אלוף אמיר ברעם ביקר במועצות הדרוזיות בגולן

מפקד פיקוד הצפון, אלוף אמיר ברעם בביקור במועצות המקומיות ברמת הגולן, פגש את ראש מועצת מג׳דל שמס דואלן אבו סלאח, וראש מועצת עין-קיניא וואיל מוגרבי, וקציני הביטחון של המועצות, כשבמוקד העניינים עלו סוגיות הנוגעות למוכנות למצב חירום בכפרים הדרוזיים.

04.11.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
אלוף אמיר ברעם ביקר במועצות הדרוזיות בגולן

 

בפגישה דנו ראשי המועצות והקב״טים יחד עם מפקד פצ״ן ונציגי פיקוד העורף בדרכים לשיפור המענה הביטחוני ובסוגיות הנוגעות למוכנות למצב חירום בכפרים הדרוזיים בגולן. 

הפגישה נועדה לבסס את הקשרים בין גורמי צה״ל לראשי המועצות וגורמי הביטחון במרחב ולחזק את שיתוף הפעולה הביטחוני-אזרחי השוטף. 

מדברי מ׳ פצ״ן אלוף אמיר ברעם: ״אני מודה על הפגישה ושמח להיות כאן אתכם בגולן. השיח השוטף בין צה״ל למועצות הוא חשוב מאוד וימשך בעתות שגרה ובמיוחד בעדכונים הנחוצים בזמן חירום. 

הכפרים הדרוזים בגולן מצויים בחזית האיום הביטחוני, מול מרחב עוין המאוכלס לא רק באזרחים סורים, אלא גם במיליציות שיעיות ופעילי ״תיק הגולן״ של חזבאללה, הנעזרים בצבא סוריה ומנסים להתבסס במרחב כבשלהם.

כשאלו מנסים לירות תמ״ס ולפגע, למשל בניסיון פיגוע רחפני הנפץ האחרון, אין הם מבחינים בין בית יהודי לבית דרוזי, כולם ישראלים!

על כן נמשיך ונשפר את המענה הביטחוני לאזרחים, לצד לחימה בלתי מתפשרת בכוחות הטרור מעבר לגבול״.

 

תגובות

מומלצים