ד"ר רוני חכים טובה בלהציל חיים

ד"ר רוני רופאה מרדימה במקצועה בבית חולים העמק בעפולה, הייתה מעורבת בטיפול במכת הברק שפגעה בחייל סיירת גולני באזור נחל השופט, ד"ר רוני מליאה סיפוק ואוהבת את המקצוע, היא רק בתחילת דרכה שהתקווה שלה להגיע רחוק, מגיע לה המון הערכה.

05.01.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
ד"ר רוני חכים טובה בלהציל חיים

 

ד"ר רוני הרופאה הראשונה במשפחת חכים מקיבוץ רמת השופט, רוני ממשיכה במסע ההתנדבות של המשפחה, במישורים שונים, דודה חיים חכים כיהן כראש מועצה אזורית מגידו בשנים 1994-2004.

זה היה ביום חורפי 8 בדצמבר 2019, בשעת ערב, דווח לכונני מד"א על נפגע ממכת ברק באזור קיבוץ רמת השופט, ד"ר רוני חכים בת הקיבוץ עזבה את משפחתה ורצה לנקודת חבירה, ומשם עם קב"ט הקיבוץ לשטח נחל הקיבוצים, עלתה לאמבולנס והתחילה במתן טיפול לנפגע ונסעה איתו לבית חולים רמב"ם.

הנפגע הוא חייל בן 19 יעקב בלישה ממושב בני עייש בדרום, משרת ביחידה מובחרת. יעקב שוחרר מבית חולים ונמצא בימים אלה בשיקום.

ראש המועצה האזורית מגידו איציק חולבסקי ביקר יותר מפעם את החייל בבית חולים ובביתו בדרום, בתמונה ראש המועצה וקב"ט המועצה אליאב נהרי בביקור החייל בבית חולים רמב"ם.

ד"ר רוני: "אני אוהבת את העבודה שלי כל הצלת חיים הם נותנות כוח ואדרנלין להמשיך יום יום, אני רופאה מרדימה, אנחנו נמצאים בחדרי הניתוח והלידה ובכל מקום שצריך הרדמות, אנחנו נמצאים בהחייאות ובחדרי הלם, בכל מצב קריטי אנחנו נמצאים".

ד"ר רוני: "מאז האירוע לא פגשתי את החייל, אבל יש סיפוק אדיר בזה שהצלנו חיים".

 

דר רוני חכים רמת השופט

תגובות

6. אלי לפני 6 חודשים
עולם גדול ואת גדולה רוני
5. מהגליל העיליון לפני 6 חודשים
איך דבר כזה קרה
4. בעל מקצוע לפני 6 חודשים
כך זה אצל בני הארץ
3. בחורה לפני 6 חודשים
סיפור מדהים
2. רוקח לפני 6 חודשים
אישה מיוחדת
1. צעיר לפני 6 חודשים
כל הכבוד דר

מומלצים