חיילי וקציני מנהל אוכלוסיות מחלקים מזון למבוגרים

חיילים ממנהל אוכלוסיות שיתפו פעולה עם פיקוד העורף ויצאו למגוון ערים בכדי לחלק מארזי מזון לאוכלוסיית גיל הזהב לחג הפסח. הם ימשיכו לקחת חלק בפעילויות מסוג זה בעתיד, כל זאת במטרה לצמצם ככל הניתן את המגע של אוכלוסיית גיל הזהב עם הסביבה לשמור על בריאותם.

08.04.2020 מאת: פורטל הכרמל והצפון
חיילי וקציני מנהל אוכלוסיות מחלקים מזון למבוגרים

צה"ל לוקח חלק גדול במאמץ לסייע במאבק נגד נגיף הקורונה. הדבר נעשה ע"י סיוע לרשויות המקומיות, למשק האזרחי, סיוע בסיפוק מענה מיטבי לצרכים הקיומיים של אוכלוסיית גיל הזהב ועוד. כחלק מהעשייה, חיילי וקציני מנהל אוכלוסיות שבאגף כוח האדם, נרתמים גם הם לביצוע המשימה.

ביומיים האחרונים חיילים ממנהל אוכלוסיות שיתפו פעולה עם פיקוד העורף ויצאו למגוון ערים בכדי לחלק מארזי מזון לאוכלוסיית גיל הזהב לחג הפסח. הם ימשיכו לקחת חלק בפעילויות מסוג זה בעתיד, כל זאת במטרה לצמצם ככל הניתן את המגע של אוכלוסיית גיל הזהב עם הסביבה, ובכך לדאוג לשמירה על בריאותם.

ראש מנהל אוכלוסיות, אל"ם פארס עטילה, סיפר: "אני גאה לעמוד בראש יחידת מנהל אוכלוסיות השמה לנגד עיניה את ערך הנתינה והתרומה לקהילה ופועלת להושיט יד לאוכלוסיות הזקוקות לכך בימים אלו. אני גאה בפעילות הזו ונרגש לראות את חיילי מנהל אוכלוסיות נרתמים לסייע לגיל הזהב מתוך תחושת שליחות ומחויבות בצל משבר הקורונה. אני מאחל בריאות איתנה לכולם״.

 

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

פורטל הכרמל

תגובות

מומלצים