מכתב לבתי שנורא מעצבנת ולא מתחשבת

בבקשה אני רק אימא לא רוצה עוד לסבול, מבקשת להתחשב ברגשותיי, נפלתי עם הבת הבכורה שברחה מהבית ולא חזרה ומאז היא מפיצה תמונות ערום שלה ברשת ודואגת שאני אקבל את התמונות, אני לא רוצה קשר איתה ושואלת למה היא עושה לי את זה?

24.05.2019 מאת: אימא
מכתב לבתי שנורא מעצבנת ולא מתחשבת

 

זה היה לפני מספר שנים שבתנו האהובה שקבלה הכל ולא היה חסר לה תמיכה ועזרה, עם סיום לימודיה בתיכון היא החליטה ביום אחד לעבור לצד השני, תוך פרק זמן של חודשיים עזבה את הבית, התחברה לקבוצה מהגליל, וביחד עסקו באופנה ודוגמנות, דברים שגררו אותה להיות חשפנית.

אנחנו בבית עברנו משבר קשה שהבית התפרק בגללה, אני בשום פנים ואופן לא מוכנה להיות בקשר איתה ולא רוצה לשמוע עליה, למרות כל הניסיונות שלה.

לא האמנתי שיום יגיע והיא תדבר איתי בשפה זולה, אני מתביישת בה, כל זה לא הספיק לה, ולאחרונה התחילה לשלוח תמונות ערום לואטסאפ שלי.

אני מיואשת מהמצב הזה ולא יודעת מה היא רוצה ממני עוד? אני כבר חצי משוגעת, שונא את החיים, יש לי עוד ילדים שאני צריכה לדאוג להם שלא יפלו כמוהה, בושות היא כבר עשתה וגרמה שהבית יתפרק, לאן היא רוצה שנגיע עוד?.

אני מעלה את הנושא כדי להסביר את התחושות שלי ושאחרים יבינו כמה קשה להורה לראות את התמונות המזעזעות של הבת שלו בערום.

אני לא רוצה לחשוב שהיא נפלה קורבן למישהו ובגלל זה היא הגיעה לאן שהגיעה, אני חינכתי טוב אבל כנראה שהיא לא רצתה ללכת בדרכי ובחרה לה חיים אחרים.

 

תגובות

6. מרים לפני 7 חודשים
נטשת אותה בצומת. תהני מהשלל.
5. מתפלל לאלוהיים לפני 7 חודשים
מתפלל לאלוהים
4. חלבי לפני 8 חודשים
הבעיה שלך שנתת לה כל
3. מהכפר לפני 8 חודשים
עולם של פושעים ומפגרים
2. בחורה לפני 8 חודשים
את אישה טפשה
1. דאהש נסראלדין לפני 8 חודשים
אף אחד לא יאשיים אותך

מומלצים