אל"מ פארס עטילה:"דיור שנותן הזדמנות למשרתי קבע"

אל"מ פארס עטילה ראש מנהל אוכלוסיות בצה"ל שותף מרכזי בפרויקט המגורים בדאלית אל כרמל, לפורטל הכרמל והצפון פארס מתגאה בעשייה ורוצה להוביל מיזמים נוספים למיעוטים משרתי צה"ל, פארס:"מתוך 185 יחידות דיור 95 הם של המיזם הצה"לי, והשאר למשרד השיכון".

24.06.2020 מאת: חסין חלבי
אל"מ פארס עטילה:"דיור שנותן הזדמנות למשרתי קבע"

 

אל"מ פארס עטילה אחד הקצינים הדרוזים אשר כל הזמן פועל להשגת מטרות שונות לטובת החייל הסדיר ומשרתי הקבע בצה"ל, פארס לא עוצר בשום תחנה בתפקיד, הוא מאוד מכוון לתפקיד הבא כראש מנהל אזרחי באיו"ש, משם הוא הגיע ויודע לעבוד עם האוכלוסייה האזרחית, והיום אנו עדים למעורבותו במיזם המגורים בדאלית אל כרמל, שהוא שותף באכלוסו.

יש לציין שהבניה מתבצעת לפי תכנית המיזם, הרוכש של יחידת הדיור לא מתעסק בבניה, ומקבל את הדירה מושלמת, לפי התכנית שהוא רכש. השיווק מתבצע ברשת לאור ההחמרה במצב הקורונה.

אל"מ פארס עטילה:"זה מיזם מבורך ופורץ דרך שבא לתת מענה למצוקת הדיור ובעיקר לזוגות הצעירים המשרתים בצה"ל, לכן זה מרגש אותי שזה יוצא לדרך. זהו מיזם ראשון במינו שיוצא במרחב דרוזי, בדאלית אל כרמל וזה יהווה פרצת דרך למיזמים נוספים בישובים אחרים".

אל"מ פארס: "כל מי שבאים להעניק לו מתנת דיור במיוחד במקרה הספיציפי הזה, שבו מנהלת המגורים של צה"ל, וחטיבת הפרט, באים ומקדמים מיזם מהסוג הזה כדי לתת מענה, אני חושב שזה מבורך בפני עצמו. אין ספק כאשר עושים דיור צה"לי מהסוג הזה, זה נותן הזדמנות להרבה אנשים משרתי קבע וחלקם הגדול זוגות צעירים, וזו ההזדמנות לתת להם מענה".

אל"מ פארס: "נושא ערבוב התרבויות, הדבר בפני עצמו נמצא ברב  תרבויות, מכלל העדות והמגזרים בצה"ל, אני חושב שזה לא אמור לפגוע במיזם הזה. לא בהכרח שמי שניגש למיזם זה הוא מחוסר דיור, יש זכאות וקריטריונים לכל משרתי הקבע, בעיקר אנשים שמשרתים בצה"ל ונשארים במערכת".

החלק של צה"ל במיזם זה

אל"מ פארס: "מדובר במיזם רחב יחסית, חלקו הגדול הוא של מינהלת הדיור, אנשים נרשמים ויש ועדה שתבחן כל מי שנרשם אם הוא עומד בקריטריונים, בנוסף ישנו שטח שהוא לא כלול בתוך המיזם הצה"לי, מתוך 185 יחידות דיור 95 הם של המיזם הצה"לי, ושאר השטח למשרד שיכון והמועצה המקומית. מה שמשרד השיכון יעניק זה שונה ממה שמנהלת הדיור בצה"ל תעניק, הקריטריונים שונים, מנהלת הדיור תעניק דיור רק למי שנמצא בשירות פעיל בצה"ל".

אל"מ​​​​​​​ פארס: "אנחנו נמצאים בשלב הפרסום של המיזם, לא יודע מי האנשים שירשמו למיזם הזה, אחרי אישור הועדה נדע מי זכה בדיור, נראה לי שכל מי שנרשם יודע שהוא בא לקבל תמריץ, ברכה ופיצוי, זה רק בא ממקום חיובי להעניק לו דיור. המיזם הוא לא נמצא במקום נידח, אלא במקום די קרוב לתשתית, לתחבורה, לכלכלה ותעשייה, התשתית התומכת מסביב תספק לרוכש ולמשפחתו מענה הולם".

אל"מ​​​​​​​ פארס: "כראש מנהל אוכלוסיות אני אומר שזה המיזם הראשון ואני מקווה שלא האחרון, אנחנו צריכים לוודא שהוא יצליח בענק, כי ממנו תהיה פריצת דרך למיזמים נוספים, מיזם שמייצג את אנשי צה"ל, ובני המיעוטים בצה"ל, אני חושב שתפקידי לעשות את הכל להצלחת המיזם וממנו לפרוץ לרביעיית מיזמים במקומות אחרים".

אל"מ​​​​​​​ פארס: " עד כה, כל מי שחשפנו ודיברנו איתו על המיזם הזה בירך ורואה במיזם דבר חיובי ודבר שבא לספק צורך. אנחנו מקבלים הדים מאוד חיוביים. אני מבקש שדרך אתר פורטל הכרמל והצפון נעשה קול קורא למשרתי צה"ל לבוא ולהיות חלק מהמיזם".

 

תגובות

30. אני איש קבע פעיל וחתום להרבה שנים תושב דליה לפני 2 ימים
אני איש קבע תושב דליה , שמעתי על הפרויקט מחברים
29. סאמר לפני 7 ימים
רעשים
28. חלבי קוח 27 לפני 7 ימים
לחוצפה שלך אין גבול
27. חלבי קוח לפני 7 ימים
לכל הפלספנים והמפגרים הדרוזים שלום
26. ل حلبي قح לפני 7 ימים
برمجه مخ
25. לחלבי קוח לפני 7 ימים
אתה לא מתבייש?
24. חלבי קוח לפני 7 ימים
תושבי דאלית אל כרמל אהבלים וללא השכלה לצעירי
23. מה? לפני 7 ימים
לא מבין
22. אחת לפני 7 ימים
זרים בכרמל
21. מודאג לפני 7 ימים
לכל המברכים על הפרוייקט
20. עדואן לפני 8 ימים
בולשיט דירה 90מ' וחניה לרכב אחד לא מתאים עדין לדרוזים
19. תושב דאליה לפני 8 ימים
מכירה פומבית
18. الف مبروك لدالية الكرمل לפני 8 ימים
داليتي
17. فيقو ع حالكون. לפני 8 ימים
اتباع نشتاكين الدرزي
16. דליה לפני 8 ימים
אישה מס 14
15. גל לפני 8 ימים
אין על הדרוזים
14. אישה לפני 8 ימים
למספר 13 תתביש גועל נפש
13. דליה לפני 8 ימים
תקבע
12. אזרח ישראל לפני 8 ימים
כל הכבוד למדינת ישראל
11. איש קבע לפני 8 ימים
אין טוב מהדבר הזה לכולנו הדרוזים
10. תושב לפני 8 ימים
דאלית אל כרמל נמכרה
9. ישראלים לפני 8 ימים
זה לכלל הישראלים..על אדמת המדינה...
8. אני לפני 8 ימים
למספר 4 הי בחור
7. מדלאת אל כרמל לפני 8 ימים
ברכות לעתיד הבא
6. בחורה מהכפר לפני 8 ימים
טוב וברכות למיזם הזה
5. דרוזי מהצפון לפני 8 ימים
כל הכבוד לצה"ל ובמיוחד לפארס
4. מהכרמל לפני 8 ימים
שאלה חשובה
3. תושב דאלית אלכרמל לפני 8 ימים
דיור למשרתי הקבע.
2. תושב הכפר לפני 8 ימים
לא לזרים
1. דרוזים ישראלים לפני 8 ימים
מכובד ומבורך..צריך בכל הישובים הדרוזים..

מומלצים