נשארתי צעירה בלי בעל מה אני אמורה לעשות?

בית טוב ושמח היה לנו, ברגע הכל התהפך, את הסיפור שלי אני מספרת בשביל לשחרר בלבד, אני אימא צעירה לשני קטינים ובעל חולה שלא מתפקד, היו לנו זמנים נהדרים, עבדנו, נסענו ועשינו הרבה חיים, עכשיו הכל עצר במקום חשוך.

23.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נשארתי צעירה בלי בעל מה אני אמורה לעשות?

 

אני מספרת כי הכוונה שלי לפרוק את הלחץ והדחף שלי בכתיבה, עוד לא החלטתי מה לעשות אבל הניסיון לכתוב זה מפלט חשוב למעני, כי אני זקוקה לזה מאוד.

אני צעירה מאוד אימא לשניים, בעלי גם בחור צעיר שבשנה האחרונה לקה במחלה קשה, שריתקה אותו למיטה, בשנה הראשונה טיפלתי בו אישית עד שהתעייפתי, היום הוא נמצא בבית חולים גריאטרי. אני מטפלת בשני הילדים שגודלים בלי אבא אני מאוד עייפה והכוחות שלי אזלו, מצד שני אני צעירה ויש לי את הדחף שלי ומצד אחר אין לי עזרה בכלום, עם כל הדבר הזה אני צריכה להתמודד עם החברה המקומית שהיא בעצמה מאוד קשה ולא עוזבת אנשים במצבי לנפשם.

בקיצור אם אחליט להתחבר עם גבר אחר, זה יחשב בגידה ואם אתגרש גם זה יראה לא טוב.

שאלתי בעל מקצוע שאמר לי תעשי מה שבא לך, העיקר אל תתפסי, האמת זו לא הגישה שלי וכך לא חונכתי, למרות שלפעמים יש לי דחף לברוח לכל מקום אחר, אולי יהיה לי יותר טוב.

איש דת הציע לי לגשת לבית המשפט ולבקש התייעצות, אולי יש להם פתרונות בחוקי ההלכה הדרוזים.

אני לא רוצה לנטוש את בעלי למרות מצבו שאינו מגיב, מי יודע מה הוא שומע ויודע?, למה לגרום לו לעוד כאב, לא מספיק מה שיש לו?.

אני שואלת מה איתי? עד מתי מצבי זה ימשי? ולאן אני לוקחת את עצמי בסופו של יום?, אז בבקשה אם תשמעו סיפור שונה זה הסיפור שלי וזאת אני.

 

תגובות

2. לא משנה לפני 5 חודשים
אל תעשי משהו לא טוב
1. דרוזי לפני 6 חודשים
لا والف لا يا اختي

מומלצים