מכתב לנתניהו ולטראמפ

אנו רוצים להודות לכם על העשייה שלכם במשך כל השנים הללו. היה לכם תפקיד מדהים וחשוב בחיינו אשר בזכותו הצלחתם לעורר בנו את הפחדים, כי ללא הפחדים אנחנו לא היינו מתעוררים לתחושות החמלה והאהבה אשר נמצאים בתוכנו.

07.01.2020 מאת: אניסה הזימה ורים תלחמי
מכתב לנתניהו ולטראמפ

 

אנו יכולנו להמשיך לחיות ללא רגש וללא חמלה ולחיות רק מתוך אגו, כי האגו יכול לנהל את העולם שלנו. הדבר הזה יכול לגרום לנו לחיות חיים ללא רוח חיים, וכל אחד יכול להצליח ולהגיע למטרות שלו מבלי להרגיש את האחר.

אך הפחד מעורר אותנו כי אנחנו בני האדם חיים מתחושות ורגשות, ואני אחת מאלה שחיו בפחד עד שהתעוררתי וגם  אחותי רים הייתה כזאת וחיה בפחד והפחד עורר אותה.

לשניכם היה תפקיד מדהים ואנחנו מודים לכם על התפקיד שהיה לכם, אך הגיע הזמן לשנות תפקידכם  מליצן מפחיד לליצן אוהב. נכון שאתם מנוהלים על ידי בעלי ההון, אשר גם להם יש תפקיד חשוב מאוד,  אבל הגיע הזמן שגם בעלי ההון, אם זה תעשיית הנפט או הנשק או התרופות או כל דבר אחר,  שגם הם ישנו את תפקידם.

אתם לא צריכים לוותר על התפקידים שלכם בחיים, אתם תישארו איתם,  אבל הגיע הזמן שתשנו את המודעות שלכם, ובמקום לדבר בסגנון מאיים להתחיל לדבר בשפת האהבה והחמלה.  ובמקום לייצר נשק,  להפוך את המפעלים האלה שמייצרים את הנשק למפעלים שמייצרים חלליות שנטוס בהן לחלל.

ובמקום לייצר נפט למכוניות, לייצר חשמל או אנרגיה אווירית ואתם עוד תתפרנסו יותר טוב. ובמקום לייצר תרופות כימיות, נחוץ להתחיל לייצר תרופות מהטבע, ולכם תישאר התעסוקה וגם השליטה. 

כדור הארץ הים כמו פצצה מתקתקת ולא יכול להכיל עוד מלחמות, ואם נמשיך להפעיל את כל סוגי כלי נשק למטרות מלחמה, כדור הארץ לא יהיה קיים כמו שגם אתם לא תהיו. זו העת שתתחילו לבנות אהבה בתוך כדור הארץ.

אנחנו מקוות ומבקשות ממכם לקחת את תוכן המכתב שלנו ברצינות.

תודה רבה לכם.

 

פורטל הכרמל

תגובות

1. ישראלים מכל העדות לפני 6 חודשים
תפרסמו גם בערבית ופרסית...

מומלצים