 חודשים
לא קל להיות כאן במצב הזה אבל יש לי הרבה מה להגיד

מומלצים