"הרוצח השכיר"

הנגיף שסגר עולם ומלואו הנגיף שהרס את כלכלת העולם עד לאזרח הקטן מהי האמת על הנגיף ומהי האמת לגבי דיווח הנפטרים מאז תחילת הקורונה?? האם כל הנפטרים אכן נפטרו מנגיף הקורונה ?

27.07.2020 מאת: רחל אבידר
"הרוצח השכיר"

 

או שמא רב החולים כ90%  מהם שנפטרו ממחלות רקע  ונמצאו חיובים בבדיקה לקורונה ,  מתו מהמחלה או מהקורונה ??????? או שמא היה "הזרז"

 אף אחת מממערכות הבריאות בעולם  לא טרחו לבדוק  באמת   סיבת המוות ?האם הלחץ העומס של מקרי המוות במרץ אפריל 2020 מנע את היכולת לבדוק ופשוט רשמו כל נפטר ונכנס אוטומטית לסטיסטיקה העולמית כמוות מקורונה, ובעצם מנעו מהעולם מידע מדוייק  לגבי עוצמתו של הנגיף ואת האמת של כל מקרי מוות  גם אם נמצא נגיף קורונה בחולה לא בהכרח מת מהנגיף את זה צריף לשאול ולחקור.
או האם יש אינטרס מוסתר להפחיד את האזרח  את הציבור ? מה באמת מסתתר מאחורי הנתונים הנמסרים לציבור מי באמת איזה גוף אכן בודק את האמת על הנגיף?

כן יש קורונה נגיף מהונדס ומסוכן שלא יודעים עליו הרבה והאם נדע אי פעם יצטרכו להוציא גופות שנרשמו אטומטית מוות מקורונה, 
 מדאיג  אותי ,שנרשם כל מקרי  מוות מקורונה בלי בדיקה ראויה לנפטרים

אין מערכת בריאות בעולם היום ,שלא לומדים חוקרים את ההתנהגות שלו בגוף את יכולת  הנוגדנים מערכת החיסון שלנו את היכולת לעמוד ולהאבק בו, האם נוכל אי פעם לעצור את הנגיף ,או פשוט נלמד לחיות עמו גם בעשור הקרוב, כמו השפעת ונגיפים אחרים  כמה באמת יהיה החיסון יעיל,?

ואם בכלל  חיסון שטרם נבדק כראוי עקב הלחץ הזמן הדחוק , אין ספק שהדעות חלוקות בין מדענים רופאים והציבור, וזה נובע מכך שהכל חדש ולא מוכר והנגיף חזק,עמיד ,מרתיע  מתריע  אף אחד לא יכול עדיין ,שום גוף רישמי לא יכול לעמוד מול הציבור ולומר 
יש מוצא  פתרון  לכל בעיה אכן יש פתרון 

אכן יהיה  עם הזמן עד אז עד  שייחלש  מעצמו  ועד שיתווספו מחקרים תוך כדי שהנגיף מתגלגל מתעלל בגופינו מאיים כרוצח שכיר  להרוג להשמיד,בנוסף ילמדו אודותיו ,אך ייקח עשור לפחות עד שנגיע ליעד למטרה עד אז נאלץ לחיות עימו או למות בגללו  נגיף שהופץ מהונדס אכזרי , מדבק? האומנם  אכן כל המידע שנחשף לציבור אמיתי  ?

 ואלו הם הנתונים האחרונים שנחשפו לגבי מקרי המוות  בעולם בשנת 2020  האם רישומי המוות מקרונה אכן אמיתייים? האם באמת נבדקו מהי סיבת המוות האמיתית של כל נפטר בעולם שנרשם מת מקורונה. אכן נפטר מקורונה עקב המצאות הנגיף בחולה
 שאלות שעוד ישאלו ויצטרכו  לבדוק  האם הנתונים על מוות  מנגיף הקורונה  או "קוביד 19"  אכן נכונים?

מהי האמת על מקרי המוות  מהנגיף שסגר עולם ומלואו ?

להלן הנתונים שנחשפו על 

"הרוצח השכיר" ובנוסף כל מקרי המוות  בעולם כהשוואה לקורונה
נתוני מוות בעולם החל מתחילת שנת 2020:
558,033 מקרי מוות ממלריה
610,068 מקרי מוות מהתאבדויות
649,458 מקרי מוות מקורונה
767,968 מקרי מוות מתאונות דרכים
956,372 מקרי מוות מאיידס
1,422,894 מקרי מוות מאלכוהול
4,672,405 מקרי מוות מהמחלה הידועה

 

תגובות

מומלצים