הזוכים בהישגים מיוחדים בשירות המדינה

01.04.2019 מאת: פורטל הכרמל
הזוכים בהישגים מיוחדים בשירות המדינה

שירות המדינה הוא הזרוע המבצעת של הרשות המבצעת במדינת ישראל, ונציבות שירות המדינה היא הקטר המוביל את השירות הציבורי.

אשר על כן, מוטלת עלינו החובה והזכות לפעול כמנוע חזק המזין את המערכת באיכות ובמצוינות, תוך שימוש בחדשנות ובקדמה טכנולוגית.

אנו רואים חשיבות רבה במתן שירות מיטבי ומהיר לאזרח, בהפחתת רגולציה, בפתיחת אפיקים יצירתיים לפתרון בעיות ובייעול של תהליכים ארוכי טווח.

טקס הוקרה על הישגים מיוחדים בשירות המדינה.

 

פרס נציב לעובד מקצועי מעולה בסגל התיכון: 

  • מר רן גידור, שגריר ישראל בקמרון - משרד החוץ 

אות הנציב למצוינות בסגל התיכון:

  • עו"ד גלית זמירי, מנהלת מחלקת הנוער - משרד המשפטים
  • גב' רומי אבן-דנן, ראש אגף חומרים מסוכנים - שרד להגנת הסביבה

אות הנציב לעובדת מקצועית מעולה בסגל התיכון:

  • גב' ולרי נודלמן, אחות אחראית - המרכז הרפואי ע"ש שיבא – תל השומר 

פרס הנציב לעובדת מעולה בסגל היסוד:

  • גב' אורית יואלי-סנה, מפיקה אחראית א' דיבוב     - הטלוויזיה החינוכית 
  • גב' דליה לנדמן, מזכירה רפואית - המרכז הרפואי ע"ש שיבא – תל השומר

אות הנציב למצוינות בסגל היסוד:

  • גב' דועא שאמא, עובדת סוציאלית מחוזית בתחום הגריאטריה - לשכת הבריאות מחוז צפון במשרד הבריאות
  • מר עידן אליאס, שומר סף - הנהלת בתי המשפט

אות הוקרה על מצוינות צוותית: "צמר ויעלי" :

  • גב' ניבי שמעון, מפיקה אחראית א' - הטלוויזיה החינוכית
  • גב' סיגל פוקס-הלוי, עוזרת הפקה בכירה - הטלוויזיה החינוכית
  • גב' יפעת ברנוי-לוי, מפיקה אחראית א' - הטלוויזיה החינוכית
  • מר שאול גורודסקי, במאי בכיר - הטלוויזיה החינוכית
  • גב' רות דוד-אמיר, במאי אחראית - הטלוויזיה החינוכית
  • גב' ליליה צווקנבנקל - אלכסנדר, מפקחת (וי.טי.אר) - הטלוויזיה החינוכית
  • מר אבינועם דמארי, מנהל מחלקת תכניות ילדים ונוער - הטלוויזיה החינוכית
  • מר אריה בן-ציון, במאי ראשי  - הטלוויזיה החינוכית
  • גב' צילה בן-נון, עוזרת הפקה בכירה א' - הטלוויזיה החינוכית

אות הוקרה על מצוינות צוותית "תוצרת חקלאית לאירופה" :

  • גב' שלומית ציוני, מנהלת תחום בכירה - משרד החקלאות ופיתוח הכפר
  • גב' עלומה עזרא, מנהלת תחום בכירה - משרד החקלאות ופיתוח הכפר    
  • מר אלון פודין, מרכז בכיר - משרד החקלאות ופיתוח הכפר
  • מר אלכסנדר סנדלר, מנהל תחום - משרד החקלאות ופיתוח הכפר 
  • מר אלכס גורביץ, מרכז בכיר - משרד החקלאות ופיתוח הכפר
  • מר נדב עזרא, מנהל תחום - משרד החקלאות ופיתוח הכפר
  • מר עמי הברמן, מנהל תחום    - משרד החקלאות ופיתוח הכפר
  • מר עמית מזרחי, מנהל תחום     - משרד החקלאות ופיתוח הכפר
  • גב' מירית המבורגר, מרכזת בכירה - משרד החקלאות ופיתוח הכפר
  • גב' ולריה ספליארסקי, מנהל תחום - משרד החקלאות ופיתוח הכפר
  • גב' סבטלנה דוברינין, ממ"ר בכיר מחוזי - משרד החקלאות ופיתוח הכפר
  • מר שוקי קנוניץ, מנהל אגף א' - משרד החקלאות ופיתוח הכפר
  • מר ניצן רוטמן, מנהל תחום - משרד החקלאות ופיתוח הכפר
  • מר יצחק קוסטו, ממ"ר בכיר מחוז - משרד החקלאות ופיתוח הכפר    
  • מר שאול בן- יהודה, ממ"ר בכיר מטה     - משרד החקלאות ופיתוח הכפר
  • מר דויד סילברמן, ממ"ר בכיר מטה - משרד החקלאות ופיתוח הכפר

אות יקיר שירות המדינה ע"ש חיים קוברסקי:

  • פרופ' ארנון אופק, משנה למנהל המרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר ומנהל בית החולים (בפועל) המרכז הרפואי ע"ש שיבא בתל השומר - משרד הבריאות
  • ד"ר רפאל לביא, חוקר ומנהל המרכז הישראלי לפוטוניקה מתקדמת (בעבר כיהן כמנהל הממ"ג בפועל) המרכז למחקר גרעיני שורק- ממ"ג 

אותות הוקרה לסגל הבכיר:

  • ד"ר אבי רביד, ראש מחלקת ניסויים דינמיים - המרכז למחקר גרעיני שורק - ממ"ג
  • מר אלדד קנטי, סמנכ"ל תכנון מדיניות ואסטרטגיה - משרד המשפטים 
  • עו"ד טליה אגמון, סגנית בכירה ליועץ המשפטי - משרד הבריאות 

אות הוקרה ליחידות מצטיינות בהתייעלות ובצמצום הבירוקרטיה :

  • רשות לאיסור הלבנת הון ומימון הטרור, בהנהלת ד"ר שלומית ווגמן-רטנר - משרד המשפטים  
  • יחידת הבודקים בבית המכס אשדוד, בהנהלת מר רפי גבאי - רשות המיסים
  • יחידה למדיניות רגולציה, בהנהלת מר גיא מור - משרד החקלאות ופיתוח הכפר 
  • יחידת פקיד שומה למפעלים גדולים – פשמ"ג, בהנהלת מר אברהם בכר - רשות המיסים 
  • ארכיון המדינה שנוהל בעבר ע"י ד"ר יעקב לזוביק - משרד ראש הממשלה 

אות הוקרה על חדשנות בשירות המדינה 
מקום ראשון - משרד הבריאות - עבור מיזם "זיהוי, אפיון וסיווג מהיר של חיידקים" 

  • ד"ר ישראל ניסן, מנהל המרכז הארצי לכלמדיה ומנהל היחידה לריצוף עמוק של חומצות הגרעין  
  • ד"ר פול פרידלין, מרכז תחום ביולוגיה מולקולרית 
  • ד"ר רונה גרוסמן, סגנית מנהלת מרכז הארצי למיקובקטריה
  • מגר' מור רובינשטיין, ביואינפורמטיקאית
  • ד"ר דרורה גולדבלט, סגנית מנהלת המרכז הארצי למיקובקטריה
  • ד"ר חסיה קידר-שוורץ, מנהלת המרכז הארצי  למיקובקטריה 
  • ד"ר זאב דביירין, סגן מנהל המעבדה הארצית לבריאות הציבור
  • ד"ר אפרת רורמן, מנהלת המעבדה הארצית לבריאות הציבור

מקום שני - משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים - עבור מיזם "פיתוח אלקטרודת ריתוך דלת מנגן"

  • גב' רימה כהן, מנהלת מעבדה הארצית לגיהות תעסוקתית
  • מר אדוארד פקר-לוינזון, סגן מנהל מעבדה הארצית לגיהות תעסוקתית
  • גב' ענת שולמן, ראש תחום גהות ארצית

מקום שלישי - הקריה למחקר גרעיני  – נגב במשרד ראש הממשלה - עבור מיזם "פיתוח גלאי ניטרונים על בסיס ננו-חלקיקים"

  • ד"ר אלון אוסוביצקי, חוקר בכיר
  • מר ערן כוכבי, חוקר בכיר
  • מר יאיר איפרגן, חוקר בכיר

מקום רביעי - הנהלת בתי המשפט - עבור מיזם "רפורמה בתהליך הדיוור במערכת בתי המשפט"

  • גב' שלומית לוי-לביא, סמנכ"לית בכירה בחטיבת תפעול ומזכירויות
  • גב' ויקטוריה נחמיאס, מרכזת בכירה דיוור ארגונומיה וסריקה
  • מר קובי בכר, מזכיר ראשי בית משפט חדרה 
  • גב' אודליה ראובן, סגנית מזכירה ראשית בית משפט השלום ת"א

שני זוכים במקום החמישי -

מקום חמישי - משרד המודיעין - עבור מיזם "סריקת האופק"- לסיוע בקבלת החלטות"

  • מר חגי צוריאל, מנכ"ל משרד הביטחון
  • ד"ר ויקטור ישראל, ראש אגף מחקר

מקום חמישי - נציבות שירות המדינה - עבור מיזם " בינה עסקית לניהול עובדים"

  • גב' רוויטל וייצמן, מנהלת אגף בכיר מערכות מידע 
  • מר מוטי אהרוני, סגן נציב שירות המדינה בקרת ניהול הון אנושי
  • מר עובד מזרחי, מנהל יישומי הון אנושי
  • גב' טליה מנשה, מנהלת תחום ניהול הון אנושי באגף הבקרה
  •  

תגובות

מומלצים