גברים ונשים מכפרי הכרמל מוכנים לתרחיש האיום

עוד ועוד מתנדבים מתייצבים לעבור הכשרה להצלת חיים ולהיות חלק במערך המוכנות של שני הכפרים דאלית אל כרמל ועוספיה, פורטל הכרמל נחשף למחסן החירום ולצוות החדש שגולש בשעת לילה מגובה כאימון מוכנות לשעת חירום, לדברים.

08.10.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
גברים ונשים מכפרי הכרמל מוכנים לתרחיש האיום

 

המהפכה שמחולל נסר נסר אלדין יחד עם צוות החירום במועצה המקומית דאלית אל כרמל, ועכשיו גם נרתם קב"ט מועצת עוספיה אמיר סעיד וביחד מגייסים מתנדבים משני הכפרים, בנים ובנות שעוברים הכשרה מקצועית, איך להתמודד עם מצבי חירום בעת רעידת אדמה או נפילת טילים או כל תרחיש אחר.

הצוותים שהוכשרו איך מחלצים ומצילים ברגעי אסון, יתנו הרגשת ביטחון לאוכלוסיה שיש מי שדואג.

רדא שאהין סגן קב"ט ואחראי על כל ציוד הלוגיסטיקה מתגאה מאוד במחסן החירום ובמה שהיחידה הצליחה להשיג במשך 7 השנים האחרונות, רדא מפרגן לקב"ט נסר נסראלדין שידע לבנות ולהשיג מערך מושלם שנותן מענה בשעת חירום לאלפי אנשים, בלינה, כלכלה, קשר עם הגורמים המרחביים והארציים, ובהקמת בית חולים שדה וקבורת מתים.

לפני חודש סיימו הכשרה מספר גדול של מתנדבים ומתנדבות מדאלית אל כרמל, היום הם עומדים לצד המתנדבים החדשים ועוזרים להם לעבור את הקורס בהצלחה.

נסר נסראלדין יחד עם רדא שאהין ואמל חסון והמתנדבים בשעת חירום, מוכנים לעזוב את הכל בכל שעה ולהתייצב לכל משימה. זה כבר הוכח, אחת המתנדבות מספרת איך היו בדרך למסיבה משפחתית ועם קבלת הקריאה עשתה חזור והתייצבה מיד בנקודת המפגש, זה קורה אצל אנשים שבאו באמת לתת למען המטרה.

קב"ט מועצת עוספיה אמיר סעיד, שמיד נרתם למשימה, ובקורס השני כבר שילב את האנשים שלו מעוספיה, רואה בצוות הזה החשוב ביותר בשעת חירום בשני הכפרים.

אמיר גם מתחייב לשמר לתמוך לעזור ולשלב ידיים עם נסר בשני הכפרים דליה ועוספיה.

לראות צעירים וצעירות שגולשים מגובה, שוברים בטון ובונים חפ"ק ומטפלים בנפגעים, זה דבר חדש בנוף הכרמלי בכפרים הדרוזים, איך כל זה קורה? התשובה הדחף להיות ולעזור לאחר.

נסר נסראלדין קב"ט המועצה, בשירותו במג"ב זכה להרבה צל"שים ואחד הצל"שים החשובים היה חילוץ נפגע ירי מעמדה בגובה רב באזור הדרום, תחת אש.

נסר נהנה מכל רגע שהוא רואה את המערך החשוב הזה הולך ונשלם ומפרגן לכל השותפים התומכים במוסדות המדינה שאיפשרו לו לבנות את המערך בצורה טובה ביותר שניתנת להעתקה ויישום בכל ישוב וישוב בישראל.

 

עוד בנושא : לשלב ידיים בעת אסון בין דליה ועוספיה

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

מוכנים לשעת חירום בכרמל2019

תגובות

3. אדם לפני 9 חודשים
כל הכבוד יוזמה מבורכת
2. תושב הכפר לפני 9 חודשים
נאמו מטמנין !!!
1. אחת לפני 9 חודשים
יישר כוח

מומלצים