אם סמיר גוהרה מקלדה ניצלה מאש תופת

עבור אם סמיר גוהרה זה לא עוד מקרה שהכל נגמר ואפשר להתחיל יום חדש, השריפה שפרצה בדירתה בדאלית אל כרמל חיסלה את כל הזיכרונות והרכוש והנזק הוא עצום, סמיר:"אני רוצה להודות שלא קרה רע לאימא ובמיוחד לדודים ולכל ההמון שהגיע ועזר", סוף טוב שמלא בכאב

18.09.2020 מאת: חסין חלבי
אם סמיר גוהרה מקלדה ניצלה מאש תופת

 

ביום שני 15-9-2020 דווח על שריפה שפרצה בבית בשכונת אלח'רבה בדאלית אל כרמל, צוותים של לוחמי כיבוי, ניידות משטרה ואמבולנסים של מד"א, הוזנקו לבית שעלה באש.

היום זה ברור שהגורם של השריפה קצר חשמלי באזור המטבח מהמקרר שבצמוד אליו היו שמנים פלסטיק וציוד רב שגרם להתעצמות השריפה והתפשטותה במהרה.

כל זה קורה ברגע, בעת שאם סמיר נמצאת בתוך הבית, ולא מרגישה שהשריפה החלה, רק לאחר ששמעה פיצוצים הבינה שיש כאן אסון ויצאה החוצה, כאשר בני משפחתה ושכנים נוספים כבר הגיעו והחלו לנסות להשתלט על השריפה.

מהעדות של בן משפחה שהיה בתחילת השריפה :"צוות מכבי האש התעכב להגיע, מה שהבנתי שהם התבלבלו והגיעו לשכונה אחרת ובפרק של זמן רב הגיעו אלינו ואז השתלטו על האש במהרה, אבל תראה את הנזק שנגרם לבית".

סמיר מקלדה הבן של גוהרה, אמר לנו:"מה שקרה לאימא זה נס משמיים, אם לא היו מזהים שיש אש הדבר הזה היה מסתיים אחרת וטוב שהיא בריאה ושלמה, אני מודה לכולם שהגיעו, עזרו וסייעו, אני רוצה להודות לדודים שלי והבנים שלהם וגם לראש המועצה וסגנו ולמחלקת הרווחה ולכל האנשים הרבים שהגיעו והביעו רצון לעזור".

סמיר: "הנזק עצום, כל הזיכרונות והדברים היקרים נשרפו, אבל אימא בסדר וזה מה שחשוב, במקרה של אימא אין ביטוח לדירה ועכשיו כל הנטל הכבד של התיקונים על חשבון המשפחה, אין מי שיעזור בעלויות התיקון וחבל שזה כך, אבל ביחד נדע להסתדר ולצאת מהמצב הזה".

 

לכל הדברים בסרטון

 

שריפה בבית משפחת מקלדה 2020

תגובות

מומלצים