נתניהו האיש

בתקופת נתניהו פנימה בתוך הארץ קיבלנו מדיניות שמאל כולל בכל הנוגע למערכת המשפטית המסואבת הנגועה האנטי-דמוקרטית הזו. חיית הבר הזו המאיימת ממש על קיומנו גדלה והתפתחה בתקופת נתניהו ובעידוד נתניהו, אין אזרח שאינו יודע זאת.

14.10.2021 מאת: אלברט שבות
נתניהו האיש

 

אין בי שמץ של חשד כלפי יושרת האיש נתניהו. הוא נולד ציוני חונך וגדל על ברכי אביו והמשיך לאורך כל הדרך עם משנתו

 

לאיש נתניהו הייתה אסטרטגיה בעבודה: לנהל את העניינים לפי סדר עדיפויות. הוא הציב לפניו משימה וגייס את כל המשאבים למענה; גייס גם הקריב. ראשות הממשלה באה בסדר העדיפות הראשונה, ואכן אם אינך ליד ההגה אין ביכולתך לעשות כלום. כאן לא היו עקרונות לנתניהו, נכון להגיד כאן הקריב את עקרונותיו למען ראשות הממשלה.

 

הוא היה מוכן לשבת בקואליציה עם השטן בכבודו בעצמו ובתנאים שיעמיד בפניו- הוא ייענה לכולם. כך הוא ישב עם אנשי מפלגת העבודה והפקיד בידם את תיק הביטחון מברק עד עמיר פרץ. הוא הלך כברת דרך עם כחלון למרות והוא סינדל אותו בכל מה שקשור לרפורמה המשפטית. לדידי, כחלון שווה לדן מרידור המשתייך אד הוק לשמאל הקשה - זה ששמיר מינה לשר המשפטים.

 

אני מבחין היום כי הטעות של נתניהו הייתה באסטרטגיה שהתווה לסדר העדיפויות שלו: במקום לבחור במשימה אחת ולהקריב את יתר המשאבים למענה היה עליו לשקלל את המשימות והמשאבים דהיינו לתת עדיפות אחת על השנייה אך לא להקריב אחת במקום השנייה.

 

הבעיה הלאומית שלנו היום היא חוסר האמון במערכת המשפט והאחראית הישירה לזאת היא האסטרטגיה המוטעית של נתניהו בהתוויית סדרי העדיפויות שלו.

 

בתקופת נתניהו בחרנו ימין וקיבלנו שמאל אבל לא הכל היה חרא לא הכל שמאל. קיבלנו למשל שלום ויציבות מה מול העולם הערבי. קיבלנו כלכלה טובה, דירוג אשראי מהטובים בעולם.. פנימה בתוך הארץ קיבלנו מדיניות שמאל כולל בכל הנוגע למערכת המשפטית המסואבת הנגועה האנטי-דמוקרטית הזאת.

 

חיית הבר הזו המאיימת ממש על קיומנו גדלה והתפתחה בתקופת נתניהו ובעידוד נתניהו, אין אזרח שאינו יודע זאת. נתניהו תרם לחרפה הזאת לא מרוע לב גם לא בנפש חפצה כי אם מסיבה פשוטה: ביקש לו שקט תעשייתי עבור העשייה שלו לישראל במדיניות החוץ.

 

שילם פרוטקשן למערכת המשפט והם הניחו לו. נתניהו בחר במודע להקריב את מדיניות הפנים על כל המשתמע מכך לטובת מדיניות החוץ. אכן קיבלנו בתקופתו שמאל קשה בתוך גבולות ישראל ומנגד ישראל פרחה ושגשגה בעיני כל העולם.

 

 

תגובות

2. אזרח לפני 8 ימים
נתניהו
1. מן הישוב לפני 8 ימים
לכותב המכובד שבות

מומלצים