דאלית אל כרמל ועוספיה בסגר לילי

קבינט הקורונה החליט שארבעים רשויות מקומיות, ביניהם דאלית אל כרמל ועוספיה נכנסות לסגר לילי החל מ 19.00 ועד השעה 05.00 בבוקר, מחסומים יוצבו בכניסות לכפרים, וכוחות משטרה ופיקוד העורף יבצעו אכיפה, מדובר בצעד ראשון לפני החלת סגר מלא.

08.09.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
דאלית אל כרמל ועוספיה בסגר לילי

 

הישובים שבהם יחולו ההגבלותבוקעאתא, מעלה עירון, פוריידיס, כפר קאסם, אלעד, בית שמש, כסרא-סמיע, רכסים, ערערה, עין מאהל, בני ברק, אבו סנאן, טירה, ג'לג'וליה, לקיה, ג'ולס, ריינה, ג'ת, ביתר עילית, יפיע, באקה אל-גרביה, נתיבות, אום אל-פחם, מודיעין עילית, כפר מנדא, אשקלון, קלנסווה, זמר, דאלית אל-כרמל, כפר ברא, בועיינה-נוג'ידאת, נצרת, כפר קרע, אשדוד, עספיא, אילת, טייבה, שדרות, עמנואל, כוכב יאיר, שפרעם וקריית יערים.

משרד הבריאות עדכן כי אתמול אובחנו 3,392 נדבקים מאומתים בנגיף הקורונה. מניין החולים הפעילים בארץ עומד כעת על 27,723 בני אדם.

מצבם של 463 חולים מוגדר קשה, מהם 127 מונשמים.

מניין הנפטרים כתוצאה מסיבוכי הנגיף עומד על 1,026 בני אדם. אתמול נערכו 40,382 בדיקות לאבחון הנגיף, מהן כ-8.7% נמצאו חיוביות.

מ״מ מפכ״ל המשטרה ניצב מוטי כהן, קיים בשעה האחרונה הערכת מצב עם מפקדי המחוזות והאגפים של משטרת ישראל, זאת בהמשך להחלטת ועדת השרים להטיל סגר לילי על אזורים בעלי שיעור תחלואה גבוה, החל מהיום בערב ועד ליום 15.09.2020.

בסיום אמר מ״מ המפכ״ל:״משטרת ישראל ערוכה למימוש החלטת הדרג המדיני וביצוע פעולות פיקוח ואכיפה של הסגר הלילי שהוטל על מוקדי תחלואה משמעותיים ברחבי הארץ. ההיערכות המשטרתית המוגברת שתחל הערב, מגיעה לאחר תקופה ממושכת ואינטנסיבית במיוחד, בה שוטרי ישראל פועלים מסביב לשעון לאכיפת התקנות ושמירה על בריאות הציבור לצד יתר המשימות.  נמשיך לאכוף הפרות, אולם גם כעת, מדיניות האכיפה שלנו תמשיך להישען בראש ובראשונה על שיח, הסברה, שיקול דעת ורתימת הציבור לשיתוף פעולה, וזו הציפייה שלי מכל מפקד ושוטר המבצע את המשימה. המפתח להצלחה טמון בעיקר, בהישמעות של הציבור להנחיות ובשיתוף פעולה של הרשויות השונות. מצופה מהציבור לשמור על הוראות החוק ולהישמע להוראות השוטרים, שכן רק יחד נצליח לשמור על הבריאות של כולנו ולבלום את התפשטות הנגיף״.

 

פורטל הכרמל

תגובות

3. מדליה לפני 19 ימים
רפיק אשם
2. رايحين يركبو انتنوت ال 5g לפני 19 ימים
فيقو ع حالكون.
1. אג'נדה 21 'סדר עולמי חדש' לפני 19 ימים
מי ששולט במוחות שולט בהמון

מומלצים