שלוש השתלות בתוך שנה וחצי האם זו ראיה לבגידה?

התפנית בחיי בני הזוג החלה לפני שנתיים. הבעל, באמצעות עורכת הדין שרין סולן טען שכל חטאו היה כאשר הודיע לאשתו כי הוא טס לטורקיה כדי לבצע השתלה שיער מהירה. האישה התנגדה, אבל לדבריה הרבה מה לעשות לא היה לה. אחרי כמה חודשים החלה צמיחה והבעל ראה כי טוב ויצא להשתלה שניה.

20.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
שלוש השתלות בתוך שנה וחצי האם זו ראיה לבגידה?

האישה טוענת שכן, הבעל טוען: "קשקוש. בסך הכל אני רוצה להראות צעיר יותר וההשתלות עושות את העבודה"

האישה אבל לדבריה הרבה מה לעשות לא היה לה. אחרי כמה חודשים החלה צמיחה והבעל ראה כי טוב ויצא להשתלה שניה.

עוד ציינה עו"ד סולן כי הבעל היה משוכנע שאשתו אוהבת את המראה החדש. "במיוחד על רקע העובדה שנהגתי לבוא אליה לא מעט לעבודה ושם היא אהבה להשוויץ בשינוי" טען. האישה שעסקה בניהול בית אופנה קטן לבגדי גברים ונשים, נהגה להתגאות בבעלה שתמיד שמר על מראה מיוחד וצעיר. ביקוריו במקום העבודה היו תמיד במצב רוח מרומם.

לפני כחצי שנה נרשם המשבר האמיתי. הבעל יצא בהתראה קצרה מאוד להשתלה שלישית. האישה כמעט כצפוי, הצמידה לו בלש שליווה אותו לטורקיה, אבל חזר עם ממצא חד וישיר "לבעלך אין דבר וחצי דבר עם מישהי אחרת והוא טס להשתלה ולא נפגש עם אף אחת".

למרות זאת, מבקשת  עכשיו האישה צו שיאסור על בעלה לבצע השתלה נוספת. "קיבלתי אותו תחת החופה כמעט קרח, הבאנו שלושה ילדים, אני אוהבת אותו קרח ולי זה לא עושה דבר 'הנמלים הקטנות' שיש לו על הראש, להיפך זה דוחה", טענה.

עו"ד שרין סולן: "אי אפשר להתמודד עם הרגשה אישית של אדם  שחושב שכל השתלה מצעירה אותו בכמה וכמה שנים, ולכן אין למנוע זאת ממנו".

 

תגובות

מומלצים