האב צופה בסרטי פורנו עם ילדה בת שמונה

יכולותיה של בלה אשור מטפלת רב תחומית בהדמיה, מביאות מטופלים לריפוי כמעט מלא ולעיתים מוחלט, פותחת את מגירות התת מודע ומעלה את כל מה שלא העזנו לפתוח, לאחר טראומה וארוע קשה, הפעם בדיון, האם לאסור אדם בעיסוק פדופילי או לטפל ולהציל משפחה שלמה?.

09.11.2020 מאת: רחל אבידר

 

מה קורה  מאחורי דלתיים סגורות?

מאז מגפת נגיף הקורונה, חלה עליה חדה גם בפדופיליה. החשש הוא לא רק ממה שקורה בחוץ, אלא ממה שחלילה עלול לקרות בבית של כל אחד מאיתנו.  באין רואה ואין שומע קורים דברים קשים ובלתי נתפסים.

סיפורים על פדופיליה, התעללויות, שמגיעים למסכים, לרשתות החברתיות. השאלה הקשה היא - כיצד לטפל בבעיות הללו? אז כמובן, שפרט לרשויות המוסמכות כמו המשטרה, רשויות הרווחה שחייבות לטפל ולשים ידן על מקרים אלו, קיים טיפול רב תחומי שיכול לעזור לנסות להפסיק את ההתעללויות הללו, במספר מסוים של טיפולים נרחבים והיקפיים.

מדובר בחדירה למגירות בתת המודע כדי להבין למה בכלל אנו כבני אדם מכים, מתעללים מינית,פיזית, מילולית?.

יש סיבות רבות להתנהגות זו. לעיתים זה אדם שחווה בעצמו התעללות, התעללויות שעוברות מדור לדור, אשר לא מטופלות כראוי.

ומה אומרת בלה אשור, מטפלת רב תחומית על זה?

במקרה המובא בסרטון, מדובר באחת המשפחות שבה מטפלת בלה אשור

 אישה שהגיעה לטפל ולהבין מדוע בעלה אינו מתייחס אליה מינית יותר, מדוע הוא בוחר בהתעללות בה ושליטה על חייה בכל צעד ושעל? במהלך הטיפול ביקשה בלה להביא את הבעל לשיחה ,למרבה הפלא הגבר הגיע לטיפול.

שם התגלה החלק הקשה ביותר,  האב צופה עם  ילדה בת שמונה, בסרטי פורנו. הדבר נראה בעיניו לגיטימי לחלוטין. תוך כדי הטיפול התגלה שהאב נאנס בצעירותו, מאז דחק את הארוע.

בימים אלה המשפחה עוברת טיפול וקיימת התקדמות. 

למה בכלל אנחנו כבני אדם מכים ומתעללים מינית ומילולית?

בלה אשור מקבלת את האנשים שמבינים את המקום בו הם מצויים, אנשים שרוצים לשנות ולהשתנות ומחפשים פתרונות, "עונשים לא תמיד עוזרים ולא פותרים את הבעיה, יש סיבות רבות להתנהגות זו, צד נוסף נוגע לילדים ולנוער שכבר נחשפו לתכנים מיניים ואלימים, ילדים ונוער שהפכו להיות אלימים מגיל צעיר משום שסולם הערכים הפנימי משתנה עקב מה שקורה מאחורי המסכים מאחורי דלתיים סגורות ,חייבים לשנות  דרך ,את החופש המוחלט בהנגשה של סרטי פורנו ללא הגבלה, לשנות את חוסר הטיפול הנכון  כבר שהאירוע מתרחש, אם זה צפייה מגיל צעיר בתכנים שאינם הולמים ומשרישים בהם התנהגות מינית אלימה, ולא ראויה, כמו כן טיפול מיידי אחרי אונס או ארוע אחר, פדופילים שמסתתרים מאחורי משחק תמים לילדים".

בלה: "הטיפול חייב להיות מיידי, פונים אלי מפה לאוזן יש לי את היכולת  בטיפול בהדמיה להוציא לאור מתת מודע למודעות מוחלטת ומכאן הדרך נסללת לריפוי מוחלט".

לבירורים ולשאלות, ניתן לפנות לבלה אשור 050-720175

מייל ashurbella@walla.co.il 

ובאתר ashurbella.com 

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים