המשטרה תחקור את מקרה גניבת גופת שייך אבו זינאלדין מבית החולים

לאחר קביעת מותו של השייך חסן חלבי ז"ל, היה הסכם בין הנהלת בית החולים ומשפחתו של המנוח וההנהגה המקומית במג'דל שמס כי גופת השייך תוצא מבית החולים ביום שבת בבוקר ותובא לקבורה במהלך השבת, פורעי חוק שברו ותקפו ולקחו את הגופה בניגוד להסכם. לפרטים

31.10.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון

בית חולים זיו בצפת 2020

 

מהמשטרה נמסר שלאחר קביעת מותו של השייך חסן חלבי ז"ל בבית החולים זיו בצפת, ביום שישי 30/10/2020 סיכם בית החולים עם משפחת הנפטר וההנהגה המקומית במג'דל שמס, כי גופת המנוח תוצא מבית החולים ביום שבת בבוקר ותובא לקבורה במהלך השבת.

בניגוד לסיכום עם המשפחה והמנהיגים , בשעות הערב של יום שישי הגיעו כמה עשרות תושבים דרוזים מישובים אחרים אל בית החולים בדרישה לקבל את הגופה, וכוח משטרה הוזעק אל המקום. הגופה נמסרה לאנשי העדה על ידי צוות בית החולים, שהעבירו אותה לבית העם במג'דל שמס. 

מפקד מחוז צפון הורה לבדוק את נסיבות מסירת הגופה שלא במועד שנקבע, ועל קיום חקירה מקיפה למיצוי הדין עם המתפרצים לבית החולים.

עוד נמסר כי שוטרי משטרת ישראל ממשיכים בפעילות למניעת התפשטות נגיף הקורונה בכל שעות היממה ובכל מקום, אירועים המוניים, ובמיוחד כאלה המשלבים אירוח וסעודה משותפת, הם מוקד בולט להדבקות המוניות בנגיף

במהלך סוף השבוע שוטרי משטרת ישראל פיזרו וסיכלו עשרות ארועים משפחתיים וחברתיים בחברה הערבית ביניהם:

בבוקעתא התקיימה מסיבת חתונה באחד הרחובות בכפר בנוכחות של עשרות מוזמנים שאינם שומרים על ריחוק וחלקם אף אינם עוטים מסיכות על פניהם, האורחים פוזרו ובעלי השמחה זומנו לחקירה פלילית בחשד להפצת מחלה.

במקרה אחר בבוקעתא במטע זיתים השוטרים פיזרו מסיבת חינה בנוכחות של עשרות מוזמנים מרביתם בנות.

המשטרה קוראת לציבור להישמע להנחיות ולהוראות משרד הבריאות, שכן אי קיומם פוגע במאמצים להשתלטות על התפשטות הנגיף. המשטרה תמשיך בפעילות מוגברת במישור הגלוי והסמוי, במטרה לסייע למשרד הבריאות במאמץ.

ד"ר סלמאן זרקא מנהל בית חולים זיו בצפת

 

עוד בנושא: שוב העדה הדרוזית בכותרות הארציות התנהגות מבזה

 

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

7. דרוזי לפני 3 חודשים
זה מתבקש
6. אמיתי לפני 3 חודשים
///
5. אמיתי לפני 3 חודשים
למספר 2 תושב דאליה
4. مواطن לפני 3 חודשים
לתושב דאליה מס 2
3. תושבת דליה לפני 3 חודשים
תגובה 2
2. תושב דליה לפני 3 חודשים
חוליגנים
1. לא משנה לפני 3 חודשים
היו חייבים לשחרר את הגופה מיד עם ארון זכוכית

מומלצים