גם האלוף אבו רוכן ותא"ל עליאן רצו בשביל הבנים

היחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים מוקירה את חללי בני העדה הדרוזית, אלוף כמיל אבו רוקון וראש המנהל האזרחי, תת-אלוף רסאן עליאן, והקצינים והחיילים של היחידה, לקחו חלק במרוץ בשביל הבנים.

20.09.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
גם האלוף אבו רוכן ותא"ל עליאן רצו בשביל הבנים

צילום דוברות מתפ״ש

 

כמדי שנה, התקיים זו הפעם השביעית מירוץ ״בשביל הבנים הדרוזים״ בצומת גולני, לזכרם של חללי מערכות ישראל בני העדה הדרוזית שנפלו בעת מילוי תפקידם. במירוץ שנערך הבוקר לקחו חלק קציני ונגדי יחידת מתפ"ש, בראשות מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון וראש המנהל האזרחי, תת-אלוף רסאן עליאן

ביחידה לתיאום פעולות הממשלה בשטחים משרתים במסירות חיילים, קצינים ואזרחים רבים בני העדה הדרוזית, אשר מובילים את המאמץ האזרחי לשמירה על הביטחון באזור יהודה ושומרון וכלפי רצועת עזה, באמצעות כלים אזרחיים. 

מתאם פעולות הממשלה בשטחים, אלוף כמיל אבו רוקון: ״אני מברך את מפעל ההנצחה שהפך כבר למסורת מדי שנה, לזכרם של אחינו ובנינו בני העדה אשר מסרו את נפשם למען המולדת. אני גאה להיות חלק מעדה מופלאה, מסורה ואיכותית אשר שולחת את מיטב בניה לחזית ולכלל היחידות בצה״ל ובמערכת הביטחון מתוך תחושת שליחות מלאה. אני גאה על כך שאחד מכל שלושה אנשי קבע קצינים ונגדים, שמשרתים במתפ״ש תחת פיקודי, הנם בני העדה הדרוזית. זוהי מורשתנו, זוהי משימת דורנו. יהי זכרם של כל הנופלים ברוך, חקוק ונצור על לוח ליבנו לעד.

ראש המנהל האזרחי, תת אלוף רסאן עליאן: "אני גאה להיות כאן היום כראש המנהל האזרחי - יחידה המשלבת חיילים, קצינים ואזרחים רבים מהעדה הדרוזית מבין משרתיה. אנו כאן היום כדי להוקיר את אחינו בני העדה שנפלו במערכות ישראל ולהנציח את השתלבות העדה הדרוזית בחברה הישראלית ככלל ובצה"ל בפרט".

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים