בילי רובין מהמגדלים שבונה שואפת להיות שר הבינו והשיכון

האישה שמובילה את חברת הבנייה, בילי רובין חברה בונה מגדלים בכל חלקי הארץ, בילי נחשבת לאחת מ-150 המנכ"לים המשפיעים בישראל, בילי לא חוששת לבקר ולהביע דעה, בילי מאוד רוצה להשפיע דרך הפוליטיקה, חברת בילי רובין מעסיקה עובדים רבים ממגזרים שונים מהארץ וחו"ל.

02.02.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
בילי רובין מהמגדלים שבונה שואפת להיות שר הבינו והשיכון

 

בילי בשיחה לפורטל הכרמל והצפון על החברה והשם שקבלה מהעובדים הערבים " אם  חליל " על שם הבת " חן ", בזמן משבר הקורונה חברת בילי רובין מצליחה להמשיך לבנות מגדלים ולתת לאלפי עובדים פרנסה ולחברה יש הרבה הצלחות במשק.

את בילי פוגשים לאור התקרבות הבחירות לכנסת ה-24, היא פעילה בחוגים שונים בתנועות המובילות ובעיקר בליכוד, למרות שיש לה הרבה ביקורת מקצועית, עכשיו בזמן הקורונה עם כל ההתנהלות של הממשלה מול ענף הבניה והמשק הכלכלי.

בילי רובין ויצמן מנכ"לית החברה רכשה במשך שנים ניסיון משמעותי בהבנת הפרמטרים הכלולים החשובים בהוצאת פרויקטים מוצלחים לפועל. כיום חברת בילי רובין הינה קבלנית הביצוע, האישה היחידה בארץ, ויזמית פרויקטים שונים בנדל"ן בישראל ובעולם.

העבודה והעשיה של בילי לא מגבילה אותה, כאישה היא פורצת כל מחסום ומגיעה גבוה מאוד ולמרות הלחץ והעבודה המסיבית היא מעורבת חברתית ופוליטית במגזרים שונים.

בילי לפורטל הכרנמל והצפון אומרת:"זה לא מגביל אותי לעבוד ולהוביל במגזר שרובו זה גברים, זו עובדה שהחברה שלי הגיעה לאן שהגיעה היום, אנחנו בתקופה האחרונה בונים קרוב ל220 דירות בכל רחבי הארץ, ובכל הנושא של תמ"א אנחנו מתמחים בו".

בילי:"העובדים שלנו מגיעים מהמגזר הערבי בארץ, מהרשות הפלסטינית וממדינות בחו"ל לפי הצורך, אצלנו בחברה עד היום לא היו בעיות ותקלות של אי השלמת פרויקט, זה בא מהניסיון והעבודה המקצועית של תמחור נכון, לשם כך חברה שיודעת לראות נכון לא נופלת".

 

 

מה קורה עם הפוליטיקה אצל בילי?

בילי:"אין ספק שהמדינה שלנו עוברת משהו, 4 מערכות בחירות בתקופה קצרה זה לא טוב ולא משרת את האינטרס הציבורי, בכסף הזה היה ניתן לבנות בניינים ולהשקיע בבתי חולים, עזרה למובטלים ולקשישים ומקומות ציבוריים".

את רוצה להתמודד ולהיות חלק בקבלת ההחלטות במדינה?

בילי:"אני שואפת ועובדת להשתלב בפוליטיקה, זה לא סוד שאני ליכודניקית ואני אוהבת את התנועה שלי, אני חושבת שהמפלגה ירדה מדרך המלך, זה לא הליכוד שאני מכירה, אני מאמינה שאנחנו נשתפר ונחזור להיות אותה תנועה שהיינו".

בילי:"אנחנו בענף הבניה כפופים להסרת חסמים של התמ"א ובעיקר רוצים להיות ברורים עם העובדים שלנו, סגר לא סגר, אני רוצה להבטיח שהעובדים יחזרו אלי יום אחרי הסגר, המצב של היום מבלבל וגורם נזק לענף ולכלכלה, המצב הזה הולך חזרה לכסף השחור וזו סכנה אמתית".

בילי:"בתחילת התפרצות הקורונה אני הצעתי וכתבתי על זה מאמר, שכל בית יבדק, מי שחולה יהיה בסגר ומי שלא חולה ייצא לעבוד ויציל את הכלכלה, מה שקרה בפועל שבודדו את כולם, הוציאו מגזרים חלק כן וחלק לא, אימא שלי נפטרה בזמן קורונה, אף אחד לא מבין מה זה לשבת שבעה ומה זה להיות בלוויה בקורונה, כמה זה עצוב וקשה".

הטיפ של בילי לצעירים ולצעירות

בילי:"אני חושבת שמדינת ישראל צריכה לעשות, יש היום מיליון מובטלים שאולי חלקם יחזרו והשאר לא, בואו נעשה כמדינה, נפתח בתי ספר לאותם מובטלים שילמדו מקצוע לחיים, רצפים, בונים, אינסטלטורים, תפסנים, חשמלאים וכל דבר הקשור לענף הבניה, ואז במשך חמש שנים עבדתם בענף הבניה קבלתם מענק ללכת ללמוד באוניברסיטה עם תוספת של 500 אלף ש"ח לרכישת דירה. סיימתם את הלימודים וחזרתם לעבוד עוד חמש שנים, קבלתם מהמדינה קרקע להתחיל להיות יזמים, כך ניתן לצור את דור ההמשך שלנו שיבנה את המדינה".

 

בילי רובי ויצמן 2021

תגובות

33. גדי לפני 3 חודשים
לחיים יש שני פרצופים
32. איציק לביא לפני 3 חודשים
בילי רובין
31. אושרי ט לפני 3 חודשים
בילי את השראה לנשים ולגברים בתחום
30. תלאביבי טוב יואל לפני 3 חודשים
אין לך מה לעשות שם תאמיני לי
29. אביגדור קהלני לפני 3 חודשים
בהצלחה
28. רועי לפני 3 חודשים
אשת הברזל
27. אסף וינר לפני 3 חודשים
אשת חייייל
26. רם מזרחי לפני 3 חודשים
רם נכסים
25. עמי ישי לפני 3 חודשים
עלי והצליחי
24. דן לפני 3 חודשים
פורצת דרך מקצועית ברמה הגבוהה ביותר שיש
23. אפרים שפרבר לפני 3 חודשים
בינגו, מתאים לך אלופה !
22. מנחם לפני 3 חודשים
הגולן 43
21. אישה לפני 3 חודשים
בילי המיוחדת והגדולה מהחיים
20. גאי לפני 3 חודשים
הטובים לליכוד והרעים לכלא
19. גיו דאר לפני 3 חודשים
בילי
18. ג'ו לפני 3 חודשים
ללא
17. דרומי לפני 3 חודשים
תנועה חזק ה עם אנשים טובים
16. ירושלמי לפני 3 חודשים
מזמן לא נפגשנו נשארת אותו הדבר
15. טליה לפני 3 חודשים
בילי ראויה לתפקיד!
14. אייל ורדי גלר לפני 3 חודשים
מקצוענית אמיתית!
13. מהליכוד הרחוק לפני 3 חודשים
שנתניהו יתן לך מקום ברשימה לכנסת
12. יוקנעם לפני 3 חודשים
הליכוד גמר את הדרך הכל הרוס
11. שאול לפני 3 חודשים
בליכוד יש הרבה אנשים טובים
10. סמי לפני 3 חודשים
בהצלחה ליזמית בילי
9. אריה לפני 3 חודשים
המיוחדים והטובים לכנסת
8. בת לליכוד לפני 3 חודשים
תתמודדי בסניף שלך בתל אביב
7. אישה יפה לפני 3 חודשים
עולם משונה יש לנו במדינה
6. ליכודניק לפני 3 חודשים
סוף סוף יש בליכוד שפויים
5. ערבי לפני 3 חודשים
כל הכבוד על האחדות והחשיבה הנכונה
4. אבנר לפני 3 חודשים
בהצלחה לך בילי את עובדה
3. אני לפני 3 חודשים
אישה מיוחדת וחזקה מאוד
2. אורית גלברג לפני 3 חודשים
בילי רובין
1. חן לפני 3 חודשים
כל הכבוד לבילי! שתעלה ותצליח

מומלצים