חיסוני הקורונה הגיעו לדאלית אל כרמל ולעוספיה

במרפאות כללית בעוספיה ובדלית אל כרמל נפתחו אתרי חיסון שפועלים בשעות פעילות המרפאה, החיסון ניתן רק למי שקבע כקבוצת יעד לחיסון בני 55 ומעלה. קבלת החיסון מותנית בתיאום תור מראש באתר, באפליקציה או בכוכבית 2700.

05.01.2021 מאת: פורטל הכרמל והצפון
חיסוני הקורונה הגיעו לדאלית אל כרמל ולעוספיה

 

כללית ממשיכה לפתוח מוקדים למתן חיסוני הקורונה ומגישה אותם למטופליה גם בכפרים הדרוזיים שעל הכרמל, כפי שהובטח לעשות ברגע שהדבר יתאפשר מבחינת הלוגיסטיקה של הפצת מנות החיסון.

כיום פועלים כבר 20 מוקדים, מחיפה וגליל מערבי ובהדרגה יפתחו מוקדים נוספים, בהתאם לקצב הגעת החיסונים.

סה"כ יהיו לכללית 70 אתרים למתן החיסון רק בחיפה ובגליל המערבי, בו עתידים לחסן למעלה מחצי מיליון איש.

כללית ממשיכה לפתוח אתרי חיסון קורונה נוספים וזאת בעקבות ההיענות הגדולה והברוכה של הציבור למבצע החיסונים יחד עם פתרון בעיית השנוע של החיסונים ממגשים של 1000 בקבוקים למארזים קטנים יותר.

סה"כ נפתחו במחוז כבר 20 מוקדים, כאשר לאחר שנפתחו מוקדים בישובים גדולים, דואגת כללית לפתוח מוקדים הפזורים בכל רחבי המחוז הגדול, כדי להנגיש את השירות לתושבים גם בפריפריה.

לכך חשיבות רבה מבחינתנו, מדגיש רונן נודלמן - מנהל כללית במחוז, כי לתפיסתנו אין מקום לפערי שירות ולא נכון לגרום לתושבי ישובים מרוחקים להגיע ממרחק רב עד למוקד מרכזי, גם אם הוא מפואר. הדבר נכון שבעתיים נוכח העובדה שהמתחסנים הם בני הגיל השלישי ואנשים עם תחלואת רקע.

במסגרת זו, הפעילה כללית במרפאות שלה בעוספיה ובדלית אל כרמל אתרי חיסון שפועלים בשעות פעילות המרפאה, עם מספר עמדות חיסון בו זמנית. כזכור, החיסון ניתן רק למי שקבע כקבוצת יעד לחיסון בני 55 ומעלה עם מחלות רקע מסויימות. קבלת החיסון מותנית בתיאום תור מראש באתר, באפליקציה או בכוכבית 2700.

 

רצ"ב צילום: דוברות כללית

 

בברכה,

יוכי באואר

דוברת הכללית במחוז ואחראית יח"צ

 

 

תגובות

מומלצים