בואו לעזור לשלב נשים דרוזיות דתיות בהייטק

פרויקט מיוחד שמובילה עמותת לוטוס-מרחב נשי, עבור נשים דתיות דרוזיות, בשיתוף מלא עם ההנהגה הדתית הדרוזית ושייך מוופק טריף, במטרה להכשיר את הנשים הדרוזיות לעבודה בענף ההייטק, ע"מ לאפשר להן מסלול מקצועי והשתלבות בעבודה איכותית, זקוקים לתרומה שלכם.

01.05.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
בואו לעזור לשלב נשים דרוזיות דתיות בהייטק


Lotus (NGO)- Hi-tech ecosystem for Druze traditional women גויסו 117,558 ₪ מתוך ₪200,000 (59%)  בזכות 164 תורמים

בואו להיות שותפים להגשמת חלום של מאות נשים ושל קהילה שלמה למען השתלבות אמיתית בחברה הישראלית.עמותת לוטוס-מרחב נשי (ע"ר) הוקמה מתוך צורך אמיתי לשינוי המציאות של מאות נשים צעירות, דרוזיות מסורתיות, מוכשרות, בעלות מוטיבציה גבוהה להצליח, יכולות ומסירות לעבודה אשר מכורח המציאות אינן יכולות לפתח מסלול מקצועי ולעבוד בעבודה איכותית.

לוטוס - מרחב נשי להשראה הכשרה ותעסוקה בהייטק, בואו להיות שותפים להגשמת חלום של מאות נשים ושל קהילה שלמה למען השתלבות אמיתית בחברה הישראלית.

עמותת לוטוס-מרחב נשי (ע"ר) הוקמה מתוך צורך אמיתי לשינוי המציאות של מאות נשים צעירות, דרוזיות מסורתיות, מוכשרות, בעלות מוטיבציה גבוהה להצליח, יכולות ומסירות לעבודה אשר מכורח המציאות אינן יכולות לפתח מסלול מקצועי ולעבוד בעבודה איכותית. בעקבות חסמים תרבותיים ומסורתיים, נשים דרוזיות מסורתיות אינן יכולות לנהוג או לעבוד מחוץ לכפר, בסביבה מגדרית מעורבת.

כדי לשנות את מציאות חיינו, אנחנו צריכות לרכוש מקצוע בתוך הכפר ולייצר "מרחב בטוח",  בו נוכל לעבוד באופן יומיומי בתוך הכפר אך בעבודה איכותית! 

הקמנו את את לוטוס כפלטפורמה תעסוקתית חדשנית שמשלבת: הכשרה איכותית בקורסים טכנולוגיים, ליווי אישי התפתחותי, והשמה בחברות מובילות מתוך ה HUB של העמותה.

 

 

המיזם הכשיר בשנה האחרונה קרוב ל 40 נשים דרוזיות דתיות ומסורתיות שלא היו חלק ממעגל העבודה , 14 נשים כיום מועסקות כמתכנתות בחברות מובילות עם חברות מובילות כמו אמדוקס, ראדקום, אורנביט, ומעל 20 נשים נוספות אמורות להשתלב ביוני הקרוב בחברות מובילות נוספות כמפתחות Full Stack בתוך לוטוס.

עד כה עבדנו ולמדנו במקום קטן ויפה בעוספיה שנתרם לנו לזמן מוגבל, התחלנו לחפש,לתכנן ולגייס כסף למקום שאליו נתרחב שיכיל כ 80 עמדות עבודה נשי , בית להכשרות, קהילה ופיתוח יזמות.

רק לפני חודש היה נראה כי הכל מתקדם לפי התוכניות וכבר ראינו את האור בקצה המנהרה, ואז פגשנו במשבר הקורונה – במקום להשלים את בניית ההאב.

אחת ההשלכות של המשבר, היא אי-יכולת של חלק מהתורמים לעמוד בהתחייבויות שלהם כמתוכנן. בשלב הזה, חסרים לנו 200 אלף ₪ להשלמת בניית ההאב. העלות הכוללת של הקמת ההאב היא מליון ₪, שנתרמו על ידי קרן פורטלנד ותורמים אחרים.
המיזם קיבל את ברכת השיח מואפק טריף המנהיג הרוחני של העדה הדרוזית ותרומתה הנדיבה של המועצה הדתית הדרוזית. 
זה הזמן שלכם לْעזור לקהילה הדרוזית והערבית להשתלב בצורה אמיתית בחברה הישראלית ובהייטק,תהיו חלק מהגשמת החלום ותשפיעו על דורות.

בהערכה רבה קהילת לוטוס

קישור לתרומה 

 

פורטל הכרמל

תגובות

2. מהכרמל לפני 27 ימים
הערכה
1. מוחדון לפני 28 ימים
יפה ..כל הכבוד

מומלצים