הנוסחה הטבעית של אמירה מרעננת עור יבש

אמירה מראד מביאה נוסחה חדשה שעושה פלאות לעור הגוף, אמירה אחות במקצועה לקחה את הניסיון שלה והצליחה להביא לנשים ולבעלי עור יבש משחה שמחוללת פלאות, וזו רק ההתחלה, עד היום מאות השתמשו בהצלחה במשחה שעושה טוב לכולם מגיל 0 עד 100.

17.10.2021 מאת: חסין חלבי

אמירה מראד מוצרים טבעיים לעור

 

אמירה בשיחה לפורטל הכרמל והצפון על מה שהיא מציגה, המשחה והשמן שהמרכיב שלו בא מעצי הלבונה, שגודלים בתימן, סומליה ואתיופיה, אמירה מראד אימא לשלושה, אחות בבית חולים לגליל עובדת בתינוקייה,  מתמחה ברוקחות טבעית.

 

אמירה: "אני החלטתי ללכת לרוקחות טבעית, בכדי לשמר את היופי שישנו ולא לעשות נזק לעור היפה שאלוהים נתן לנו, מאחר וכל הקוסמטיקה הלא טבעית עושה נזק לעור".

 

אמירה: "יש לי ניסיון למידה וידע רחב בנושא, אני רוקחת את המוצרים הטבעיים שלי לבד. אני מאמינה במוצר שלי, יש מלא צמחים ושמנים בעולם, כל המרכיבים שלי והכי חשוב עץ הלבונה שגודל בתימן, שהוא קולגן לעור וקורטיזון לגוף, מדובר במסיכת פנים מדהימה, שמעלימה קמטים ופגמנטציה, מחדשת עור, הלבונה מנטרלת רעלים מהגוף ואפשר לאכול ולשתות אותה, בנוסף מאזנת לחץ דם ומורידה סוכרת, יש לעץ הזה סגולות רפואיות ואני מביאה את הנוסחה שלי לעור יפה ורך".

 

אמירה לקחה את הצמח והפכה אותו למוצר שקשה להסביר ולתאר עד כמה הוא יעיל ומרענן לעור ולגוף, "אני עובדת קשה בלילות ומצליחה להביא מוצר שכל אישה שבאה איתו במגע פיזי לא יכולה להתנתק ממנו".

 

אמירה: "אני רוצה להעביר את זה לדורות שיש לנו אלטרנטיבה אחרת. אני מאמינה שהטבע קורא לנו, הידע הזה שיש לי זה תורם לאחרים. אני מאמינה כשיש חלום צריך לעבוד קשה בשבילו. יבוא היום ויהיה אישור של משרד הבריאות לנוסחה שלי, עד היום משתמשים בקרמים שלי ותודה לאל לא נרשמו מקרים של תופעלות לוואי, כי הכל טבעי במאה אחוז".

 

אמירה מבלה את רוב זמנה במטבח, אם לא בבישול אז ברקיחת קרמים ושמנים.

 

אמירה מוכנה להופיע בפני כל ארגון או קבוצה, שמוכנה להכיר מקרוב את הנפלאות של הטבע, אולי אתם תהיו מאלה שיעדיפו להשתמש במוצרים טבעיים.

 

למעוניינים לדבר עם אמירה, ניתן להתקשר למספר 0503035064

 

עוד בנושא: אמירה מראד כל הנשים יפות, נחשפים למוצרי הטיפוח והיופי שמכינה האחות אמירה מראד מחורפיש, מוצר מרענן וחדש שבא משמן עץ לְבוֹנָה עץ ממשפחת הבָּשְמִיִים, אמירה ריתקה בהרצאה שהעבירה במלון גינוסר בטבריה במשך שעתיים את הנשים שהשתתפו בסדנת העצמה שהובילה נגאת אבו סאלח מנכ"לית מרקם רווחה וקהילה. קישור

 

 

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים