נתפס על חם עם המאהבת בספסל בבית הקברות

האישה נותרה ללא מילים. בעלה נתפס עם המאהבת מתנה אהבים על ספסל בתוך בית הקברות. בתביעה שהוגשה לבית המשפט למשפחה מבקשת האישה צו הרחקה נגד בעלה. "מה יגידו הילדים שישמעו איפה אבא שלהם נפגש עם המאהבת"

22.04.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
נתפס על חם עם המאהבת בספסל בבית הקברות

 

שני בני הזוג בתחילת שנות הארבעים גידלו עד לפני כחודש ימים שלושה ילדים לתפארת. שלושתם מצטיינים בלימודים והמשפחה עצמה נחשבת לאמידה מאוד בישוב בו הם מתגוררים. הבעל עוסק בעסקי הזהב, האישה מפעילה רשת של שלוש חנויות קוסמטיקה.

בתצהיר שהגישה לבית המשפט באמצעות עורכת הדין שרין סולן, מגוללת האישה אורח חיים מיוחד ויוצא דופן. "בעלי הרעיף עלי ועל הילדים אהבה במשך שנים. יש לנו מכוניות מפוארות. בית מהיפים ביותר שיש בישוב ומהיפים בארץ. בקיצור הכל מהכל".

לטענת האישה כל זה לא הפריע לבעלה לפזול פעם אחר פעם למקומות אחרים. "לא עשיתי מזה ענין כי בסופו של דבר חשבתי שלא יכול להיות שיש לנו הכל מהכל ולשנינו הכנסה שנתית של שבע ספרות, שזה מה שבאמת קורה", סיפרה האישה.

בחודשים האחרונים, חשדה האישה כי משהו ממשי קורה מתחת לאפה. לפני חודשיים לדבריה כמות ההעדרויות התגברה. בהתייעצות עם עו"ד סולן הוצמד לבעל בלש. הוא זה שסיפק את התמונות מבית הקברות. 

להגנתו אמר הבעל מבלי שיידע כי הונצח בתמונות ובסרטון וידאו. "הגענו לנחם את הוריה של חברתי לעבודה". בדיקה יותר מעמיקה גילתה לאישה כי המאהבת כבר יצאה עם בעלה לחו"ל פעמיים 

והוא אף סיפק לה לא מעט מתנות ותכשיטים. כמו כן התברר לאישה כי לפני הקורונה בעלה נהג לבלות בצימר ובבית מלון הקרוב לישוב בו הם מתגוררים.
עו"ד סולן טוענת כי האישה מסרבת לחשוף בבית המשפט את התמונות כי אינה רוצה לפגוע בילדיה, אבל אם בעלה יכריח אותה לדבריה ולא יסכים לעזוב את הבית לאלתר, היא תעשה זאת ותערב את הילדים.

כאמור בתי המשפט מתנהלים בימים אלה בעצלתיים אבל הדיון בבקשה הזו אמור להיערך בכל זאת בימים הקרובים.

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים