בלה אשור המטפלת שמבינה נשמות לא מהעולם הזה

כוחות העל שירשה בלה אשור מביאים הרבה אנשים שמגיעים אליה להתגבר על כל הרע האפשרי ממנו הם סובלים, "לנקות את הרע זו עבודה אלוהית", בלה אשור מטפלת רב תחומית בנושאי גוף ונפש, זיהוי מהיר ומדויק למקור החולי או הקושי של המתרפא. לא תאמינו עד שתפגשו את בלה.

08.10.2021 מאת: רחל אבידר, הלית שי רחל
בלה אשור המטפלת שמבינה נשמות לא מהעולם הזה

 

בלה אשור: להתקשרות 050-7201752 בלה:"אני פה איתכם בשביל לטפל, להקל ולעזור לכם לחיות חיים שפויים במציאות לא פשוטה, יש לי את הכלים והידע בשביל לעשות זאת, בואו נדבר".

 

בלה אשור מטפלת באמצעות הדמיה ועל פי רפואת הרמב"ם, מטפלת רב תחומית מזה כ 30 שנים, בנושאי גוף ונפש, באמצעות הדמיה זו דרך שהתקבלה בדרך אינטואיטיבית, כמו תקשור המאפשרת זיהוי מהיר ומדוייק למקור החולי או הקושי של המתרפא.

 

זו פעם ראשונה שאנו מצליחים להביא לכם את מקור הכוח של בלה אשור, פגשנו אותה בביתה בכפר יונה ודברנו על הדברים החשובים, כדי להמחיש לכם עד כמה בלה בעלת כוח, שקבלה ומשתמשת בזה לעזור למי שזקוק לטיפול.

 

בנוסף להכל, שילוב של ההדמיה והשמנים הארומתיים מצמחי הארץ, מאפשרים איזון ריפוי מהיר והתחזקות. ובנוסף וכחלק מכלל הריפוי והפעילות.

 

בלה אשור כתבה ארבעה ספרים, מדריך לשימוש בשמנים ארומתיים מצמחי הארץ, הארץ בורכה במגוון גדול ורחב של צמחים לתועלתנו בכל המישורים.

 

ספר התעוררת, מודעות גישור וריפוי, הספר פותח אופקים ומחזק, כולל דוגמאות ומדיטציות על פי הקבלה, ספר אכילה מודעת על פי רפואת הרמב"ם, בספר דגש על מה וכיצד אוכלים וגם מתכונים, על מנת שנבחר טוב יותר את המזון שאנו אוכלים ונרגיש טוב יותר.

 

 

ניתן ליצור קשר בטלפון  050-7201752 מייל ashurbella@walla.co.il ובאתר בקישור

 

 

לשיחה עם בילה בסרטון

 

 

בלה אשור רחל אבידר והלית שי רחל

תגובות

מומלצים