מעצמאים לעצבנים

במשך אלפי השנים, ליהודים הייתה ריבונות על הארץ, בסך הכול פעמיים. (גם זה למשך עשרות שנים בודדות), היהודים איבדו את הריבונות על הארץ, בכל פעם שהייתה "שנאת חינם". הפעם הכי ארוכה שהייתה לנו ריבונות על הארץ, ערכה בסך הכול 77 שנה.

09.05.2020 מאת: יובל קרן
מעצמאים לעצבנים

 

סאטירה חברתית זו, נכתבה בסגנון חנוך לוין ומשקפת במטאפורות את המצב החברתי והפוליטי בישראל.                                                                                    
כל המטאפורות הסרקסטיות והעוקצניות, הם רק השתקפות של היחסים בין האזרח לשלטון ולא מעבר לכך.
למרות שהסאטירה, נכתבה בסגנון חנוך לוין, ולמרות שהיא משתמשת במטאפורות קשות ועוקצנית כגון: אונס, הרי שמדובר באונס שגורם השלטון לאזרחים.

אין מכוונת הסאטירה לפגוע באיש ולהפך מכך.כל האמור, בא להביע את כאבו של האזרח הנרמס.

סטירה חברתית בשילוב מאמר:  "מעצמאים" -  לעצבנים ברוח "כנסת" הפלאות, של לכלוכית המטונפת.בְּרֵאשִׁית, בָּרָא אלוהים, אֵת התוהוּ וָבֹהוּ ..ומאז..שום דבר משמעותי לא השתנה, בקומבינות של "העם הנבחר"
ולפיכך התכנסנו:

אז מה אני יכול להגיד בשביל שלא תדפדפו אותי, שאני כבר מספיק  מדופדף מגרושתי. אתמול בערב יצא לי ולאשתי לשבת בסלון, ולראות בטלוויזיה איזו אישה, שבעלה אנס אותה. אבל לא בגלל זה רציתי לדבר אתכם! ואיך שאני קולט את המניאק שאנס את אשתו, הרגשתי שאני לא יכול להתאפק יותר, ובלי להתכוון גיליתי לאשתי..גיליתי לאשתי את הסוד הכמוס שלי: גם אותי אנסו ! ולא סתם: זה קרה בול ב"שיר": "בולבול תגיד לי למה"?

הדבר הכי מטורף בכל הקטע: שאני קולט שאשתי מתפרצת פתאום בבכי היסטרי, שכזה עוד לא היה..וככה בגרון חנוק אשתי מספרת לי, שגם אותה אנסו. ואז... ואז...
ואז התחבקנו שנינו  ככה חזק חזק ...ככה...אבל ממש חזק חזק.

ואני כל כך שמחתי !  כל כך שמחתי לגלות אחרי 22 שנות נישואים, שלי ולאשתי יש מכנה משותף: את שנינו אנסו !!! איזה כיף לקום בבוקר ולגלות שיש לך על מה לדבר עם האישה.

על זה נאמר: "מתחילים לראות את האור שבקצה המנהרה", זה כמובן בניגוד מוחלט, לזה שאנס אותי שהוא !!! הוא לא זכה לראות את האור שחיפש אצלי בקצה המנהרה.

ולמה זה ?   כי לפני האונס, לא לקחתי את הגלולה עם הגחלילית שמאירה את האור שבקצה ה.. אני עבדתי עליו, עשיתי שכאילו שבלעתי..

בינינו:הסיבה שלא בלעתי את גלולת הגחלילית, היא אותה הסיבה שאני בכלל  לא בולע, "זרעי קיץ שנישאים ברוח" וגם לא גחליליות.    (אבל ששש...לא לגלות לאף אחד - זה בינינו)

זה חשוב: לכל מי שנאנס בעבר או, כל מי שמתכוון להיאנס בעתיד, אני ממליץ בפירוש ליטול את גלולת הגחלילית. יש לקרוא בעיון את הוראות היצרן לפני השימוש !!!

חשוב לזכור !

• את גלולת הגחלילית לוקחים תמיד אחרי האונס, כי אחרת האנס עלול לראות את הגחלילית שבקצה המנהרה, לא עלינו (שלא לדבר על תופעות לוואי של צרבת לבולבול)
• עם לקיחת הגלולה, חל איסור מוחלט על שתיית אלכוהול.

(זה גורם סאטלה לגחלילית)

•אזהרה ! 
למי שאלרגי לגלוטן, ישנן תופעות לוואי שמופיעות "על הפנים".
אין צורך לפנות לרופא, תופעות הלוואי חולפות מעצמן בתוך חצי שנה.
ואולי עד שנה, גג! ... או קצת יותר, אבל לא יותר משנה וחצי שנתיים, גג! בכל מקרה עד החתונה זה יעבור, בתנאי שלא תתחתנו אף פעם

ובטח שלא על ה -

 הגג!  הכול כתוב בעלון לצרכן, עפ"י תקנות משרד הבריאות וכפוף לתקנון הבולבול .                      
רק תקראו !!! 

אבל לא בגלל זה רציתי לדבר אתכם. רציתי לדבר אתכם על..אני מקווה שזה לא יישמע קצת שוביניסטי אבל...כל מי שאנס אתכן הנשים, הוא לא שוביניסט כלל וכלל, כי הוא אונס גם גברים.

את כולנו הוא אונס במידה שווה ומכל הלב. הוא לא מפלה לרעה אף אחד. ישתבח "שמו" של היושב במרומים, שבכל דור ודור מצ'פר את עם ישראל באונס קבוצתי, בניחוח טלנובלה.

עכשיו לך תבין, באיזה טלנובלה חי אלוהים? בטוח שיצא לכם לראות את הפרק של העונה החדשה. אתם יכולים לקרוא לזה קורונה, אבל תכלס זה אונס קבוצתי.

אתם יודעים ??? לפעמים נדמה לי... שאנחנו עם ישראל, הוא אותה אישה מוכה של אלוהים, שבכל דור ודור, אונס אותנו לכלותינו ומצילנו מהג'ננות של עצמינו. ומה אתם חושבים שאלוהים עושה לנשים מוכות ?

אהה... תגידו מה אתם חושבים ? הוא שם אותן במעון לנשים מוכות, בשביל שהבעל לא ירביץ להן.

עכשיו אתם מבינים ?  "כל העולם כולו" הוא בכלל לא "גשר צר מאוד"  לעזאזל!!!  הוא מעון לנשים מוכות. אמא' לה, פפה, מאמא,  בום !!! 

דרך אגב: "בגשר צר מאוד" עדיין אפשר לעבור, אבל אנחנו סגורים בתוך מעון  שנורא מדבק, ולא נותנים לעבור...אם לומר את האמת - תמיד היינו מדינה "מוגפת" אויבים. ככה שאנחנו כבר רגילים, להיות סגורים במעון המוגף של: "הארץ ה move תחת"

 אבל לא בגלל זה רציתי לדבר אתכם!   רציתי לדבר אתכם..על מה שעושה אלוהים ממש ברגע זה, כשאתם קוראים את השורות הללו. 

אלוהים יושב עכשיו עם אשתו בסלון, ורואה בטלוויזיה איזו אישה שבעלה אנס אותה, ואני מבלי להתכוון, מתכוון לגלות לכם את הסוד הגדול שאלוהים  סיפר לאשתו.

את אותו הסוד!  שבגללו אשתו של אלוהים פרצה בבכי היסטרי - שכזה עוד לא היה!  את אותו הסוד, שגרם לאשתו של אלוהים לספר לו, שגם אותה אנסו. ואיזה סבבה לאלוהים, שאחרי נצח שנות נישואים, יש לו על מה לדבר עם אשתו, על כוס הקפה הראשון של הבוקר. רק חבל, ש"חזירי אומות העולם", לא שוכחים בכל בוקר לדחוף לקפה של אלוהים, את ה"הל" הפוליטי שלהם.

רק מה הבעיה ? בכל פעם שאלוהים מקבל את הג'ננה מהקפה, הוא נכנס לסרט שלו, והכבשים מתחילות להידרס. אם עדיין לא הבנתם, אז כולנו חיים בסוג של "סרט" !!!                                      "שתיקת הכבשים" מכירים???                                                                             ברור שכן, רק לוקח לנו המון זמן לגלות, שאנחנו הכבשים.                                                                      
תגידו??? לא נמאס לכם להיאנס???   חס ושלום!!! שאיזה מלאך אחד או שניים, עוד יכולים לחשוב שאתם  נהנים מזה.

שלא תתבלבלו !!! אם משהו ממכם לא עלינו, מפנטז שאלוהים יתקע אותו, אז רק שתדעו לכם!  שהוא "יגמור" עליכם בסוף.
אתם יודעים!   הכבשים לא באמת נדרסות, בגלל הקפה של הבוקר עם אישה, אלה אם כן  היא "שרה" צרורה, כמו המאמר ההזוי הזה, וכמו כל החיים שלנו, שחוזרים על עצמם, שוב ושוב מבלי להתקדם.
אדוני ראש הממשלה! רק בגלל זה רציתי לדבר איתך.

 ורק בגלל זה !!!  רציתי לבקש ממך, לקפוץ לקניות עם רשימת המכולת שהכנתי לך.  ברשימה הזו מופעים המצרכים, בכדי לפרמט את הקבצים, של "שיטת" השלטון, "שבכל דור ודור אונסת אותנו לכלתנו", ולך תמצא את מי ש"יצילנו מידם" של אלה...           
•    של כל אלה:   שגורמים לחיים שלנו לחזור על עצמם שוב ושוב, מבלי להתקדם.   
•    של כל אלה: 
•    שאונסים אותנו לכלותינו, והקדוש ברוך הוא...                                         הוא... הוא בשיחה ממתינה כבר 2,000 שנה, או שאנחנו מחוסרי תקשורת, בגלל בעיות של קשב וריכוז גלובליים.
•    של כל אלה: הפוליטיקאים ומלאכי החבלה של "איש - טבח - שמו",                  שטווחים  אותנו בכל דור ודור, בימים ההם וגם בזמן הזה,                                 ועל זה אמרו: "איימן" עודה...        
ברשימה מופיעים כל ראשי ממשלות ישראל לדורותיהם, כולל אותך מר נתניהו. 
דרך אגב: ברשימה זו, אין דבר וחצי דבר, הקשור לפוליטיקה.                                            ולמה ?                                                                                                                                  ועל זאת אשיב:                                                                                              כי ככה !                                                                                                             ברשימת המכולת שלי מופיעות כל החרפות, שעשו ממשלת ישראל, לדורותיה. השמאל והימין כאחת, שמשנת - 48 הצעידו אותנו: שמאל ימין, שמאל ימין,  לתוך השסע החברתי, הפילוג, ו"שנאת חינם".
ועל זה אומר... כל מה שבא לי...  או יותר טוב שאסתום את הפה!                                     הרי השתיקה , אף פעם לא דיברה שטויות.           
ברשותכם, אני אקריא את הרשימה מהסוף להתחלה.                                                                   (וגם אם אתם לא מרשים - אני סולח לכם טנטטיבית) 
להלן הרשימה לריסון החזירות של נבחרי העם היושב בציון – "שיהיו בריאים":     
הקדמה:                                                                                                  ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו: (המכונה "ביבי יאההה... חביבי")
ועל כך אמר המשורר:                                                                                "איך ששמעתי את ה"מר", עוד לפני ה"ביבי",                                                     הבנתי שמתוק מזה, כבר לא יצא".                     
ביבי: אני אומר לך זאת כך: 
•    זה נכון שאתה חכם ומוכשר, פוליטיקאי למופת, ומדינאי מבריק.
•    זה נכון שאתה מחבר את מנהיגי אומות העולם, לטובת האינטרסים                     של עם ישראל.                                                                                                              
•    זה גם נכון שאתה איש כלכלה מעולה, שהביא את עם ישראל להישגים מרשימים שמעוררים הערכה רבה לכול היכולות שלך.                         
כל זה נכון מאוד !!!                                                                                                                   ועכשיו אחרי שהאגו הגיע להרפיה מלאה, תרשה לי לשחרר מהסרעפת שלי,                              את קיטור דעתי האישית, שכוללת אותך ואת שאר ראשי ממשלות ישראל לדורותיהם.                                                     
נו כבר!!!                                                                                                  סוף סוף, הגיע הזמן לשפוך את כיס המרה הפולני והמתוסכל שלי!                                                                      
אז איך אני אגיד את זה ככה... ?                                                                                 בצורה שמכבדת את כבודם של החיים, ואילה שכבר ז"ל, "שיהיו בריאים".                                  אולי אני אכבד את כבודך, ואת כבוד חז"ל נו, בכיבוד קל של:                          מנת מטאפורה.                       
אני מראש מתנצל, אם "המנה" תעשה לכם קלקול קיבה, וצרבת.                                                                אני מראש מתנצל על כך, ש"המנה", גורמת לפוליטיקאי המצוי, תופעות לוואי קשות של הקאות ו... יש דברים שהשתיקה יפה להם...                                   אבל זה כדאי לכם! כי אחרי שתקיאו את האגו, תרגישו הקלה גדולה באזור המצפון, שאין לכם ב - D.N.A הפוליטי.                                                               
אתה ביבי!                                                                                                    תתנצל כבר מראש, על זה שלא יעלה על דעתך לקרוא את האמור מטה.                ואם מישהו חושב אחרת, אז הוא אופטימי, אבל לא ריאלי. 
והנה!  בעוד אנו מתקשקשים, כבר הגיע לכבודכם מכובדי, מנת המטאפורה:                                                                                                            ביבי וכל ראשי ממשלות ישראל לדורותיהם, מצטיירים לי במטאפורה,                כסוג של מדריכי תיירים, שמבלבלים את המוח על מודעות עצמית ותוך כדי נסיעה, דורסים למוות כבשה.                                                                                                                       ואם זה עדיין לא מספיק, אתם בלי בושה מנמקים "בוועדות החקירה", שהתיירים, "הוציאו את הדברים מהקשרם", ומה שהעיניים של התיירים ראו,           זה לא באמת, מה שהעיניים שלהם באמת ראו.                                                                           פשוט העיניים שלהם:  "הוציאו את הדברים מהקשרם", וחס ושלום,                   טפו...טפו... טפו... ולמה שתדרסו כבשה ?!                                                                                מה פתאום כבשה ?! השתגעתם ?!?!                                                                                                        
נו..  באמת" ?!  למי מכם אכפת מעוד כבשה דרוסה?...    אבל "כיסוי תחת" אף פעם לא הזיק לוועדת חקירה כזו או אחרת.   ומה המסקנות של וועדות החקירה, כולנו כבר יודעים: כמו למשל:                                                                                            הכבשה הדרוסה שהתיירים ראו בעיניים, היא לא באמת כבשה, אלה רק   גוש לבן של ערמת טמפונים, שנותרו מכנס פוליטי לכבוד יום האישה. דומה שאתם באמת מומחים ל"מודעות עצמית", לכיסוי תחת.                                                                                                                
בסוף מתקבלת מסקנה הגיונית, רק למי שאין היגיון:  כך שאנחנו "הכבשים הדרוסות", נאלצות להתנחם בזה, שגופתנו הנרקבת,  היא בכלל לא אנחנו, אלה רק ערמת טמפונים, של איזה כנס פוליטי בסגנון: "עד-לא-ידע" ולכן נמשיך להוציא את, "הדברים מהקשרם".  
למזלנו תמיד יקום "צדיק לאיכות השלטון", שידרוש הסבר לכל ההיגיון בשיגעון. לכן, הוקמה המועצה הלאומית ל"כיסוי תחת", שמתמחה בלכסות על בזבוזי כספי משלם המיסים, וזו תמיד תימצא את הדרך ההזויה להסביר                       
...שהטמפונים נחוצים לעסקנים הפוליטיים, כי הם לחוצים בהיסטריה נשית, בגלל "המחזור" של הבחירות הבאות. לא עלינו.

 מברוק!!!   על היצירתיות של נבחרי עמינו, שחיים בכנסת עד 120, וטוב שלא יותר מכך, אחרת הכבשה הנשדדת, הייתה שדודה עוד יותר, לטובת עוד כמה הסכמים קואליציוניים.  
עכשיו אתה מבין ביבי חביבי?     המניפולציה הפוליטית הזו, היא בדיוק הסיבה לכך שהציבור לא מאמין   ולא סומך, על "מדריכי תיירים" שכמוך.
ומה יצא לכם מכל זה ?  

 מצד אחד הרווחתם סטוץ פוליטי חולף, ומצד שני...  הפסדתם את אמון הציבור. וזה ממש לא יחלוף !                                                                                             
לכן "מר ביטחון" כדאי שתדע לך !!!   חוסר אמון של הציבור למנהיגיו עלול לטווח ארוך להפוך לבעיה ביטחונית, שעוד תגרום לכולנו להתגעגע לקורונה. 

ככה או ככה, כל הביטחון של המדינה נשען על אמון הציבור כי הוא ורק הוא! "ההון" האנושי של המדינה!  גם בכלכלה! גם בביטחון! וגם בכל דבר אחר!!!!!!!!!  אם מישהו לא מסכים עם זה, שייקום!  והינה עובדה:  "אף אחד לא קם!"  ואם כך אז בואו נמשיך.

בשביל למקסם את פוטנציאל ההון האנושי של המדינה, כדאי שכל מרפדי הכיסאות, יאמצו נוסחה פשוטה:  ההון האנושי מורכב מהרבה כבשים, שכדאי לא לדרוס אותם, אחרת הם  יתרמו את חלקם "כמוגבלים" מחוסרי מוטיבציה, סוג של "טעוני קיפוח".
ואני בתור כבשה שנדרסה כבר ממזמן יודע, שנכות רגשית של תסכול, תרעומת, קיפוח, כעס וייאוש, לא מאפשרים לכבשה שכמוני לייצר למען  המדינה את מלוא תפוקת החלב שיש לי להציע, בתור הכבשה:  "הדרוסה, הקרועה, הדפוקה, השפוכה, השקופה, הדלוחה הטרופה"   ועכשיו ביבי בום!  לך ותוציא מבהמה שחוקה שכמוני, את ה- "ההון האנושי".  אם יישאר לי איזה "הון אנושי" גוסס למזכרת, כל מה שתוכל להוציא ממנו זה, "חוסר רצון" לשתף פעולה, עם  אותה המדינה שגרמה לי לנכות הזו.                                                                                
כזו כבשה אני ! מה לעשות ?  

סוג של - BLACK SHEEP, אשכנזי, שמנסה לומר דעתו במילה אחת פשוטה: 

 באאההה...הבעיה של המדינה שיש יותר מדי כבשים דרוסות שכמוני,  שכבר הופכים לחלק משמעותי מההון האנושי שברשותך. וזה "מר בטחון"! כבר הופך לבעיה ביטחונית.
אתה יודע  אדוני ראש הממשלה, כמה מאות מיליארדים של שקלים  מאבד המשק כל שנה, בגלל נכות רגשית של כבשים?                                                                                              
בנוסף לכך!  כעס ותסכול של כבשים דרוסות, הם המתכון הבטוח להעלים כספי מיסים במיליארדי שקלים בכל שנה. זה נשמע לך הגיוני ? אדוני ראש הממשלה !                                                                                    
כבר הגיע הזמן שתפסיק להיות בייבי, שהרי אתה בכלל, סיטר.  
ובתור "מר בטחון" שאחראי על בטחון המדינה, אין לך את הלוקסוס להיות הבייבי, שמזדהה עם הבלבול של יובל המבולבל.                                                                                      
לכן אני פונה אליך כאחד משופשף, שדרס  כבר המון כבשים. אולי הגיע הזמן? שתעצור את מסורת הסאדו מאזו, של דרכי אבותינו ז"ל.

ככה באמת תוכל להיכנס בגדול להיסטוריה, ולתת לאגו לנוח על משכבו בשלום.                    
אבל עד שתכנס להיסטוריה, הכנתי לך מרשם לשיכוך כאבים באזור האגו.  במילים אחרות אני מנסה להסביר לך, שרשימת המכולת שלי היא סוג של מרשם, שבא לטובתך ולטובת  העדר השקוף שיושב בציון.  
אההה.

 אם "רשימת המכולת", תראה לך קצת בוטה וסרקסטית כלפיך,אז חשוב שתדע:   שאתה דורס "כבשה שחורה" שכמוני, היא עלולה להיות צעקנית, בוטה וסרקסטית, אבל אל תיקח את זה אישית אני צועק בסרקסטיות, כי פשוט כואב לי, בכל פעם שאתה דורך לי על היבלת,               
ואם!!!!!!!!  הצעקה שלי נשמעת צורמת לאוזן של "עור הטוב" שלך, אז אני ממש מתנצל.

 מחילה !

ובכל זאת אם פגעתי בכבודך, מר נתניהו, חשוב לי שתדע:   אני מאוד מעריך אותך ואת היכולות שיש לך! לא תאמין ! אני אפילו משוכנע באמת יש לך הרבה, מאהבת ישראל.                       
אבל מה זה משנה מה יש לך, משנה מה אתה עושה עם זה!!!        
אהה.. ועוד בקשה קטנה, אם אפשר?                                                                       אל תראה את רשימת המכולת שלי ליועצים שלך מבלפור.                                                                    הם פשוט לא בנויים לזה, בגלל הפרעת קשב וריכוז קואליציוניים.    
"אז זהו זה ולא אחרת"                                                                    הגיע הזמן שתקפוץ לסופר ב- קיביני-"מרקט", ותביא לכבשים היושבות בציון את התרופות לעדר שלך. (כל המצרכים מופיעים לך ברשימת המכולת.)
יאללה! תצא קצת מבלפור לנשום אוויר נקי, ללא זוהמה פוליטית.                                                        למה לא?                                                                                                זה יעשה לך טוב להתאוורר מכל החמגשיות, עם "הקוקו", והסרפן.                   
ועוד דבר קטן !                                                                                                                צירפתי לרשימת המכולת, "מדריך לשינוי "שיטת המשטר" ובצד השני של הדף, רשמתי את כל חומרי הניקוי, להסרת השומנים של "מלאכי החבלה" 
 
תקרא בעיון את הוראות היצרן לפני השימוש במוצר !  (המדריך מיועד לדורסי כבשים סדרתיים) 
להלן המדריך לשינוי "שיטת" המשטר: (שבכלל לא מעניין ראשי ממשלה!)  שלב א' למנהיג השפוי-  אמון הציבור.

לפני לקיחת התרופה, יש להחזיר את אמון הציבור שכבר לא תומך בך,  או שיכול שוב לתמוך בך.

לשם כך, אני ממליץ לך להפסיק לחרטט אותנו, בכל מיני מניפולציות הזויות,  על כבשה וערמת טמפונים.תפסיק כבר להיות כזה חרטתן. דיי כבר עם זה !  דיי!!!!!!!!   ובינינו ביבי: אתה הרי היית מעדיף, שהגוש הלבן יהיה גופה של כבש דרוס,                           מאשר "הגוש הלבן" החוסם, של האשכנזים האליטיסטים".      
שלב ב' למנהיג השפוי:  שינוי "השיטה":

בהתחשב בהיסטוריה של "זמרת הארץ", שיטת המשטר של דור המייסדים, לא הצליחה להביא את המטרה העיקרית, להבטחת עתידו של העדר. והכבש הנדרס שיושב בציון, נותר ללא "ערבות הדדית".
יש לקחת בחשבון ששום עדר חברתי בעולם, לא יחזיק מעמד לאורך זמן ללא ערבות הדדית, ובטח שלא ימקסם את ההון האנושי של העדר אין מה לעשות? - ככה זה פועל מטבע האדם או העדר!                                                                         
אלא אם כן, אתה מר נתניהו, תשתמש ביכולות שלך לשינוי שיטת המשטר, ממבנה שלטון דמוקרטי, למבנה שלטון "דמוקרטי - אינטגראלי". רק ככה, תוכל לשנות את "השיטה", שתביא "לערבות הדדית".                            
וזאת מדוע ?                                                                                         כי "השיטה" האינטגרלית, משפרת את איכות החיים של הכבשה ומין הסתם, היא תניב יותר חלב.                                                                                    תשאל כל רועה כבשים, הוא כבר יודע איך למקסם את ההון האנושי שבעדר.                         במחשבה שנייה, אולי כדי לצרף לגועליציה הבאה, איזה רועה צאן מובטל  שהלך לאיבוד בוועדות הכנסת לענייני:  "כלום". 
תאמין לי!                                                                                                          מהון להון, זה ימקסם את "ההון".
חוץ מזה!!!                                                                                                              אם אתה באמת רוצה להשתלט על כל הבהמות שמסביבך, אז רצוי שתתקשר לבעל מקצוע עם ניסיון שכבר יודע איך לטפל בחיות חסרות רסן שכאלו.                         
אבל בעצם...                                                                                          "השיטה" לא תאפשר לך לתת משרה מקצועית למי שבאמת מתאים. 
אופסי, דופסי... לי,לה,לו...                                                                                     זה לא אתה ביבי צ'קה... זו "השיטה" שגורמת לכם בקבינט המדיני,                       להתנהג בצורה כזו של - פויה!!! 
אני מתחייב לך ביבי שבתוך דקה אחת בדיוק, אני מוכיח לך,                  שמבנה שלטון "דמוקרטי - אינטגרלי", יאפשר לך להתקשר, לכל רועה צאן מקצועי, עם ניסיון מוכח, מבלי להיות כפוף לסחיטות, של צרי אופק.                                                                                            חכה ! וזה עוד כלום !!!                                                                                               אתה תוכל לעשות את זה גם בלי קומבינות!                                                   היית מאמין???
מעבר לכך אני מתחייב!                                                                                          שההסבר שלי יהיה כל כך פשוט שילד בן 10, יקלוט את "המסר".                         ובתוך 60 שניות, על השעון,  יקלוט את המסר, אפילו אם הצאצא, או... הצנאצננית, לא לקחו ריטלין.                                               
 אז.... מהמממ... אתה אומר ?       
 
         יאההה... בוב חבוב!                                                                                                     
אם תקדיש לי רק דקה אתה תבין, שהכישרון שלך יכול להביא לכולנו:                        "עולם יפה יותר, פחות עצוב ממה שהוא ככה, ואנחנו שם הולכים עם השמש בכיסים"
מכאן יוצא, שיש לשלמה ארצי, חזון גדול יותר, מכל הפרלמנט שלך גם יחד, שנגוע בהזיות של אגו - ביגמיה, בחסות:                                                      "כנסת הפלאות של לכלוכית המטונפת".                                                                     
בדקה אחת !                                                                                               אני מוכיח לך, "שבשיטה" האינטגראלית אין שום תופעות לוואי.                             להפך !                                                                                                             "השיטה" מאפשרת פתרונות לרוב הבעיות של הכבשים היושבים בציון. 
בדקה אחת !                                                                                                        אני מוכיח לך, את ההבדל "הקטן" בין "השיטה" הקפיטליסטית שלך,                "לשיטה" האינטגרלית.                                                                                                ואם עדיין אתה לא מאמין אז שים סטופר, ומדוד לי, בדיוק דקה אחת!                                  
בקיצר, ביבי - לינץ' !                                                                                                                    עוד לפני שקבלתי ממך "היתר" רשמי לדבר דקה, מתברר שהמדינה חייבה אותי לשלם על זה, מס רכישה ומס שבח.                                                                    נשארתי עם 50 שניות לדבר...                                                                               מזה קיזזתם לי עוד 20 שניות, בעבור עמלות "קפיטליזם"                          נשארתי רק עם  30 שניות לדבר...                                                                              ביטוח לאומי חייב אותי בעוד 15 שניות, למימון הפנסיה שלא אקבל לעולם.                           נשארתי רק עם  15 שניות לדבר...                                                                      על הסכמים קואליציוניים שלמתי מזמני עוד 15 שניות בעבור דמי אבטלה,   לכל בולבול בטל, של פקיד פוליטי מזדקן.                                                                         נשארתי עם זכות של 0 שניות לדבר...                                                                     מ - 0 שניות שנשארו לי בחשבון, אני נאלץ להיכנס לחריגה,                         ורק אז מתברר לי, שבנק הפועלים פועל מצוין לדרוס אותי שוב!!!                            ושוב ושוב ושוב...                                                                                                פתאום אני קולט, "שהעובר ושב" הוא בעצם אני.
מוזר? מאוד מוזר? ולמה אני אומר את זה?                                                         אני כל השנים האמנתי, "שאני" הוא בכלל קונילמל.                                    אבל אם הבנק מסכים לתת לי עוד הלוואה אני מוכן גם להיות "עובר ושב",               או קונילמל.
זה ברור!!!                                                                                              אני הרי חייב את זה, גם בשביל לסגור את החודש והשאכטה.                                                                                                           סוג של שאכטה שתעיף אותי לפנטזיה: "שאני" בכלל  לא "עני"                          
סוג של הלוואה, שאוכל לנסוע לצימר בצפון, ולשלוח פוזות באניסטגרם. ורק אז כולם יאמינו, "שאני" מאושר.

ואם ההלוואה תאפשר לממן עוד בקבוק וודקה. אז אפילו אני יאמין,ש"אני" לא "עני"!  ואם "אני" לא "אני", אז מי אני בכלל? 

אווו...  אז מה אתם אומרים  אחי ואחיותיי תשושי הנפש? בשביל זה לא כדי לקחת עוד הלוואה ? - ושימות העולם !!! כל נרקומן הלוואות יודע שיש רק שלושה דרכים שיכולות להוציא אותו מהסם.
•  הדרך הכי קשה, הכי האיטית, והכי מסובכת: זה לנסוע להתמסטל בצימר - ו"שימות העולם" הדרך הפחות קשה, והפחות איטית היא: להביא לשרי הריסון ילד.
•  והדרך כי הקלה, הכי פשוטה והכי מהירה היא: לעשות בנג'י בלי חבל.ועכשיו! שיסביר לי טרומפלדור  מה כל כך טוב, ב"למות בעד ארצנו" רק שיסביר לאט, כי קשב וריכוז, זה לא הצד החזק שלי. ואני לעזאזל!!! מה כבר ביקשתי ממך נתניהו ?!

מה כבר ביקשתי?  תגיד לי?  מה?!! כולה ביקשתי מהמדינה דקה אחת של זכות הדיבור, ותראה מה עשתה  לי "השיטה" החזירית של הקפיטליסטית? 

 תראה! רק תראה!

אמא' לה, בא לי לבכות לאמא, אבל אמא כבר זקנה, וקשה לעזור.

גם קשה לה ליראות ש:  "הילד בן 56 ויש לו חום גבוהה" ואתה יודע ביבי, למה יש לי חום? כי למרות שלא קבלתי את רשות הדיבור, המדינה חייבה אותי לשלם, עבור מה שלא קבלתי ממנה. ואתה יודע ביבי, למה יש לי חום? כי המדינה גנבה לי את רוב הזמן שאני חי, והכול חוקי למהדרין, בחסות "השיטה" של "חזירי אומות העולם" .

וחוץ מזה ביבי, החום שלי ימשיך לעלות גם אחרי שאמות? כי לפי "הקריטריונים" אני חייב למדינה עוד 69 שנה, מעבר למה שאחיה.
באורגינל - אני רותח מחום כי...פתאום אני קולט שבגלגול הבא נגזר עלי לסתום את הפה, עוד 69 שנים. 

לפחות תבקש מכחלון, שירחיב את הקריטריונים ל"דיור למשתכן". ככה יש מצב לאיזו יחידה במנזר השתקנים של "שתיקת הכבשים".

עכשיו אתה כבר מבין את ההבדל "הקטן" בין שתי "השיטות"? 
•    "בשיטה" החזירית, לשום כבשה לא נישאר זמן ליהנות, לא מ-69 ולא מ-0.
איך יישאר???  צריך להחזיר הלוואות! 
•    לעומת זאת, "בשיטה" האינטגרלית, יש לכבשים את כל הזמן שבעולם, ליהנות מ- 69 ועד 120 בלי עין רעה, ובלי קיזוזי עמלת ייזיזות.

ביבי דיל ! אם עדיין לא הבנת את ההבדל "הקטן" בין שתי שיטות המשטר, אז לך ותשאל כל רועה צאן, והוא כבר יסביר לך:

"משחקי" קואליציה הם לא הצדקה לתת לשום חזיר ולשום כלב בן כלב,   לטפל בעדר. - הם לא בנויים לזה! שלא תבין אותי לא נכון! אין לי שום בעיה עם "משחקים"!  להפך , אני שונא משחקים!  אבל למען קידוש המולדת, אני אפילו מוכן לשחק איתך את, "המלך והעני".  למה לא? בו נשתעשע קצת  ב-"כאילו"- ו"כאילו" שלא עשנו את זה עד עכשיו.

בחייאת, אבויה, יאהה ביבי. אהה.. מה אתה אומר?  בא לך להשתעשע איתי?    בבקשה, בבקשה, אל תהיה כזה... פליז ... פליז... בבקשה... אני מתחנן!  אל תדאג לסיגרים!  אני לא באמת "עני", סתם השתעשעתי במשחקי מילים". טוב! זה נכון שאני גם לא כל כך עשיר.

אתה יודע... אני באמצע כזה... סוג של מעמד בייניים. אופס...אם אני שייך למעמד הביניים זה אומר ש"אני" בעצם כן "עני".

זה בגלל, שאתה ביבי ו"השיטה" שלך, מחקתם את כל מעמד הביניים בישראל. בעזרת ה - shaming גם אותך יבישו. 
אז מה? כבר לא בא לך לשחק "המלך והעני"?

 יאההה, איזה מבאס אתה!   ולאן כל זה מוביל? כולנו כבר יודעים ! לבנג'י , חד כיווני..."הללויה"  "ובא לציון, גועל נפש" ! - שהגדיל לעשות מ"גואל" 

"נפש" וברשותך לקראת סיום תרשה לי, שלא לקבל את רשותך, ולהחזיר לי את כל ה- הדקה בנטו. ואם אני אתחמק מתשלומי מיסים, תסלח לי אדוני ראש הממשלה.

שהרי נאמר בכתובים:   "הגונב מגנב פטור "

ולכן! "דקה" לפני סיום! תרשה לי אדוני הגנרל, לסכם את מה שלא תסכים עליו. "הדקה" שהמדינה גנבה ממני, מתחילה ממש ... ע... כשיו !!! 

בהתחשב  בזה שיש לי רק דקה. (או קצת פחות)  ארחיב במפגש הבא, על  "רשימת המכולת" ושאר המצרכים הכוללים בה:  "השיטה האינטגרלית", "הרשימה השחורה", "טיהור מלאכי החבלה", ושאר המוצרים, להכנת תבשיל של שפיות זמנית. וכמובן!!!  יופיעו כל הממשלות לדורותיהם, וגם מהם לא אחסוך להביע דעתי, הפולנית.

ובכל זאת ביבי.תן לי לתת לך עובדה "סטטיסטית" ויבשה שתוכיח לך תכלס: "שהשיטה" האינטגרלית כבר הוכיחה את עצמה! עפ"י מדדים בין לאומיים.

אני יודע שזה לא ממש קשור לרוח השיחה שלנו, אבל כדאי שתדע!  בזכות "השיטה" האינטגרלית, מערכת החינוך בפינלנד, זכתה במקום ראשון בעולם, מתוך כל המדינות המפותחות

 (עפ"י מדדים בין לאומיים, ומבחני פיז"ה הבין לאומיים). למרות זאת, מערכת החינוך בפינלנד, זולה ב - 20  אחוזים פחות, ממערכת החינוך בישראל.

עכשיו ביבי, תנחש מה הכי מרגיז? לעומת פינלנד שנצבת בראש טבלת הדרוג העולמי, מערכת החינוך בישראל, נמצאת בתחתית הטבלה. ועכשיו, ביבי בומבה - קבל את הפינלה בבומבה !!!  למרות שישראל בתחתית טבלת הדרוג העולמית, מערכת החינוך של ישראל, עולה, מאות מיליארדי שקלים, יותר מפינלנד.

תחשוב לרגע אדוני ראש הממשלה, כמה סבל ופציעות בנפש, היית יכול לחסוך לכבשים, במאות מיליארדים של שקלים.

יאללההה... איתך!!!  אז מה אתה אומר על ההבדלים בין שתי ה"שיטות" ?
מגניב! ... לא?

תחשוב על זה! MY     ביבי סיטר. ודקה לפני שנפרדים לשלום. (או למלחמה)

בתור הביבי סיטר שלי, ששומר עלי כבר יותר מ- 10 שנים, נותרה לך רק עוד "דקה", להחליף למדינה חיתול, למה שכולנו כבר נחנקים מהסירחון הפוליטי. וואלה... וואלה... וואלה..

עשית לכולנו בית ספר, בנוסח עדות "התרגיל המסריח", שהוא ניחוח ורדים מענג, ביחס להיום.

למען האמת ביבי! זה בכלל לא מפריע לי, אם בעוד דקה, אתה הולך או נשאר!    כי ה"שיטה" תישאר אותה ה"השיטה" ותביא לאותה התוצאה.

כי כך זה מין הסתם!  הכבש לא באמת מסריח, פשוט שכחתם להחליף לו חיתול, מ- 1948. אווי ואווי, מה יגיד אבא ז'בוטינסקי. יש לך מזל שהוא מת.

MY "ביבי  סיטר" תתעורר !!             
עוד דקה נגמרת המשמרת שלך, וכדאי שתשאיר ל- "לבייבי סיטר" הבא, את ה"שיטה", למניעת דריסת כבשים.

 אתה יודע? חזירים וכלבים בני כלבים, לא ממש יודעים להחליף חיתול לכבשה בלי "השיטה"! מה לעשות? אף אחד לא מושלם.

אבל היכולות והכישרון שלך בהחלט, כן! 
אותה היכולת שלך להרחיק לבבות, יכולה גם לקרב לבבות.

כבר אמרתי לך!
זה לא משנה מה יש שלך, משנה מה אתה עושה עם זה

תאמין או לא, אין לי כמעט שום ביקורת רעה עליך כאיש ציבור, שראוי להנהיג, ואפילו הייתי בוחר בך!!!  אם רק היית משתמש ביכולת שלך, לקירוב לבבות ולערבות הדדית.

ולסיום: למה שלא נעביר את הדקה האחרונה שלנו בזמן איכות.

אתה מבין??? הכבש סובל מחוסר תשומת לב...בא לך להעביר קצת זמן איכות?

אני כבר מחכה לזה יותר מ- 10 שנים, ולא יכול להתאפק,  אז...מדוד לי 60 שניות מ...עכשיו !!! להזכירך: חוסר ערבות הדדית, ודריסת הכבשים, מובילות "לשנאת חינם".

בהתחשב בהיסטוריה שחוזרת על עצמה, בכל פעם שהיינו ב "שנאת חינם", 
קיבלנו הזמנה "חגיגית" מההיסטוריה, לאירוע "נוסטלגי של  "שירה בצנתור" 
בסגנון של: לכו תחפשו את החברים שלכם, ונדבר עוד, 2,000 שנה. אז יאללה ביי ביי...זהו אדוני ראש הממשלה, הזמן שלי נגמר!

בסך הכול, זה כל המסר שלי, ואמרתי אותו בחצי דקה. איך הייתי? נו תגיד כבר !!!

וברשותך עוד משפט אחד! בייחס לסרקסטיות שלי, וכל מה שאמרתי לפני... עשה לי טובה.פשוט תתעלם!!! אתה יודע! הכול פוזות... בכל זאת, גם אני קצת דומה לך...
נ.ב:אתה בטח תתעקש לגבות מיסים על "חצי הדקה" שדברתי.

אתה יודע מה??? ככבשה שאוהבת את המדינה שלה, אני אשלם את המיסים באהבה גדולה.

שלח לי את חיוב המס, ואני אשלם עליו בגלגול הבא. ממלא יש לי שם מינוס של 69 שנה, אז עוד חצי דקה... פלוס מינוס. מה כבר יכול להיות?

אני נרקומן, שמכור למינוסים והלוואות!

שכחת??? 

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים