ד"ר קיי אלקרא שליחות למען החברה

עוד לא נתקלנו בסיפור מיוחד כזה של רופאה צעירה שבאה כל כולה לעזור, במיוחד לחברה הדתית, ד"ר קיי אלקרא תושבת דאלית אל כרמל, מפעילה מרפאה פרטית בנוסף לעבודתה בקופת חולים מכבי ובית חולים הלל יפה, בשיחה לפורטל הכרמל והצפון על אופן הסתכלותה על המקצוע שבחרה.

10.02.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ד"ר קיי אלקרא שליחות למען החברה

 

ד"ר קיי אלקרא תושבת דאלית אל כרמל, אישה דינמית עם הרבה נתינה לחברה ובעיקר לנשים הדתיות.

ד"ר קיי מפעילה מרפאה בהתנדבות ועוזרת למטופלים ומלווה אותם לאורך כל הדרך.

ד"ר קיי אלקרא: "אני רופאה פרטית בשביל מכבי ואני בנוסף מקבלת מטופלים באופן פרטי, מאז שאני זוכרת את עצמי רציתי להיות רופאה ולעזור לחולים בחברה, אני צאוד אוהבת שאנשים לומדים ולא משנה באיזה תחום, הייתי רוצה לראות בחברה הדרוזית שיותר אנשים ילמדו ויתקדמו בחיים".

בעניין וירוס הקורונה ד"ר קיי אומרת: "הקורונה זה לא דבר חדש, הוא ידוע מלפני הרבה שנים, אבל היום יש מוטציה של הנגיף עצמו וזה גורם להתפשט בבני אדם בצורה יותר אלימה, זה דבר כמו שפעת, חשוב לשטוף ידיים כל הזמן ולא להתקרב לאנשים שהיו בסין בתקופה האחרונה לפחות שבועיים ולשמור על הבריאות".

ד"ר קיי שרואה את הצעירים בחברה רוצה לראות שהם יתקדמו ויעזרו אחד לשני ויתנו מהיכולות שלהם בכל תחום, "אני פה כדי לתת שרות לנשים הדרוזיות הדתיות מכל הקופות שקשה להן ללכת לרופא זכר, אני עובדת בהתנדבות, לכן כולן יכולות לפנות אלי בלי יוצא מהכלל".

 

דר קיי אלקרא רופאת משפחה

תגובות

6. ראיה לפני 6 חודשים
פשוט מדהימה
5. עזאם סנד לפני 6 חודשים
ד"ר קיי
4. وديع عزام לפני 6 חודשים
الدكتوره كي
3. חלבי לפני 6 חודשים
כול הכבוד
2. דליה לפני 6 חודשים
רופאה מיוחדת
1. דרוזים ישראלים לפני 6 חודשים
ברכות חמות...ובהצלחה..ירבו כמותך...

מומלצים