סטר לאשתו בביקור במגדל אייפל בפריז וכמעט נעצר

ויכוח קולני לעיני מאות אנשים שהסתיים בנפילת האישה ארצה הביא אותם בחזרתם לארץ אל בית הדין הרבני שידון בתביעת הגירושין של האישה

19.09.2018 מאת: פורטל הכרמל והצפון
סטר לאשתו בביקור במגדל אייפל בפריז וכמעט נעצר

זה קרה בפריז הרחוקה. הבעל סטר לאשתו כשעמדו בתור לביקור במגדל אייפל, האישה התמוטטה ועדי ראיה שקלו להזמין משטרה בגין התקיפה. האישה שהתאוששה היא שמנעה זאת. אבל בחזרתם לארץ זה לא מנע ממנה לפנות לבית הדין הרבני בתביעת גירושין.

בני הזוג נישאו לפני 14 שנים ולהם שלושה ילדים. האישה מדריכת טיולים מקצועית אירגנה טיול משפחתי אליו צירפה גם את אחיו של בעלה, רעייתו ושני ילדיהם. מכתב התביעה שהגישה באמצעות עורכי הדין שרין וגדלי סולן עולה סיפור קשה. האישה אירגנה את הטיול בקפידה אבל הדבר עורר לא מעט ביקורת מצד גיסה, אחיו של בעלה. הביקורת שלו גרמה לאישה ולבעלה להתווכח ביניהם לא מעט במהלך הטיול בנוכחות הילדים. הגיס נהג להטיח באישה דברים קשים כמו: "את יודעת הכל.... אבל תראי לאן את לוקחת אותנו".

מעדותה עולה בין היתר כי בשלב מסוים יצאו שתי המשפחות לביקור במגדל אייפל. ביקור שלא תוכנן מראש. בהמתנה למגדל, הטיחה האישה כי ניתן היה להזמין כרטיסים בתור המקוצר ולא להמתין בתור הארוך.

כאן התפתח ויכוח תוך עמידה בתור ובעיצומו הבעל סטר לאשתו בעוצמה עד שהיא התמוטטה לכמה שניות והוטחה ארצה. בשיאו של האירוע הגיס עוד הוסיף: "הגיע לה והיא רק הורסת את הטיול".

עו"ד סולן מציינת בתביעה כי "בשלב הזה, במקום שהבעל יתנצל הוא הצטרף לאחיו - ויחד בקולי קולות הטיחו באישה דברים קשים כשהם עוזבים את המקום". אחרי האירוע למרגלות המגדל שתי המשפחות נפרדו וכל אחת המשיכה את הטיול לבדה.

"אלימות מילולית ופיזית הן דבר שאסור להסכים לו", טוענת האישה באמצעות עוה"ד סולן, "אני רוצה שבעלי יישא באחריות, ייפרד ממני וממחצית הרכוש שלו". הבעל טוען להגנתו כי "האירוע היה ברגע שבו איבדתי את שלוותי בגלל הלחץ וההמתנה".

 

תגובות

מומלצים