חוזרים לחגיגה בלאלמנזול בעוספיה

לגלעין הכפר בעוספיה יש קסם מיוחד, בכל פעם שמתקיים אירוע המוני במקום, האווירה הופכת למחשמלת ומושכת, שבת ברחובות גלעין הכפר שהתמלאו במבקרים שהגיעו לקחת חלק בפסטיבל התרבותי, שרו רקדו ציירו ונהנו ממטעמים אותנטיים, המשפחות של עוספיה, סרטון

15.06.2019 מאת: אמילי ושיר חלבי
חוזרים לחגיגה בלאלמנזול בעוספיה

התכנית בחסות סן כרמל, טאבון ואוכל מזרחי ומערבי, עוספיה כביש ראשי, איכות טעם וניקיון והמחיר אומר הכל, 046014055

מועצת עוספיה, משרד התרבות, כפר ביקרתם, הובילו את היום הזה שכולו תערוכה גדולה והמחשה לעבר של המקום, ובין היתר הוצגו דמויות תיאטרון יווניות, על הקירות נתלו תמונות היסטוריות של אנשים שכבר הלכו לעולמם, בין התמונות שבלטו תמונתה של אם אניס חושפה סראי אלדין ז"ל.

הדוכנים והתושבים שפתחו את בתיהם למבקרים הרבים, התהלכו ברחוב הצר באלמנזול ונכנסו לחצרות של התושבים. לאורך כל הרחוב הוצבו דוכנים שמכרו ממוצרי הבית ומאכלים מקומיים.

ראש המועצה בהיג מנסור יחד עם מפקד תחנת משטרת רכס הכרמל רב פקד אשר מלכה והשוטרים הבכירים בתחנה סיירו ברחובות אלמנזול ופגשו את התשובים שנכחו במקום.

מצאנו לנכון להזכיר את שמות המשפחות שהתגוררו באלמנזול ועדיין יש להם שורשים במקום: מנסור, עזאם, כיוף, סראי אלדין, שרוף, שלח, מראד, טוויל, זאהר, סאבא, הלון, אבו רוכן, בט, חמדאן, עזמי, מחרז, שחידם, והב, מלאק, חליל, עבוד, תלחמי, רוחאנא, מרון, חרמאן, אבו פארס, פרו, חלבי, לאלה, אבו סעדה, קרא, זידאן, סקר, עלו, אבו שאהין, קבלאן, כסראווי, רבאח, רכאב, עמאשה, אבו אלזלף, עטשה, חמזה, אבו סאלח.

 

מצאתם טעות תעדכנו אותנו במייל editor@karmelp.co.il  או בטל 0545823934

 

אלמנזול עוספיה 2019

תגובות

מומלצים