הקצין סאמר דאהר מכלא חרמון העניק חבילות לקרית שמונה

סוהרים מהווים דוגמה אישית, בעיקר בזמנים שיש משברים כמו בתקופת הסגר, הם מזהים שיש חולשה או בעיה וישר מתגייסים לעזור, קצין משמרת מכלא חרמון תושב בית ג׳אן סאמר דאהר אסף יחד עם המשמרת שלו 46 חבילות סיוע וחילקו דרך עיריית קרית שמונה למשפחות נזקקות 

19.10.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
הקצין סאמר דאהר מכלא חרמון העניק חבילות לקרית שמונה

 

סוהרי משמרת א׳ מבית סוהר חרמון אשר במחוז צפון של שב״ס תרמו חבילות מזון בקרית שמונה.

סוהר משמרת מבית סוהר ׳חרמון׳ בן העיר קריית שמונה פנה לעיריית קרית שמונה ביוזמה של שיתוף פעולה לתרומה לתושבי העיר.

ראש העיר אביחי שטרן וסגנו יורם ממן הצטרפו מייד ליוזמה וכבר הבוקר התקיימה בלשכת ראש העיר פגישה בן ראש העיר וסגנו לבין הסוהרים.

מפקד המחוז הצפוני של שב"ס, גונדר שרון שואן, מברך על יוזמות מסוג זה ורואה בפעולות של סוהרי המחוז בקהילה מימוש חזון המחוז למעורבות ואחריות חברתית מתוך ערבות הדדית.

24 סוהרי המשמרת תרמו מכספם ובתוך יומיים בלבד יצרו קשר עם בעל מכולת פרטית על מנת לעודד את המסחר של העסקים הקטנים.

46 חבילות מזון נארזו, נאספו והוסעו לעיריית קריית שמונה, שם נפגשו כאמור מפקד המשמרת רב כלאי סאמר דאהר ומספר סוהרים עם ראש עיריית קרית שמונה, אביחי שטרן וסגנו יורם ממן. במעמד זה מסרו את חבילות הסיוע לעירייה.

״תחושת הסיפוק שהרגשנו בתום משמרת של 72 שעות היא עילאית. אני מרגיש שאני והסוהרים שלי עשינו משהו שגרם לאחרים לחייך. כמפקד אני מרגיש שהצלחתי להעביר מסר של ערבות הדדית." מתאר רב כלאי סאמר דאהר מפקד המשמרת את המפגש עם ראש העירייה במעמד חלוקת חבילות המזון.

ראש העיר שטרן וסגנו ממן הודו לסוהרים וכבר קידמו רעיונות לשיתוף פעולה עתידי בין מערכת החינוך לשב"ס כאשר כבר בקרוב, לאחר קבלת האישורים הרלוונטיים תאושר תוכנית חינוכית לשיתוף פעולה בין קריית שמונה לשב"ס.

 

פורטל הכרמל

תגובות

1. אישה דרו לפני 1 חודש
צעד מדהים ונכון

מומלצים