עבודה זרה

הייתה לנו הזדמנות פז בשביל להראות את הפנים הכנות האצילות של מהות הדת שלנו, ולא רק שפספסנו את ההזדמנות כי אם ניצלנו אותה בשביל להגיד לכל כי אנו דת מטורפת; לא אכפת לנו להידבק ולהדביק העיקר להיות בבתי הכנסת ובבתי המדרש.

15.10.2020 מאת: אלברט שבות
עבודה זרה

 

אני לא מבין באיזה עולם הרוס אנחנו חיים, הרוס עד תום אני חושב שנשאר לנו לחיות בו מעט מאוד זמן, לא יתכן שהעולם ההרוס שלנו יחזיק מעמד יותר.

איש חילוני ושמו פרופ' מוטי רביד, היה מספיק שנים מנהל בית החולים 'מעייני הישועה' בבני ברק בשביל לעמוד על ההבחנה כי ישנה דת יהודית אנושית אצילית יפה וישנה דת פייקית שקוראת לעצמה יהודית אך אין לה קשר וחצי קשר ליהדות המקורית.

הראיה לזאת בתכונת החוכמה, הדת היהודית מייצגת לא רק אנשים יפים כי אם חכמים אך מה שקרה בפועל בחצרות החסידים ובבתי כנסיות ומדרשות של מאה שערים ובני ברק היא הצגה של אנשים טיפשים נלעגים זולים ובעיקר כופרים, עובדי עבודה זרה.

תגידו לי מה אתם חושבים, מיהו אלוהים, מי זה האלוהים שאתם עובדים אותו, האם הוא רובוט-על שעומד על המחשב ומעיין ברשימות אינסוף של מי נוכח היום בבית הכנסת ומי לא? האם בכלל אתם מכירים מהי חומרת חילול שם השם ובכלל מה זה חילול שם השם ואיך הדבר קשור ליהדות שלנו?.

חילול שם השם הוא כאשר המעשה הדתי או היהודי סותר ואפילו למראית העין את מהותו. אתה מאחר לבית הכנסת ונוסע במהירות מסוכנת לבית הכנסת. מספיק שאיש אחד יבחין במהירות המסוכנת שלך בשביל לאבד את עולמך הדתי בשנייה אחת כי באותה שנייה חיללת את שם השם והיצגת, אף למראית העין, את בית הכנסת כמטרה בפני עצמה ולא כמקום לפגוש בו את ליבך את כנותך ולהתקרב לבורא עולם.

בימים הנוראים ובחגים הייתה לדת היהודית הזדמנות פז בשביל להראות לכל מאן דבעי את הפנים הכנות האצילות של מהות הדת שלנו, ולא רק שפספסנו את ההזדמנות כי אם ניצלנו אותה בשביל להגיד לכל מאן דהו כי אנו דת מטורפת. לא אכפת לנו להידבק ולהדביק העיקר להיות בבתי הכנסת ובתי המדרש.

הייתה לנו הזדמנות פז בשביל לקרב את האנשים לבוראם, בשביל להראות את הפנים היפות של יהדותנו של אבותינו, בשביל להראות את מחויבותנו לחברה לחוק ולסדר הטוב, ולא רק פספסנו את זאת כי אם חיללנו בפנים עקשניות את שמו של בוראנו.

הייתה לנו ההזדמנות בשביל להראות את ההבדל הגדול ביותר בינינו לבינם, בין הרוקדים לפני עגל הזהב ולא נרתעים מהפצת הנגיף, לבינינו אנו השומרים על הורינו וזקנינו, אנו ששומרים על קדושת החיים באשר הם. במקום זאת בלבלנו את היוצרות והתחרינו בהם: אם להם מותר גם לנו!.

איזה טיפשים אתם, אתם אנשים טיפשים ובעיקר אתם אנשים כופרים עובדי עבודה זרה ועושים זאת לעיני כל ללא בושה, ללא טיפה של בושה ואכן לא נותרה בכם טיפה.

אתם עובדים עבודה זרה במזיד ולהכעיס ואין בליבי ספק כי אלוהים הבורא הטוב והמטיב ירשיע אותכם ביום הדין. וזאת לתעודה כי אתם לא יהודים ולא דתיים, אתם עובדי עבודה זרה וטיפשית, רק טיפש עובד לאלילים וסוגד לפסלים. אלוהים לדידכם הוא רובוט מכני שאין לו לא לב ולא היגיון, זו כמובן הטיפשות בתכליתה ומי שחושב כי על טיפשות לא נותנים את הדין טיפש הוא בריבוע. אתם, לסיכום, הצאצאים המקוריים של הערב רב שחשקו ביהדות אך לא הבינו מעולם את מהותה.

 

תגובות

4. ברק יוסף לפני 6 חודשים
גא ה להיות יהודי
3. אלברט שבות לפני 6 חודשים
למס' 1
2. מן הישוב לפני 6 חודשים
מענין
1. אגב לפני 6 חודשים
תענוג לקרוא

מומלצים