אדהם מקלדה רוצה את טובת הצעירים

אחרי הרצח של הצעיר דניאל חלבי נשמע קולם של הצעירים ובני הנוער תושבי דאלית אל כרמל ועוספיה, שחלקם הכרנו מתוך הכאב העצום שיש בהם, אדהם מקלדה אחד הצעירים הפעילים בקרב הנוער ומתנדב במישורים שונים, זועק למערכת ולהורים, שימו לב לילדים שלכם תעזרו להם.

26.07.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון

אדהם מקלדה 2019

 

אדהם צעיר שהולך עוד מעט לשירות לאומי בכיבוי אש, עקב מחלה נבצר ממנו להתגייס, אבל הוא לא ממעיט מלהתנדב במד"א, בקהילה ובכל מקום שניתן לתת לחברה.

המצוקה האישית של אדהם כאשר לא מצא דחיפה ותמיכה במסגרת הלימודים בכפר עבר ללמוד במסגרת עירונית ושם הצליח להגשים את החלום שלו, מה שלא היה יכול להשיג אם היה נשאר בכפר.

אדהם: "אני עברתי דברים לא קלים למרות שלא הייתי ילד בעייתי, פה רצו לגמד אותי ולשים אותי במקום של בעיתיות, מזל שעברתי לעיר, שם קיבלתי תמיכה ועובדה שהיום אני מוצלח מאוד, אני לא מבין איך בכפר שלי במקום לעזור לי היו צריכים להכשיל אותי".

אדהם: "לגבי הרצח של דניאל ז"ל, זה הפתיע את הצעירים שסכסוך קטן יכול להביא לרצח, דניאל היה מאוד מחובר לקבוצות הצעירות והיה אהוב, על כל צעיר מאיתנו להתרחק מאלימות, זה לא בשבילנו וחשוב שההורים ישימו לב יותר לילדיהם, זה כואב שיש בקרבנו ילדים קטנים שמעשנים את כל הדברים ושותים אלכוהול, כל זה קורה רק לפני הצבא, מי שלא מתגייס הוא נמצא בבעיה מאוד רצינית, חשוב שביחד כולנו נשים לב לצעירים שלנו".

הדברים של אדהם נוגעים ללב ומחייבים לשים דגש על הדברים שהוא מעלה ושהרשויות המקומיות יאתרו את אותם צעירים ויתנו להם מסגרת כמו שעושים מד"א וכוחות הצלה אחרים.

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

3. ערביד רפי לפני 12 חודשים
כל הכבוד הרבה הצלחה
2. אבא לפני 12 חודשים
כל הכבוד אדהם
1. מאהר מקלדה לפני 12 חודשים
אדהם כל הכבוד בן דוד ,

מומלצים