הוארך מעצרו של העורך דין מעוספיה

בתחילת השבוע המשטרה חזרה ועצרה אותו עו"ד דין שהיה מעורב בפרשת מכירת הקרקעות, אותו עו"ד היה עצור בינואר השנה, המשטרה מייחסת לפרשה שחיתות במישורים שונים שלא ניתן לפרט כרגע, הערעור של העו"ד להשתחרר נדחה ע"י שופט בית המשפט המחוזי אמיר טובי.

31.07.2019 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הוארך מעצרו של העורך דין מעוספיה

 

לדיווח מחודש ינואר 2019 על הפרשה

חקירת מכירת הקרקעות בעיצומה, פרשת שחיתות וגניבת קרקעות בכרמל, זו הכותרת שפרסמנו בתאריך 15-8-2016, משטרת ישראל הונאה חוקרת פרשיה שמסתעפת ומוגדרת מהחמורות ביותר, השתלטות על קרקעות ומכירתם לאזרחים תמורת אלפי ש"ח.

השיטה עובדת ובגדול, איך מרמים ומנשלים קרקעות מבעליהם, כך פעל משרד השייך לתושב דליה עוספיה, מדובר באחת הפרשות שמוגדרת מגה גניבה של קרקעות.

תחקיר מעמיק על פעילות סוחרי קרקעות תושבי כפרי הכרמל שזייפו ומכרו קרקעות לא שלהם.

בחודשים הקרובים תושבי דאלית אל כרמל ועוספיה ייחשפו לפרשה בה כולם יבינו שלא ניתן עוד לשבת בחיבוק ידיים.

בתחילת ינואר 2019 נעצרו שני עורכי דין מעוספיה ושפרעם ומתווכת תושבת דליה, בנוסף לעוד מתווך תושב דליה ועוד עשרות מעורבים שנחקרו במשטרת עכו בהונאה.

בתום חקירה סמויה בת מספר חודשים, שניהלה משטרת ישראל בשיתוף פקיד שומה חקירות חיפה ברשות המיסים ופרקליטות מחוז חיפה, יחידת ההונאה ביחידה המרכזית של מחוז חוף חוקרת את החשודים בהשתלטות על קרקעות השייכות לאנשים שנפטרו או לקורבנות אשר לא שהו בארץ ומכירתם במרמה.

עפ"י החשד, מספר חשודים חברו יחדיו וזייפו מסמכים שהוגשו לרשויות המדינה כגון מיסוי מקרקעין, טאבו וכו' ולאחר מכן מכרו את הקרקעות וגרפו את הרווחים לעצמם, הן ממכירת הקרקע והן מ"עמלת התיווך" של העסקה.

כל החשודים נמצאים במעצר, המשטרה ממשיכה את החקירה שרק נמצאת בתחילתה וההשלכות שלה קשות.

חשוב לציין שהפרשה נמצאת תחת צו איסור פרסום בחלקה, צפויים עוד מעצרים.

 

תגובות

מומלצים