" בנימין נתניהו תם העידן שלך "

פעם אחת תהיה בן אדם שפוי, פעם אחת תראה את האנשים והמדינה מול עיניך, ולא רק את עצמך ואשתך ובנך, והכספים הנערמים בחשבונותיך גם בפנמה.

28.07.2020 מאת: ריאד חסון
" בנימין נתניהו תם העידן שלך "

תמונת ארכיון

 

פעם אחת תעמוד במילה שלך ללא שקרים כפי שהרגלת אותנו, פעם אחת תמנע מלחמת אחים ושפיכות דמים בין חלקי העם המשוסה בגללך, ועימותים מיותרים וקשים עם המשטרה שאתה שולח באמצעות הפודל שלך אוחנה, פעם אחת תפסיק להיות ילד המשחק אתנו במחבואים.

פעם אחת תתנהג כמנהיג, דוגמת מנחם בגין ויצחק רבין וכל הטובים שהיו, פעם אחת תטמיע עמוק בראש שלך - שאינך רצוי יותר בקרבנו, ואינך המודל לחיקוי לדור הצעיר בישראל, שגדל עם מנהיג דיקטטור כאילו שהם חיים בסוריה או עיראק או קובה ורומניה וטורקיה והפיליפינים של מרכוס.

פעם אחת ביבי, תהיה גבר שלוקח אחריות מושלמת - פשוט מאד, קום ותתפטר כבר !! 

פעם אחת תחקה את מובארק ששלט 30 שנה במצרים, ובגלל מחאת המליונים בכיכר תחריר קם והתפטר, וכך גם היה בתוניסיה , בתימן.

פעם אחת תלמד מנהיגות מיצחק רבין ו אהוד אולמרט שהתפטרו מתפקידם כראשי הממשלה מיד עם תחילת הליכי החקירות בפרשת לאה רבין ובתיק הולילנד של אולמרט.

פעם אחת ביבי תהיה גבר שיעמוד מול העם ויגיד נכשלתי בקורונה, נכשלתי בכלכלה, נכשלתי בבטחון, המדינה מול ילדי החמאס ובלוני הנפץ שהבעירו את הדרום, מול חיזבאללה שהגיע במנהרות שלו מתחת לצפת, ומול איראן הממוקמת בקוניטרה - שני מטר מהגבול שלנו.

פעם אחת ביבי תציל את המדינה ממשבר איום ונורא שישראל לא ידעה מעולם !!!!.

די ביבי. לך בדרכך ביבי , תעזוב אותנו לנפשנו ביבי, תעמוד במשפט כמו כל אזרח שעבר עבירה דומה ביבי, תן לעם הלחוץ עד פיצוץ גרעיני להירגע קצת ממך, משרה ומהעקרב הארסי שלכם יאיר.

הגיע הזמן לישראל אחרת, הנושמת חירות וחופש והדימוקרטיה, הנושמת טוהר מידות וצדק חברתי - במקום שחיתויות ברמות בינלאומיות.

הנושמת גאווה בין העמים בכל הפרמטרים שהיו לנו לפניך.

תתפטר ביבי, לך בדרכך, ותן לעם לחיות בשקט באנחת רווחה ממך במדינת היהודים היחידה בעולם !!!!!!.

 

תגובות

מומלצים